Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
tekila30

praca dla opiekunki w Niemczech

Polecane posty

Rozglądam się za pracą opiekunki dla osób starszych w Niemczech. Macie jakieś doświadczenia ? Z jaką firmą warto podjąć współpracę ? Z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenka12
Podbijam temat bo ja też szukam czegoś dodatkowego. Kiedyś już pracowałam jako opiekunka ale to tak po znajomosci itd. teraz zależy mi na jakiejkolwiek umowie z agencją. Polecacie jakąś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vveronaa
sprawdzcie sobie agencję Dolce Vita. Moja znajoma u nich pracuje i jest bardzo zadowolona. Pieniążki na czas, premie i umowa. Jeszcze jakieś dodatkowe benefity są ale teraz nie pamiętam trzeba by było to sprawdzić na ich stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam tą agencję i faktycznie wygląda to ciekawie ale fajnie byłoby dostać więcej info od osoby, która dla nich pracowała bo wiadomo, że na stronie wszystko może wyglądać ładnie pięknie a rzeczywistość bywa różna. Współpracował ktoś z nimi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracowałam w sumie tylko przez rok ale potem zalozylam wlasna firme o zupelnie innym profilu wiec sie pozegnalismy. Dolce vita jest ok - kasa na czas ( a to dla mnie najważniejsze ) dodatkowo premie swiateczne, europejska karta zdrowia itd. Fajny kontakt z opiekunem w Polsce ( w zasadzie nawet jak cos sie dzialo w weekend itd to zawsze byli pod tel ). Jakbym miala szukac jeszcze raz takiej pracy to na pewno u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja mam pozytywne wrażenie związane ze współpracą z dolce vita. Wcześniej moja mama z nimi wyjeżdżała ( w sumie w Niemczech spędziła prawie 2 lata ) potem zdecydowałam się ja. Zarobki ok ( ważne, że pensja była na koncie na czas ). Ogólnie żadnych problemów nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile orgazmów od opiekuna z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedługo wyjeżdzam na pierwsze zlecenie z tej agencji i nie ukrywam, że delikatny stres jest :) Wcześniej pracowałam w Polsce dokładnie w tym samym charakterze ale wiadomo - praca zagranicą to już zupełnie inna bajka. Pracownicy w dolce vita uspokajali mnie, że wszystko będzie ok i szybko się zaklimatyzuje - oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co, możecie tak bez skrępowania starym ss-manom lub ich potomkom tyłki podcierać za stawkę nieco wyższą niż średnia krajowa w PL? /;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
totalnie nie rozumiem tego typu komenatrzy czemu ma to służyć ? historię znam ale to nie znaczy, że mam unikać pracy w tym kraju tylko ze względu na to co było kiedyś. A co do samej pracy to spokojnie dasz sobie radę. Bywa ciężko ale mi osobiscie ta praca daje tez dużo satysfakcji bo wiem, że pomagam innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już 3 lata siedzę w Niemczech. Zrezygnowałam w pracy z szpitalu i przyjechałam tu. Opłaciło się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaS2
Opłaca się, opłaca w Polsce pielęgniarka to ma na oddziale 30 chorych a tu jest jeden podopieczny. Mój chodzi na szczęście a nie leży. W Niemczech już jakiś czas jestem. Pracuje w http://www.help24.info bo zaproponowali mi najlepsze warunki niż inne agencje. Wypłatę dobrą dostaje. Koordynatorzy się interesuja opiekunkami i tym jak się im pracuje. Jak już tak się siedzi w Niemczech dłuższy czas to i się człowiek języka podszkolił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promedica też nieźle płaci, oczywiście sporo zależy od doświadczenia i znajomości języka, ale ja nie narzekam. Jadę na 3 albo 4 tygodnie i konkretne pieniądze przywożę i dzieciakom mogę pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już spory czas pracuję w Niemczech jako opiekunka dla agenci MyCare24. Warunki bardzo spoko. Kasa na czas, agencja interesuje się swoimi pracownicami. Na dzień dobry zaproponowali mi przejście z umowy na czarno na legal. Podszkoliłąm język na kursie, dzięki czemu mam lepszą pracę. Ja polecam, ale wiadomo że każdy musi po sobie zdecydować czy da radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet, jak nie masz bardzo dużego doświadczenia to https://www.interjob.com.pl/ rekrutuje do opieki nad seniorami w Niemczech. Można tak zaplanować, że non stop można jeździć, bez żadnych przerw w ciągu roku. Ogłoszeń bardzo dużo, widać specjalizację. Po wypełnieniu aplikacji zaproszono mnie od razu na rozmowę. Bardzo przyjemni ludzie i nie ma problemu z legalnością zatrudnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

davi-seniorenhilfe 🙂 Polecam! Z mojego otoczenia dużo osób z nimi wyjeżdża i są bardzo zadowoleni ze współpracy! Pieniądze są zawsze na czas, a na wszelkie pytania zawsze otrzymują fachowe odpowiedzi! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×