Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdegustowana jestem

Skrytykowana za stringi na plaży

Polecane posty

Gość gość
Do Dziś 15:21 ja akurat jestem innego zdania luźna może być piżama a nie spodenki dla faceta gdzie wszystko może wyjść.Po drugie taki facet wygląda śmiesznie chyba,że jest wysoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O gustach się nie dyskutuje mi się podobają bardziej skąpe stroje zarówno u pań jak i panów.Wiadomo wszystko dobrane do sylwetki jak ktos chce ukryć niedoskonałości ubiera obszerniejsze rzeczy z ładną figurą podkreślające atuty trzeba mieć jakieś pojęcie i umiar w tym.Jeżeli ktoś uważa,że ma takie ciało,że bez problemu może założyć coś obcisłego bo nic mu się nie wylewa na lewo i prawo ok,jędrna zgrabna pupa stringi ok.byle nie powielać błędów innnych np źle dobranym rozmiarem stanika,leginsami przy znacznej nadwadze no i panowie skarpetki i sandałki,powyciągane koszulki,spodenki naciągnięte wysoko na brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe dlaczego zamiast prawić morały i pouczać na temat jakiś stringów czy są fe czy fajne nie potraficie się odezwać lub zareagować kiedy trzeba jak kogoś napadną,jak ktoś ma wypadek i trzeba mu udzielić pomocy wtedy owszem gapicie się,komentujecie,pouczacie ale nic nie wnosicie a interesujecie się i krytykujecie kogoś kogo nie znacie może ta osoba jest 100 razy lepsza od was pomyśleliście o tym zanim zaczeliścievtu szczekać jak psy na złodzieja mi ta jej d.up.a jest obojętna czy ma normalne gacie czy stringi i nie podszedł bym do niej żeby powiedzieć, że nie ma wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
21:02 rzeczowo i konkretnie. Brawo. Nie lubię nikogo krytykować ale wolę taką panią w stringach na plaży oglądać niż (bez urazy) kobietę ,która waży 90kg przy wzroście 160cm ubraną w za duże galoty i za mały stanik (wiadomo czasami nadwaga wynika z choroby) i nie krytykuje tego ani nie naśmiewam się ale dla mnie taki widok nie jest apetyczny tak jak nieogolone pachy,czy włosy wystające z majtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Du/pa jest du/pa a co to za tajemnica jedni mają większą inni mniejszą a takie stringi to tylko ozdoba co innego genitalia odkryte to już może być szokujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojej jak byś powiedział zdejmiesz majtki na plaży?to bym usłyszał przecież wiesz,że mi dwa razy nie trzeba powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pffff ja byłam świadkiem na miejskiej plaży jak dorosłe kobiety około 40-tki tak sobie popodwijały normalne majtki od stroju że jak stringi wyglądały celulit na udach ,pośladkach nieważny.dzieciaków pełno myslicie że komuś to przeszkadzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miało co przeszkadzać. Celulit nie jest nieczym niezwykłym, a biały trójąt na tyłku po opalaniu wygląda dziwnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok ale ja z takim celulitem bym się nie odważyła pokazywać tyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty, nie każdy ma problem ze swoim ciałem. W końcu twój celulit obchodzi tylko ciebie. Innych nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niby tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby co tqk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja opalam sie zawsze na golasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet najpiekniejsza dupa brzydko wyglada bez majtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko k***y chodza na plazy w pasku w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Celulit to naturalne jest u dojrzałej kobiety. Do 20 roku zycia raczej jędrne jest cialo a pozniej flaczeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie nie mogę czytać tych chorych komentarzy typu nawet najpiękniejsza du)pa wygląda brzydko bez majtek ! Może Twoja tak co za banda a te teksty o ku.. z paskiem w du... świadczą o waszym prostactwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo siedzi taka zakompleksiona grupa osób wychowana w dziwnych wartosciach ba żadnych wartościach albo ćpają jakieś g****a i potem piszą farmazony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakim celu paradować na plaży z gołym dooskiem? Kolejna bladź spragniona atencji? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stringi sa okropne chyba źe kobieta jest wysoka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Babcia Anastazja
Wy świnie jak możecie . Wstyd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest okropnego w stringach?Fakt noszenie ich non stop odpada ale są sytuacje gdzie te stringi pasują lepiej od bokserek lub zwykłych majtek.Przykład białe obcisłe spodnie lub w innym jasnyn kolorze ,a tam na pośladkach odznaczające się grube szwy wbite w ów pośladek efekt tragiczny,ja bym tak nie wyszła do ludzi,a są kobiety,które tak właśnie chodzą .Do leginsów nawet zakładają takie majtki.Co do plaży nie miała bym problemu jakbym widziała ,że jakaś kobieta leży obok mnie tak ubrana nie raz widziałam sama czasami zakładam,ale staram się unikać wówczas zatłoczonych plaż .Warunek takiej bielizny to zgrabna sylwetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waluś wlkp
co wy tu piep....e. Tyłek to najseksowniejsza część kobiecego ciała nogi pośladki a wy tu jakieś dyrdymały piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka4
To tak jak głupi tekst słyszałałm,że generalnie kobiety brzydzą się męskich genitalii Jak są takie to współczuje ich facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona uwielbia mój tyłek nie raz dostaje klapsa i jakiś jej moja goła du..nie przeszkadza avinbe kobiety prawią komplementy.Można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byle nie był owłosiony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stringi na plaży są po to żeby sobie tyłek opalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
morelka dobrze muwisz wódki trza ci nalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie żeby sobie opalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×