Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Casting na żonę

Polecane posty

Gość gość
Casting, spróbuj na randkach o2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czepiliscie sie faceta. Ja tam sie usmialam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foch to domena kobiet. A wiadomo co ten skrót oznacza prawda? Skromna... Wytłumaczę łopatologicznie... "W drodze wyjątku może być mężatka" - to jest właśnie żart jeśli nie zrozumiałaś przesłania. Cóż złego widzicie np. w świecie swingowaniu? Jeden lubi pomarańcze a inny jak mu nogi śmierdzą. Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchacz znam małżeństwa które robią to od lat. Znam też takie, które poznały się w celu wspólnej zabawy, gdzie z biegiem czasu weszli w związek małżeński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A rzeczywiscie brakuje tutaj facetow z poczuciem humoru, potrafiacego cos wiecej niz podaj maila i wyslij mi nagie zdhecie.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Casting na żonę dziś Gościu... Ja bym chętnie zobaczył, ale uśmiech na twarzy i iskrzące oczy. oczko.gif X Twarz na ero? :) Tutaj wszyscy podniecaja sie fotkami narzadow rodnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Casting bo Ty chyba chcesz za dużo na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To plus dla Castinga za takie podejście do przyszłej żony. Rzeczywiście wszystkie kobiece narządy wyglądają tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dodatek jest wiele odpowiedniejszych stron. Forum to przecież nie giełda koni i powinno się tu rozmawiać niezależnie od wieku, doświadczenia i stanu cywilnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Casing daj spokój nie tłumacz już bo coraz bardziej pokrętnie to robisz :classic_cool: tobie cały czas wydaje się że ja oceniam, że dopatruję się czegoś złego, masz po prostu odmienne poglądy których ja nie oceniam a stwierdzam jedynie ten fakt - MASZ ODMIENNE POGLĄDY OD MOICH ;) temat mnie też rozbawił jako pisany pół żartem więc tutaj zagościłam to chyba oczywiste :classic_cool: Puchacz w punkt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie wierzę, że to nie jest jakiś stary nick pod nowym wdziankiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z którymi ja porównywałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skąd pomysł na temat na Kafeteria f8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt poważny nie szukałby tu żony. Chyba, że własnej. :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuję męska symbiozę z Tobą kolego od castingu. Życzę udanej zabawy o ile się tu da. Zlecialy juz typiarki czarownice i innej maści indywidua. Cioteczki juz są ale jakby co to ich nie ma. :D. Swietny casting. W moim stylu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuję męska symbiozę z Tobą kolego od castingu. Życzę udanej zabawy o ile się tu da. Zlecialy juz typiarki czarownice i innej maści indywidua. Cioteczki juz są ale jakby co to ich nie ma. :D. Swietny casting. W moim stylu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha nie zgadzam sie z Tobą w kwestii wyglądu kobiet nago. Jedne mają cycky inne myślą że mają:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt poważny nie szukałby żony, ale nie jest to wykluczone, że można spotkać tu miłość. Zupełnie przypadkiem. Wiem coś o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie Ewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wyglądu kobiet nago. Chodziło mi o budowę ciała. Wiem że jedne mają ładniejszy biust, tyłek itd. Inne nie... Na temat gustu się nie dyskutuje. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swing pojdziesz ze mną?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×