Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wolny bez zobowiazan

Mam 37 lat,szukam normalnej kobiety

Polecane posty

Gość gość
Wygląda na to że nie ma normalnych dziewczyn/kobiet w Kielcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee napewno sa tylko nie siedza moze na kafe? ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
Wolny-widzę, że nadal szukasz. I ciągle nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny sa wszędzie. Jakie kobiety ci sie podobaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli mas ztyle lat i żadnej dziewczyny to cos z toba jest nie tak xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc,wczesnie pisze bo spac cos nie moge a zreszta niedlugo i tak musialbym wstac do pracy wiec juz bez zadnej roznicy dle mnie. W Checinach bywalem takze bo mialem kumpla ktory tam mieszka,zamek sie zwiedzilo oraz na rynku przebywalo,ogolnie fajna okolica i widoki Czy praca mi nie przeszkadza?Juz sie przyzwyczailem do wczesnego wstawania przewaznie o 4 rano :-) Pracy złej nie mam i zarobki w miare, U mnie z glowa wszystko wporzadku jaki i z wygladem,Duzo jest dziewczyn w Kielcach ale mam chyba takiego pecha,ze jak poznaje jakas to okazuje sie pozniej ze ze mna wszystko ok a z nimi nie :-) Idealem nie jestem napewno ale trzymam sie jednej zasady ze nie zdradzam a wiekszosc to robila lub cpala po kryjomu :-) Widocznie na takie trafialem wiec jestem sam Wiem ze jest duzo fajnych dziewczyn ale fajne sa przewaznie zajete ok,szykuje sie do pracy,wczoraj internet zacinalo wiec mnie nie bylo,narazie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wygladu.Waga 85 kg,wzrost 180cm,wlosy na glowie jeszcze sa ale juz coraz mniej,chociaz mam ich wiecej niz mniej koloru czarnego :-),gruby nie jestem,wielkiego bebna nie mam bo staram sie chociaz pompki robic :-) wiec jest ok,Na 37 lat jeszcze sie trzymam :-) Lubie kobiety wysokie jaki i niskie byle by nie wazyly 100 kg chociaz do takich nic nie mam,czarne wlosy bez nadmiernego makijazu i chyba tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no sorry ale przy tym wzroście 85 kg to przynajmniej o 5 kg za duzo pompki to za mało, weź się za jakiś porządny sport typu bieganie, pływanie, jazda na rowerze, koszykówka, piłka nożna bo z wiekiem będziesz coraz bardziej obrastał tłuszczem i robił się mniej sprawny fizycznie a jak tam twarz? już zrobił się podwójny podbródek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie nie prawda tacy zachudzeni faceci sa do niczego! Moj teraz ostatnio sporo schudl i mnie wkurza taki 'suchy kij' ....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejrzałam cały temat....Wybredny jesteś. Z dzieckiem: nie Za stara o 2 lata to: nie Za młoda to też: nie Za dużo kg: nie Za wiele makijażu: nie A ty co z sobą reprezentujesz? jakby było wszystko z tobą ok to byś tu nie skomlał o dziewczynę. Zresztą jakbyś był taki "normalny" to nie mógł byś się opędzić od kobiet i żadna jakby była z tobą w związku nie oddała/nie puściła by takiego "skarba" . Wyżej srasz niż dupę masz. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybredny nie jestem,makijaz niech ma ale nie taki zeby szpachelka pozniej jezdzic zeby go zdrapac z twarzy :-) za duzo kilo,niech wazy i 80 czy 85 ale nie 100 bo tyle to juz za duzo i przyznasz racje a majac 37 lat to przeciez nie bede szukal 18-latki bo taka mozebyc moja corka I nie skomle o kobiete tylko pisze ze poszukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37 latek nawet z mini brzuszkiem jest obleśny, zadbany nigdy nie będzie miał brzucha. Podobnie z kobietami. Płaski brzuch świadczy wiele o człowieku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie juz spokój gosciowi! na kafe siedzi duzo patologii - sama to widze. Wiesz faceci uganiają sie sa mlodymi, ale to jest tak duża roznica poglądów, ze jedynie kasa trzyma taką mlodą ze starszym - ot moje zdanie, no może jeszcze brak ojca u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzejrzałam cały temat....Wybredny jesteś. Z dzieckiem: nie Za stara o 2 lata to: nie Za młoda to też: nie Za dużo kg: nie Za wiele makijażu: nie A ty co z sobą reprezentujesz? jakby było wszystko z tobą ok to byś tu nie skomlał o dziewczynę. Zresztą jakbyś był taki "normalny" to nie mógł byś się opędzić od kobiet i żadna jakby była z tobą w związku nie oddała/nie puściła by takiego "skarba" . Wyżej srasz niż d**ę masz. Dziękuję za uwagę. x Bez jaj, to ma sobie wziąć jakąś umalowaną jak pisanka starszą od siebie grubaskę z dzieckiem? Albo taką samą, tylko że młodszą o 15 lat siksę? Nie jest wybredny, tylko normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez jaj, to ma sobie wziąć jakąś umalowaną jak pisanka starszą od siebie grubaskę z dzieckiem? Albo taką samą, tylko że młodszą o 15 lat siksę? Nie jest wybredny, tylko normalny. Dzieki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie juz spokój gosciowi! na kafe siedzi duzo patologii - sama to widze. Wiesz faceci uganiają sie sa mlodymi, ale to jest tak duża roznica poglądów, ze jedynie kasa trzyma taką mlodą ze starszym - ot moje zdanie, no może jeszcze brak ojca u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie juz spokój gosciowi! na kafe siedzi duzo patologii - sama to widze. Wiesz faceci uganiają sie sa mlodymi, ale to jest tak duża roznica poglądów, ze jedynie kasa trzyma taką mlodą ze starszym - ot moje zdanie, no może jeszcze brak ojca u niej. gość dziś Dzieki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co - moze spróbuj gdzies na ulicy pozagadywac, tak oo - zeby bylo na zywo, nie tylko w necie. Tak to widzisz kobiete, jaka jest, patrz czy ma obrączkę czy nie...w necie rozni ludzie siedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
Wolny - jak minął poniedziałek? Poszukiwania widzę trwają nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
A może tam gdzie pracujesz jest jakaś wolna pani? Albo jakaś sąsiadka? Albo jakaś siostra kolegi? Albo znajoma kuzyna? Twoi znajomi nie znają jakiś wolnych kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie fajne kobiety są dawwwno zajęte i mają rodziny :-D Tak samo faceci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z godz 12 44
Są jeszcze fajni albo fajne z "drugiego rozdania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowisz o tzw drugim sorcie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×