Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Casting na żonę

Polecane posty

Gość Casting na żonę
Oj wstydzą się wstydzą... Dzień dobry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli masz już doświadczenia, a ja się myliłam. To czego się wstydzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś porównywał to do castingu wilka, obyś się tu nie ośmieszył jak on. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk wystawił się na pośmiewisko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu się dzisiaj działo? Tyle podszywów... O_o xxxxxxxxx Niczyją żoną nie zostanę, bo cenię sobie wolność i swobodę. :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznijmy od tego, że jak wchodzę w Twój temat to zaczynam się czerwienić. :D Dlaczego nasze rozmowy są przeznaczone dla osób pełnoletnich? :P A ciotka nie ufa internetowi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki...Zawsze możesz ciotce podesłać mojego maila...Z resztą sam sobie poradzę ;) Czyżbym był powodem spalenia cegłówy??? Skoro się czerwienisz tzn, że coś się dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Po prostu siostra weszła do pokoju, a mi akurat wyskoczyło powiadomienie o niedozwolonych treściach. I jak tu dzieciakowi wytłumaczyć, że to tylko rozmowa? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, tylko winny się tłumaczy. :p Jak tam skrzynka? :p Masz już kogoś "na lini"? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki...Skrzynka świeci pustkami :-( Najwidoczniej mało tutaj konkretnych i realnych Pań (kandydatek). Patrząc po postach, odważne są... Ale tylko w pisaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim wyszedłeś z fałszywego założenia, że na tym forum siedzą kobiety, a to nie jest prawdą. Forum od dawna jest zdominowane przez facetów, natomiast kobiety są tu naprawdę nieliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko z nazwy. Facetów zawsze było tu pełno. A ostatnio, od kiedy admin przestał ingerować, rozpętało się piekiełko wyzwisk i hejtowania, po czym bardzo wiele osób stąd odeszło. Teraz już naprawdę mało kto zagląda, poza zdesperowanymi facetami łudzącymi się że znajdą tu chętną na niezobowiązujące bara bara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj szukają chętnej? O_o A to nie lepiej w domu publicznym albo pod jakimś lasem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety to prawda. Kiedyś można było tu naprawdę fajnie popisać i nawiązać prywatne znajomości. Było kilku wartych uwagi facetów, którym skrzynki aż grzały się od maili od łaknących ich adoracji kobiet. Gdybyś założył temat w tamtych czasach, to na pewno już odpowiedziałoby Ci parę wartościowych osób. Teraz możesz liczyć co najwyżej na spam. Ja jako kobieta też dla "eksperymentu" założyłam kiedyś temat, że chcę kogoś poznać i efekt był taki, że owszem, skrzynkę może i miałam zawaloną (co by potwierdzało tezę, że siedzą tu głównie faceci), ale niestety mailami od jakichś analfabetów, którzy potrafią napisać tylko "siemka, co tam" lub prosić o nagie fotki w pierwszym lub drugim mailu. Dla odmiany 2-3 lata temu miałam tu kontakty z naprawdę elokwentnymi mężczyznami. Nie wiem czy tu kogoś znajdziesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet bym się nie odważyła by coś takiego zrobić. Z dwóch powodów: 1. Pamiętam jak kiedyś trollowałam na jakimś ogólnodostępnym czacie. Dodawałam całą masę wiadomości w których użytkownicy wysyłał mi nagie zdjęcia lub zdjęcia swoich fujarek. Z całym szacunkiem, ale takich zdjęć kobieta nie chce oglądać, a ja osobiście nie chcę mieć do czynienia z niewyzytymi seksualnie zbokami. 2. Rejestrując się na pewnej stronie z grami (tak i ja czasami gram) dostawałam przeróżne wiadomości od chłopaków, którzy albo byli desperatami albo szukali przygodnego seksu... w grach... Dodając ogłoszenia w sieci to trzeba naprawdę być odważnym, bo nigdy nie wiadomo na kogo się trafi, a i mało jest normalnych ludzi którzy odpowiadają na takie ogłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem na forum popsuło się przez takich desperatów, którzy zamiast wyjść i poznać kogoś wolą spędzać tutaj swój czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×