Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy uczucie powraca?

Polecane posty

Gość gość
Jak zakończyłaś to czego jeszcze się spodziewałaś. Głupie to na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:35 To do mnie? (to ja z 14:57). Jeśli tak, to chyba mój post został przez ciebie w ogóle niezrozumiany. Ja nie zerwałam, bo chciałam sama z siebie, tylko zostałam niejako do tego doprowadzona. A to różnica. A zresztą długo by pisać. W każdym razie autorka zadała pytania, a ja dałam jej przykład, co może oznaczać takie zachowanie faceta. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak że tutaj raczej nie ma mowy o powrocie do żony ona zrobiła tyle złego naprawdę i wiem że on nie kłamie... bardziej chodzi o brak zaufania mimo że przez cały czas jestem z nim i go wspieram,boje się że to nie wróci to uczucie do mnie które było wcześniej,on się stara gdyby doprowadzał do rozstania robił by coś złego...A on pisze,przydjezdza tylko nie kocha,cos jest ale to nie miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochał cię jak żonę, myślałaś że jesteś wyjątkowa i będzie inaczej? :-D Głupie te baby jak psia dopa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roztrząsasz jak nastolatka,bez obrazy,bo widzę ,że na każde inne spojrzenie niż twoje własne się oburzasz. Ktoś c***isze jedno czy drugie,a ty w kółko Macieju "no ale" oraz tak naprawdę "ja chcę". Masz co masz,albo c***asuje,albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×