Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćNati

Komuś kawki,herbatki?

Polecane posty

Gość gość
Uuuu, kryminaly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię to czytać przed snem. Ale poszłam jeszcze obejrzeć "Milionerów". Uczestnik był niesamowity ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowniez lubie kryminaly. Mam ksiazki Kinga, ale w obcym jezyku. I tak troche do nich podchodze jak pies do jeza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij, Kinga dobrze sie czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie zagladalam i rzeczywiscie. A co dobrego jeszcze polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylo dzis o kwiatkach i mnie kusi kolejny. Bo jest sporo przeceniony. A trzyma sie calkiem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość46
Ja kwiatki wyłącznie zabijam :O jak to mówi moja Córcia :classic_cool: ale ostatnio okazało się,że potrafię utrzymać przy życiu storczyki,no i tym sposobem mam w domu aż 2!!! Gorzką czekoladę kooocham ❤️ ale jestem na diecie, więc tylko czasem sobie pozwolę z nią zgrzeszyć:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj storczyk opadl juz po tyg, ale liscie sa zielone i wyrasta nowy. dla mnie to radosc. mam jeden kwiat prawie 12 lat, bardzo sie rozrosl. niestety pod moja nieobecnosc dluzsza przywiedl i pocielam go troche, wyrosly korzonki i znowu jest maly, ale rosnie. ciesze sie, ze go uratowalam. taki mam stosunek do kwiatow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz juz tylko melisa. dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milego dnia. szaro, buro, moze sie rozjasni potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć, no co ty, słońce operuje całą mocą! miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo u mnie wlasnie wychodzi zza chmur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam dzionek u Was? jest energia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yep, jest moc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawa z czekolada dziala, zywoplot z tylu ogrodu od gory od strony chodnika juz przyciety + zamiecione. Potrzebuje jeszcze paru takich dni ;), bo wiecej na raz nie przytne, chyba ze po poludniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kazdej po rozy do wazonu, lapcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przydalaby sie. juz wyciagam rece. rowniez zaczety dzionek od milej rozmowy, za obowiazki domowe tez sie biore, a pozniej, wieczorkiem, czas na te wlasciwe.. u mnie tez wyjatkowo jest energia. bez jedzonka dzis i na herbatach ziolowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, jakie herbaty pijesz? Ja jestem po chudym obiadku, chuda zupka i duszona marchewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuje czasami co mi tam w oko wpadnie. i pije codzien jedna, az do konca pudelka. dzis skonczylam czystek, w kolejce czekaja skrzyp polny i szalwia. a wieczorem melisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wieczorem piję ostropest. Herbatka wchodzi mi bardziej, na sucho nie daję rady, takie to ohydne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauwazylam, ze lepiej sie czuje po takich zabiegach. kawy nie moge, bo z natury jestem nerwusem, dodatkowo po kawie nosi mnie strasznie. a po ziolach jest ok. roztylam sie strasznie i szukam teraz sposobow na schudniecie i wyciszenie. dobrze miec tu wsparcie. ale zgrzeszyc czyms smacznym czasami rowniez lubie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kijki i regularne spacerki do parku sobie funduj,******* wyciszenie w jednym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.22 Ostropest podobno powinien byc zmielony, rozgryzac go trudno i jest taki sobie, probowalam dodawac do musli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ostropest był tylko 'taki sobie' to bym go jadła;) Dla mnie jest niezjadliwy. Swego czasu dodawałam go do koktajli owocowych i wtedy ten wstrętny posmak ginął, ale teraz dodaję do koktajli spirulinę, więc z ostropestu zrezygnowałam, bo co za dużo to niezdrowo:) Dlatego kupuję go w torebkach i parzę wieczorem herbatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o spirulinie tez myslalam. lepiej sie czujesz po tych roznych specyfikach? ja jakis czas robilam soki z marchwi, ogorka i jarmuzu i calkiem dobrze sie czulam. myslalam znowu zaczac i dodawac spiruline. pilam tez ocet jablkowy. tez chce teraz wrocic na 3 tyg. spacery wiem, wiem. na razie nie mam towarzystwa do chodzenia, a nie lubie sama. tyle wszystkiego, nie wiem czasem co stosowac. dlatego ziola tak cyklicznie stosuje. jedno jest pewne czyje sie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szczerze polecam spirulinę. Po około miesiącu, dwóch odnotowałam wzrost energii i generalnie lepsze samopoczucie:) Tylko trzeba uważnie kupować, bo to modny specyfik i sprzedawcy kombinują, tak więc można trafić na niewiele warty produkt spirulino podobny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znowu dostalam od lekarki witamine D3 ze wzgledu na niedobor i czuje doslownie kazda drazetke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×