Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wolny bez zobowiazan

Mam 37 lat,szukam normalnej kobiety

Polecane posty

Gość gość
tak ja od wiernej Rzeki teraz chyba z Toba pisze ostatnio. a czytales ta ksiazke w ogole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tam kuzynke w Kielcach i ostatnio mnie obrazila z jakies pol roku temu, bo ona ma dzicko a ja nie i jej to nie pasuje i juz sie nie odzywamy...:( ona uczy techniki wiec uwazaj na niskie nauczycielki techniki z podstawówki bo sa bardzo nie mile!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a tu 1500e wyciagniesz:) ale wiesz jak masz w PL swoj dom to jeszcze sie zyje gorszy juz kredyt:(. teraz wynajem bardzo rosnie i mozliwe ze kiedys tez wroce do domu. zaluje ze nie jestem w niemczech tylko na wyspach...bo by sie latwo rzeczy przewiozlo jak cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee nie to raczej taka dla kobiet książczka cięka i o miłosci. O wojnie, gdzie biedna dziewczyna ratuje jeńca wojennego, zakoc***a sie potem w sobie, lecz okazuje sie ze jego matka jest jakąś bogaczką i daje Jej pieniądze w zamian za Syna. Ona potem te pieniądze wrzuca do rzeki.. tytuł Wierna Rzeka i to chyba wlasnie o ta samą rzekę chodzi..., bo i Stefan Zeromski wywodził sie spod Kielc o ile dobrze pamietam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi chodzilo akurat o wynajem za granica....ale wyobraz sobie ze w duzych miastach jak Kraków czy Wroclaw to jest 800zl za sam pokój!!! jak sie teraz doswiedzialm ze tyle placi moja Siostra to mnie strzelilo:( ale chciala miec prace w biurze, a nie gorsza za granica i wrocila niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o dzieki - to by sie zgadzało, bo przez ta wieś przepływa włśnie Wierna Rzeka- sprawdzilam sobie na mapie! a to mnie zawsze bardzo nurtowało. Jak jezdzilam pociągiem do Kielc i zawsze ta wies, ta książka mi sie przypominały!!! na serio, może to głupie, ale tak miałam ;). Teraz to juz nie czytam, bardzo mało ale kiedyś lubiłam. Jest fajna ksiazka: Tak zwane zło Kondad Lorentz. o zwierzetach, na etyce ją miałam na studiach na zaliczenie do przeczytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Polce chyba latwiej znajdziesz kobiete, bo za granica to lokalne dziewczyny szukaja bogaczy wsrod swoich a polki sa w wiekszosci zajęte:(. no chyba ze w niemczech ale widze jak jest na Wyspach, ze malo jest singielek....:(. no i tak jak ktos Ci pisal uwazaj na mamy z dzieckiem, bo wiele tu bylo takich tematów...jak facet tez ma dziecko to jest inaczej a jak jest sam i sie na tym nie zna ile kosztuje maluch to moze zostac z niczym...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawniej tez czytalem ksiazki a teraz to juz nie,przewaznie jakies kryminaly,ksiazki trzymajace w napieciu ale tytulow juz nie pamietam,a przez strawczyn czesto przejezdzam bo taka mam prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dosysc dlugo z 9 lat. a znasz Wloszczowe?? tam na zakupki sobie jezdzimy z siostra jej dzieckiem, moim mezem itp ;) na lody na kebaby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zwykły targ/bazarek - zawsze sie coś kupi fajnego i tanio ;) lubie Włoszczowe bardzo, ale prac to tam mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a znam ta mleczarnie, nawet tam bylam w srodku:) hehe dobre mają tez kefiry. i sery tez ok, ale praca tam ciezka jest :( jesli chodzi o produkcje bo biura to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no razem:) dzis byl w pracy to zmeczony jest. O jeszcze w Checinach bylam raz z Tata jak bylysmy male :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe nie no prawie, prawie...- mialam tam praktyki ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przeszkadza ci praca, ktora wymusza pojscie spac tak wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos sie zacielo, ja koncze bo ide myc glowe. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×