Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak ludziom nie wstyd iść na wesele i dać........ Wy tak robicie???

Polecane posty

Gość gość
ale mają rację, że kiepska prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzisz, ze to jednak spora pomyłka? ;) kochana poprostu w trakcie ci się koncepcja zmieniła jak pisałaś to durnowate prowo, zapomniałaś co bredzisz i poszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w psychologi to się nazywa że powinnaś się leczyć nieszczęśliwy człeku marny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to nie jest prowokacja, spieszyłam się i napisałam z rozpędu. Możesz nie wierzyć, bo znów nie wierzę jak mozna dać 6 pustych kopert. U kuzynki 15 lat temu tez była podobna sytuyacja, bo dostała 2 takie koperty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to po wuj zapraszają gości na swoje wesele, jeżeli chcą zbić majątek na ślubie to niech idioty przy zapraszaniu zaznaczą, że należy dać w kopercie tyle a to tyle, bo ja pieprzę, iść na czyjeś wesele i płacić za to co mi dadzą jeść i za lokal. To w takim układzie sama sobie mogę zorganizować spotkanie w lokalu ze swoimi znajomymi, gdzie każdy za siebie zapłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ty jesteś taka głupia fabrycznie czy udajesz?? Nikt nie pisze żeby dawać nie wiadomo ile, ale żeby nie dawać pustej niepodpisanej koperty na wesele. ale rozumiem, ze otaczasz się takim bydłem i sama taka jesteś, na krzywy ryj aby się nażreć i nachlać za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnaś się leczyć nieszczęśliwy człeku marny & w psychologi to się nazywa "przeniesienie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moim weselu 12 lat temu byla hedna koperta pusta z karteczka wycieta z gazety wielkisci bankontu. W drugiej 20 zl. Sporo po 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym nie miała przynajmniej 500 zł by dać w kopercie to na wesele bym nie poszła. Proste. Nie mam nie idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam nie idę? ale to jest zaszczyt dla młodych, że zapraszają gości. siostra mojej mamy walczyła z rakiem, dwa lata wcześniej pochowała męża, a więc jej stopa życiowa była bardzo niska. nie wyobrażam sobie, że miałoby jej nie być na moim weselu, bo nie ma kasy :o głupota jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chyba razem z pieniedzmi ludzie daja katki z zyczeniami w tych kopertach, wiec to chyba nie problem dojsc, kto taka swinia jest od pustej koperty? xx no niekoniecznie, my dostaliśmy 2 puste koperty i w każdej była kartka podpisana "Kuzyn" i wiemy tylko tyle, ze to musiały być osoby z męża strony, bo ja swoich dalekich kuzynów nie zapraszałam, a bliższych nie posiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A mi rzygac sie chce ze placzecie o pustych koprtach tak jakby to bylo najważniejsze.Wstydu nie macie ani klasy..." aha a ci co dają puste koperty to sama klasa i szyk... nie masz kasy to nie dawaj żadnej koperty, kup kwiatek i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwazniejsza przecież nie jest kasa dla was prostaki! najwazniejsze dla was to jest pójść nażrec, nachlać sie za darmoche i potem jeszcze obgadywać młodych ze na kasę patrzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając komentarze, te hejterskie, że młodzi tylko na kasę patrzą, już wiem skąd się biorą puste koperty - biorą się od takich właśnie zmanierowanych perfidnych kreatur, którzy sami nie dadzą nic, nażra się, nachleją za free a potem jeszcze zad obrobią młodym, że tylko na kasę patrzą! A tfuuu co za Hipokryzja do kwadratu aż się rzygać chce bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa,w dodatku to najczęściej wcale nie biedni robia takie numery-biedny prędzej się zapozyczy,zacisnie pasa ale da do koperty,a puste koperty daja własnie bogacze.Lub takie nowobogackie świnie,którym słoma z butów wystaje,ale ze umieli sie ustawic(np jak moja ciotka złapac bogatego chłopa na dziecko).Teraz rznie wielką damę,a nawet wysłowic sie poprawnie nie umie,każdego obgaduje,wysmiewa,a ma d**e jak stodoła i pazerna na każdy grosz,ją już widze jak robi taki numer,oj tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×