Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wolny bez zobowiazan

Mam 37 lat,szukam normalnej kobiety

Polecane posty

Gość To ja z godz 12 44
Aha kurtki, nieporozumienie. Tak, te też trzeba będzie zmienić. I czapki i szaliki i tak do wiosny. Ale ten rok w sumie szybko zleciał - jeszcze tylko dwa miesiące i koniec roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
Też nie lubię czapek, ale zimno mi w głowę i zawsze noszę. Szalik też. Najgorsze te włosy, jakbyś się nie uczesał, to pod czapką i tak się robi katastrofa na głowie. Tak, czas leci coraz szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie chodzi o wlosy chociaz wiem ze kobietom pewnie o fryzure chodzi i dlatego czapek nie nosza,ja nie nosze bo nauczylem sie bez niej chodzic odkad pamietam,chociaz rodzice za mlodu zawsze mnie pouczali ze z latami wszystko na zdrowiu sie odbije a lata leca niewiadomo kiedy,jak czlowiek mial te 20 na karku to nie zwracal zbytnio na to uwagi ale teraz to mowie sobie ze zaraz 40 a po 40 blisko do 50 i kaplica :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
Jaka kaplica. Jeszcze mamy 20 lat czynnej pracy zawodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro tak mi nie chce isc sie do pracy,jak mysle wstawac po 4 rano to cos mi sie robi,chociaz przez pare lat juz sie przyzwyczailem do tego ale poniedzialek dla mnie to najgorszy dzien tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
Nie wiem. Ja jestem zadowolona ze swojego wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
Że teze dajesz radę tak wstawać. 4 rano to prawie noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie narzekam na lata,nie odmlodze sie przeciez a co do wstawania to nie chce mi sie i to bardzo ale taka mam prace,juz przyzwyczailem sie chociaz nie powiem ze przynajmniej do jakiej 6 rano pospalbym sobie,a Ty To ja z godz 12 44 o ktorej wstajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
Oj wstaje znacznie później niż 4 ta Pewnie też później od Ciebie chodzę spać, bo nie wcześniej niż przed 23, a i czasem później. Co do wieku, to nie ma się co przejmować. Każdy miał kiedys 20 lat, a ten co ma 20 będzie mieć kiedyś 40, a może i więcej. Każdy wiek ma wady i zalety. Wiek to nie jest to, co jest najważniejsze, przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym sie polozyl o 23 i wstajac po 4 rano to na nastepny dzien chodzilbym jak skacowany i przepity :-) przynajmniej te 8 no moze 7 godzin trzeba przespac,Tobie to dobrze :-) czlowiek majac te lata napewno jest madrzejszy bardziej odpowiedzialny i nie robi takich glupot co za mlodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×