Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćNati

Komuś kawki,herbatki?

Polecane posty

Gość gość
Dzien dobry, ja juz po kawie i herbatce a nadal jestem przymulona i jakos nie moge sie dobudzic. Zrobie espresso, dla kogo jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeszcze mam, danke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co dzisiaj gotujemy? wczoraj był rosół, to może dzisiaj drugie?;) jakieś fajne pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slonce dzisiaj przygrzewa i ptaki wyspiewuja jak wiosna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię skrzydełka zapiekane we frytownicy. :p I frytki do tego. :p Ale nie ma co się dziwić, młoda jestem więc i o wątrobę nie dbam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no kochana, czym skorupka za młodu... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja yerbke dopijam i czekam na kopa. troche pracy przede mna. pozatym dom trza ogarnac. trudne decyzje do podjecia. chyba zwyczajnie zaczne cos robic i poczekam co z tego wyjdzie. kochani jesli macie dylematy co na obiad, to wam straszliwie zazdroszcze.. tez mam dzisiaj slonko. fajnie, ze jestescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dylematy egzystencjonalne na forum się chyba nie nadają, więc są kulinarne, pogodowe i temu podobne;) Ty też dobrze, że jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, na forum z tego co widze nadaja sie wszelkie dylematy :D Zadna krytyka co do obiadkow, zwyczajnie pisze, ze macie dobrze. ;) Cicho cicho, yerbka dziala. Jest slonce, jest humor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim okresie? Masz okres? I musisz czapke nosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
welnianej czapy na pewno, bejsbolowki nie, takze wiesz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W okresie jesiennym? :p Jestem skazana na nią,ale waham się czy ją założyć czy nie, bo to trochę wstyd jak widzę, że nikt nie nosi, a ja muszę. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bejsbolowki sa cool! dlaczego nie? przeciez ona ma ok 20 lat? w tym wieku mozna wszystko MOZESZ WSZYSTKO NISIC, jestes mloda i ladna i nie daj sie ograniczac! No, to tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat? Chora jestes? Nie martw sie, i czapke nos!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisalam w skrocie myslowym, ze o tej porze roku za wczesnie na welniane czapy, ale na bejsbolowki jak najbardziej, o to mi chodzilo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pierwszy problem jest rozwiazany!!!! Masz jeszcze jakies? To dawaj nie krepuj sie, chetnie pomoge, rozwiazywanie problemow to moja specjalnosc! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość46
Ja czasem zakładam kapelusz,nawet latem :) przeciwsłoneczny a kiedy jest chłodno i deszczowo-taki z materiału.Dziś natomiast,podczas wizyty w mieście miałam czapkę z daszkiem :) Zupełnie mnie nie rusza czy ktoś poza mną,coś podobnego ma ;) czy nie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w szachy grasz? czy szukasz nauczycielki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do nakryc glowy-sa jeszcze opaski, modne wlasnie berety. :) i ciensze dzianinowe czapki z dzerseju. Widze je czesto na mezczyznach, pewnie tych juz bez wlosow. Ja czesto wychodze z domu z jeszcze wilgotnymi wlosami i zakladam wtedy albomaly ale zakrywajacy nawet uszy kapelusik, albo czapke z daszkiem z aksamitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można też nosić, jak Afrykanki, fantazyjne, kolorowe chusty, jeśli ktoś ma odwagę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arabki nosza codziennie i sie wcale niczym nie przejmuja! Do tego dlugi plaszczyk i buty po mezu! o brazowych grubych, meskich skarpetach nie wspomne sam chodzycy sex! brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość46
Te afrykańskie chusty,są rewelacja:classic_cool: ale niestety nie potrafię :P nic tak zamotać,żeby u mnie wyglądało tak fantastycznie jak u tych afrykanek ;) Wszelkie próby doprowadzają mnie do ..... :D :D :D masakra na maxa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w necie można znaleźć jak się je wiąże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale do tego trzeba miec odpowiednie ciuchy, odlotowe a nie nudne i pospolite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad wiesz jakie mamy ciuchy? ;) wydajemy Ci sie szarymi nudziarami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość46
Dziękuję za podpowiedź :) Kiedyś, musiałam pójść z wałkami na głowie do sklepu :D Zrobiłam sobie turban z szalika i ruszyłam ;) Większość starszych Pań, patrzyła na mnie dziwnie ;) ale czegóż się nie robi dla urody ;) :D Gdybym znów znalazła się w potrzebie,na pewno nie odmówiłabym sobie powtórzenia tej przyjemności:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietam kolezanke, ktora przyszla kiedys na wyklady w walkach przed jakims balem. Szkola byla razem z internatem i tak postanowila. Zabawnie bylo a nia zerkac. No ale co.. Przynajmniej bylo smiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×