Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdegustowana jestem

Skrytykowana za stringi na plaży

Polecane posty

Gość gość
Moje dzieciaki tak są zaaferowane kopaniem w piachu i stawianiem zamków,że na nic nie zwracają uwagi nawet jak krzyczysz chodźcie się napić to nie mają czasu więc im taka pani w stringach mogła by chodzić w te i z powrotem może po kilku godzinach jakby się znudzili kopaniem zauwazyli by

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanówmy się po co baby zakładaj stringii na plażę. Przecież to oczywiste....nachalne obnoszenie się ze swoim doopskiem i popisy - "jaka to piękna jestem i w ogóle". Szczególnie debilki uwielbiają obnosić się z osbrajpaskiem w publicznych miejscach ku uciesze zdebilniałych męskich obserwatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypisujecie o seksualizacji dzieci takimi stringami na plaży,widocznie dzieci nie macie bo już w 4 ,5jklasie szkoły podstawowej jest WDŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stringi są obrzydliwe i niehigieniczne. Nawet jak dupsko umyjesz to i tak o***t będzie za godzinę czy dwie śmierdział specyficznie. Doopny śluz wydziela się zawsze jakiś czas po sraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:57 jeżeli ten tyłek jest zgrabny to dlaczego go nie eksponować to tylko pośladki!część konczyn dolnych. Dla jednych są czymś seksualnych dla innych nie tak jak cycki dla jedni się ślinią innym jest to widol obojętny jeszcze inni podniecają się stopami,kolejni dłońmi fetyszy jest mnóstwo Jak kobieta idzie w bardzo obcisłych spodniach to też są tacy co się slinią najlepiej chodzić w płaszczu do kostek od lata do zimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak mam ładną cip/kę to też ma ją eksponować, tępa dzido???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazywać to kaźda chce ale poroochać to żadna nie da . Wieć nie pokazujcie świństw . Źadnej szynki na plaźy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stwierdzam że po tym co tu przeczytałam celowo teraz będę zakładać stringi do takiego plażowania mało tego namówie jeszcze koleżanke żeby powkurzać co poniektórych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka na plazy to odrazu przychodzi mysl: wyrachowana k***a a do tego bezmózg tylko do *******a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:15 Dobrze napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak z masażem.Jak ma być masaż całego ciała to musi się pan rozebrać,bokserki też .-mogę dać panu bieliznę jednorazową .To nie dziękuję poprosze tylko plecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech najlepiej w babcine barchanowe gacie do kolan się poubierają.Nie rozumiem krzyczą o równouprawnieniu ,że dyskryminacja na plażach bo facet może z gołym torsem chodzić a one toples nie mogą,a im stringi na d.u.p.i.e przeszkadzają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafkaraf
Też jeżdżę za granice na wakacje i jakoś nigdy nie wiedziałam nikogo w stringach a tym bardziej topless... A jak dla was oznaką postępu są stringi na plaży to dziękuję bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To gdzie ty jeździsz?Hiszpania np ibiza,Chorwacja,Bułgaria tam ludzie się nie krępują i nikomu to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie przeszkadza widok kobiety w skąpym stroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filecik
mi tym bardziej jak zgrabna i jędrna to aż miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba zachowac elegancję i umiar towniez na plazy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta z klasą ubierze piekny stroj ktory odpowiednio zakryje pewne czesci ciala . Na taka kobiete az milo patrzec. Odkryta dupa z stringach to widok mily jedynie dla k****arzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nad morzem zawsze znajdzie sie prowokatorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za żenada! Co was k... Obchodzi w czym laska a na plaży jest ? Nie chcesz nie patrz! Mnie i zonie nie przeszkadza nawet toples albo i nago , z żoną byliśmy na plaży nudystów i nikt jej nie napadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś celowo zdjołem kąpielówki i leżałem nago co prawda za parawanem ale i tak przechodzący z tyłu mnie widzieli i jakoś nikt mi nic nie mówił mimo,że nie byłacto plaża naturystów.Ale jak mówią złej baletnicy to i rąbek od spódnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo mnie zastanawia po cholere idą np 3babska na plażę naturystów i rzucają głupie komentarze typu żeby ci tą fujare pies odgryzł,albo wstyd ci z tym fajfusem paradować nie jest nie tyczyło to mnie bezpośrednio ale gość nievwytrzymał zrównał je z błotem pogonił i był spokój na policję chciały dzwonić chore babska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet ma żonę i źona gwałci meźa codziennie to takiego faceta nie interesuje pupsko . Punk widzenia zalezy od punktu siedzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zawsze płeć piękna będzie interesować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jesli zona systematycznie bzyka sie z mezem to i tak on patrzy na inne. Wiem po sobie , zona codziennie po dwa razy chce a ja i tak gapie sie ciagle na inne , nawet na te ubrane po szyje. Zona tego nie widzi, umiem to robic by nie widziala a rowniez ja notorycznie zdradzam z takimi d****i jak te prowokatorki na plazy. One sa łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak jest zadowolony przez swoja kobiete mezczyzna to oczy ma nadal i patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosne puste baby zazdroszczą innej,że ma lepsze ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zazdroszcze niektórym sylwetki ale jest to zdrowa zazdrość otoczona szacunkiem i uznaniem tak jak to ktoś napisał patrz w swoje gniazdo nie pouczaj innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
d***** chodza w stringach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×