Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdegustowana jestem

Skrytykowana za stringi na plaży

Polecane posty

Gość gość
A skąd wiesz że była sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miej to w ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mają stringi do dzieci ja chodzę po domu w stringach moje dzieci biegają po domu i jakoś ich to nie gorszy ani bulwersuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie a co wy z tymi dzieciakami zasłaniacie się nimi jak parawanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może po prostu ludzie nie życza sobie oglądania obsranego zadu na plaży? Niektóre kobity to za grosz wstydu nie mają. Świeca tymi zadami i myślą że to nic złego. Potem się mali chłopcy masturbuja za młodu bo taka p***a musi pokazywać swój zad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec nie chodź na plażę, a dzieci trzymaj w piwnicy, już drugi raz ci radzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małe dzieci a zwłaszcza chłopcy nie powinni oglądać gołych babskich zadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obsrany to może ty masz,a co do zasłaniania się dziecmi bo tak najlepiej jak ktoś napisał dzieci są nieświadome nagości ich to nie intetesuje chyba,ze te starsze ale one już są wyedukowane zapewne w szkołach a po trzecie jak wychowasz tak masz jak się dzieci szufladkuje i nie pokazuje życia jakie jest faktycznie to potem one nagle się dziwią,że kobiety mają piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na poznawanie spraw seksualnych mają czas gdy będą miały nascie lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie moje dzieciaki nie raz wchodziły mi do łazienki bo siku,bo dwójeczka akurat jak się kąpałam,albo przebierałam więc nagość nie jest im obca i nie patrzą na to jak te które są wychowywane w niewiedzy bo rodzice mają jakieś średniowieczne światopoglądy ale wasze dzieci wasza sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty człowieku chyba masz obsrany mózg! Jak nie chcesz widzieć czegoś to się po prostu nie patrz obleśny kacapie ,strój kąpielowy z stringami jest jak najbardziej normalny i nie Pier..l o plaży nudystów bo tam sie chodzi nago! Dziecmi też sie nie zasłaniajcie bo będąc z moimi 12-13 lat w Bułgarii na toples w ogóle nie reagowały !w stringach żona chodzi na co dzień w domu i dzieci to nie interesuje ! K..a gdzie wyście sie chowali buraki pruderyjne? Myślicie że dziecku dziwna goła d..a jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto tu mówi o sprawach seksualnych przejdź się przez miasto na bilbordach czasami aż kipi od roznegliżowanych zdjęć w szkole u córki koleżanka (1 klasa) rozebrała się do naga bo zrobiła kupę. To co one nie są narażone na takie sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myślą ludzie którzy myślą,że uchronią dzieci od zła tego świata Moja ciotka też zabraniała,dmuchała,chuchała,tego nie wolno brzydko mówić nie wolno,alkoholu nie wolno i co ? Wyjście na pierwszą dyskotekę i napici oboje,fajki Ona chciała dobrze Dobra kobieta bardzo ją szanuje ale jak mój tato mówił nie traktuj ich jak ułomnych bo im nawet piwa zabraniała jak mieli 18 lat i co odbili sobie aż za nadto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do wiary jakie jeszcze zacofane buractwo w Polsce jest, i jak sie tu dziwić ze ludzie pod prysznice na basenach wchodzą w ubraniu ,to ci co im nagość przeszkadza a to największe brudasy i flejtuchy są! To przez takie swinie w Aquaparku chlorem śmierdzi na kilometr bo sie ludzie nie myja tylko z guwnem w majtach do wody wchodzą,pod prysznicami powinna być obowiązkowo kontrola i nie wpuszczać w ubraniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mimo wszystko Od kobiet oczekuje odrobiny skromnosci. Rozumiem że kobiety noszą krótkie spódnice i chcą się pochwalić nogami i ok nie ma problemu. Ale pokazywać publicznie pośladki to już przesada. A co do dzieci to nawet dziesięcioletni chłopcy mogą się przez to onanizować. To jest seksualizacja dzieci. Mają czas na poznawanie kobiecej anatomii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikogo nie obchodzi czego oczekujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka jest prawda jak mówi ta pani. Według psychologów mali chłopcy wykazują zainteresowanię dorosłymi kobietami. Dlatego powinnyście chronić swoich synów przed erotyzmem. Tu właśnie o dobro dzieci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie o dzieci chodzi!Byłam kiedyś świadkiem jak kobieta zrobiła awanture chyba mężowi bo patrzył na młodą dziewczynę która opalała się toples mało tego jeszcze do niej podeszła i zaczela się produkować w końcu ktoś jej powiedział że jak się nie umie zachować to niech dosłownie sp.... a i awantury w domu robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takich debili jak wy to tylko do ałszwits w jedną stronę wysłać. Wielka rzecz bo doły tyłek na plaży. To tak jakby się czepiać o nagość w saunie albo o laktozę w mleku. Wszędzie kretyni albo półmózgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nigdy z gołym tyłkiem publicznie nie paradowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt ci nie każe paradować twoja sprawa szanuje to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Średniowiecze chore schematy głupota ludzka jest jak kosmos nieograniczona! Od dzisiaj wyrzucam stringi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stringi są bardzo nie zdrowe dziewczyny. Do sypialni są super ale na co dzień nie polecam. Prowadzą do podrażnień o***tu i zakażeń. Dodatkowo resztki kału mogą przyczyniać się do infekcji pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona28 przyjmie kindybaua
no ja na bródnom dóópe zakuadam strinki i sie nie piertole i tylko patsze czy jaki men z solidnym kindybauem nie idzie, jak idzie to sciongam cyconosza jescze i se czekam spokojnie, no nie, jak widze ze potchodzi jóż do mojego pawaranu to sie wtedy wypinam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masturbator 112
ona28 przyjmie kindybaua dziś x Czy to nie ta moja Agniesia zza zielonego parawanu z Władyslawowa? No mój kindybal sie nigdy tak nie pręzył jeszcze jak wtedy AAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puknijcie się w głowy wszyscy Wy lepiej wyedukujcie dzieci w tematach narkotyków,dopalaczy,pedofilów bo to jest problem a nie kobieta w stringach!Dzieciaki mają dostęp do internetu więc nie jedno pewnie już widziały jak nie w domu to Krzysiu, Rysiu mają w szkole smartfony i oglądają to i tamto a tu wielki problem bo gorszenie dzieci.Zastanówcie się co piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22"03 chronić należy przed takimi zboczonymi debilami jak ty ,dzieci ani chłopcy nie wykazują żadnego zainteresowania tylkiem czy to damskim czy nie ,zreszta niczym się nie różnią.pewno w saunie nigdy nie byłeś ale w dobrych saunach dzieci saunują nago z rodziną i wszystko jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pedofilia - "dzieci saunują z rodzicami" hahaha :D to teraz uprawianie seksu to "SAUNOWANIE" JAJA JAK BERETY coraz wieksze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saunowiczka 22 lata
ale dzisiaj kindybaua widzialam w saunie aaaaaa od razu wskoczyłam na niego bo co robic bidna mialam? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22"19 nastepna ameba sie wypowiada , 20 lat w stringach chodzę i żadnego podrażnienia n i e mialam,resztki kału??? o bidecie nie słyszałaś? d**e sie myje a nie wietrzy! a do sypialni to jest piżama albo na golaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×