Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdegustowana jestem

Skrytykowana za stringi na plaży

Polecane posty

Gość gość
wstyd zeby baba chodzila w stringach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd to kraść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z gołym dupskiem chodzić. Może facetom się to podoba ale dla mnie jako kobiety jest to niesmaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesmaczne? Niesmaczne to są takie pomarszczone stare du/pska ale nie jędrne mlode, a kobieta w gaciach pod cycki jest ok? Dla mnie ona jest niesmaczna i wiszące fałdy i co z tego,że ubrana w strój!P********ie,że niesmaczna jest wyssane z palca żeby tylko napisać coś na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jeśli jest zgrabna to nie znaczy że ma zad wystawiać na widok publiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zad to ma koń! Niektóre nawet jak klasyczne majtki założą to im pół tyłka widać ale to jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam lubię jak jakaś panna się opala na plaży w stringolach :p jest na czym oko zawiesić a przeważnie w stringach na plaży chodzą atrakcyjne młode kobitki z pięknymi pośladkami więc te baby to z zazdrośći pewnie się tak rzucają. Droga autorko nie przejmuj się i chodź jak Ci wygodnie. Swoją droga chętnie obejrzałbym twoje skarby przedzielone sznureczkiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he czirliderki(napisałam fonetycznie) na imprezach masowych też występują często w stringach .Dlaczego im nie zwrócicie uwagi? Przecież na takich imprezach jak mecze ,imprezy charytatywne też jest mnóstwo rodzin z dziecmi i wtedy wam to nie przeszkadza,że panie tak jak ta na plaży gołymi tyłkami paradują no łyso wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pośladki to nie o***t więc o co biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko jesteś tutaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Was to szokuje!albo oburza! Tak zachowują się ludzie którzy z księżyca spadli albo cały czasc w zamknięciu siedzieli Stringi na plaży widziałem już w latach 90-tych we Francji!Tylko u nas nawet jak kobieta założy małą czarną i wysoki obcas do tego ma duży dekolt to już komuś przeszkadza,bo albo Pani lekkich obyczajów albo jakaś głupia.za krótkie spodenki u ekspedjentki (ładna dziewczyna) ultimatum od szefowej,że albo kupi sobie dłuższe albo nie będzie praować wiecie dlaczego?bo była zazdrosna o męża(historia z życia)ona mogła tak chodzić pracownica absolutnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 19:02 pewnie jak te cheerleaderki tanczą to przewrażliwione mamusie i tatusie zasłaniają swoim pociechą oczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze znajdzie się ktoś komu będzie coś przeszkadzać taki głupi jest ten świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak kiedyś stałem 2 godziny w korku i tak mi się chciało siku,że pobiegłem w krzaki a tam facet krzyczy gdzie tu lejesz świnio( krzaki przy drodze) i mnie wyzywa,że jak mi zaraz przypier... No to nie wytrzymałem i mówię do niego zamknij pan ten pysk bo jakbyś stał dwie godziny w korku to co lał byś w pory. To dopiero dotarło do niego. Bydź może ta kobita była ogólnie wkur...a i tak zareagowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dupa to nie o***t ale stringi wchodza w o***t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet zwierze ma ogon zeby d**e zakryc , ogon i siersc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma ogon do stringów ja mam też ogon tyle że z przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magoria
A dzieci tego babska, które Cię naskoczyło były ubrane??!! Matka Polka zasrana! Mnie np. Wq. I obrzydza jak dzieci biegają gole po plaży, a za parawanami pedofile trzepią sobie!! "Mamusie" dbające o dzieci Q.!! Raj dla pedofili!!! Poza tym celululitowr i spasione lochy zazdroszczą tym co mogą swoje ciało na światło dzienne pokazywać. Takie oszlomki jak tak, która naskoczyła na autorkę denerwuje to, ze jej facetowi oko ucieka.. Każdy powinien zająć sie soba, a jak jej nie pasuje, ze ktoś chodzi w stringach- niech siedzi ze swoimi dziećmi i mężem w krzakach na wydmach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty masz do walenia konia . Dajcie baby poroochać to będzie dobrze ale wy oszczędzacie piczki ,żeby je robaki zjadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krew nie woda majtki nie pokrzywy tym bardziej stringi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magoria 10:51 Bardzo dobry wpis popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ludzie w polsce to głównie debile o mentalności komunistycznej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że standardy się zmieniają, a mentalność i przyzwyczajenia trudno zmienić... Jednym przeszkadza, innym nie... Musisz niestety liczyć się z co najmniej żywiołową reakcją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TOLERANCJA PRZEDE WSZYSTKI. POWTARZAM TOLERANCJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady z tą tolerancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys ludzie zakładali majtki by zakryc d**e a teraz chowają majtki w d***e by ją pokazać. Stringi sa nieestetyczne i szkodliwe, szorują rów i delikatne intymne miejsca. Wiele osob ma przez to klopoty zdrowotne. Glupota ludzka nie zna granic. Pasek w tyłku jest pobrudzony od ludzkich wydzielin. Ciekawe czy facetom podoba sie koleś na plazy w stringach . Jestem kobieta i lubie u panow zakrywające mocno majtki , lubie luźne spodenki, wszystko co opięte jest obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plaża miejsce publiczne gdzie trzeba zachowac umiar. W stringach mozesz paradowac na własnym basenie we własnym domu lub w burdelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stringi sa niemodne. Tylko zahukane wsiury je noszą na plazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura przejdzcie się latem przez miasto ile kobiet nosi stringi ?wyystarczy popatrzeć po drugie jest coś takiego jak wkładka higieniczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Babcia Anastazja
Jak można jak można ludzie ratunku . Co za sromota . Jak można z goła pupą paradować . Dlaczego kobiety nie noszą jednoczesciowego kostiumu tak jak ja nosilam przed wojn na plaży. A w Sopocie w 1936 roku jak byłam to osobna plaźa była dla kobiet i osobna dla mężczyzn . Stroje były dwuczęściowe a nogawki do kolan .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×