Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Casting na żonę

Polecane posty

Gość różowakula
Dlaczego tak splycasz temat ? Bzykanko mogę mieć natychmiast , mężczyźni są bardzo chętni. Chce czegoś więcej, a że nie chce już więzów formalnych ? Nie chce i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po głębszym zastanowieniu ..casting to nie Dariusz. Mozesz mu buty czyścić. ;) I kup se wazelinę ale dla siebie gdy wąsata żona zacznie spełniać obowiązki małżeńskie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciocie rozrabiają. Ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A już koke to w ogóle był bajkopisarz i obaj mogą mu czyścić buty. Z drugiej strony z doświadczenia wiem, ze ci co piszą jak to potrafią pieścić kobietę, poprzestają tylko na pisaniu. Żadnych ochów i achów z waszymi bajkopisarzami nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość facetów z ero była przereklamowana. Z wyglądu i charakteru. Podejrzewam, że ich wysokie libido było też przereklamowane. Takie pisanie jak to by ******.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najwięksi jèbacze typu Naj, Koke, Psuj aka Prymitywny i wiele innych ich nicków byli najbardziej przereklamowani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Byli przereklamowani. Skąd to wiem? Niech pozostanie moją słodką tajemnicą ;) Zwłaszcza wygląd. Przeciętni do bólu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. Ich pisanie potrafilo rozpalić, ale weryfikacja na żywo skutecznie studziła pożądanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię żeby Psuj spotkał się z tobą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może fantazja poniosła tutejsze kobiety. Stąd rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Wiki (Wiktorio) vel Weroniko vel 9969. Napisałaś, że niczego ci nie brakuje, bo kochasz tego jedynego, a w innym temacie, że gdybyś miała partnera, to byś go nie zdradziła :D W kolejnym temacie napisałaś, że masz już odłożone pieniądze na dziecko. Czyli nie masz partnera i dziecka oraz jednocześnie bardzo aktywnie udzielasz się w temacie, a kiedy ktoś na to zwraca uwagę, to odwracasz kota do góry ogonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie napisałam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różowa... Tu nie chodzi o więzy formalne. Chociaż nie mówię nie, jeśli nastąpi zmiana zdania. Przeczytaj dokładnie i zastanów się nad treścią. I nie chodzi strikte tylko o bzykanko. Tego jest pełno. Ale... Seks i uczucie to jest coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wyglądu to darjuż miał co najmniej obłędne usta ech. a ty czemu nielubisz darków? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowakula
Czytałam....wszystko i dokładnie.... Myślę, że jednak nie spełniam tak ładnie wymienionych warunków. Miejsce zamieszkania....jakies 400 km od Śląska Wiek...zaawansowany ciut bardziej niż Twoj. No i pomimo otwartości, swing...nie. Mogę wszystko, ale w układzie dwojkowym :-) 3 wady na samym starcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pierdoły piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy któryś z facetów ero jednak nie był przereklamowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podawać nicki tych wartych grzechu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba Darjuź,bo gdzie są teraz jego opowiadania, ciekawe czy sam je pisał i dlaczego je przerwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Gdzie napisałam, że "gdybym miała partnera" i że niby mam "pieniądze odłożone na dziecko ". Proszę o link jako dowód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiki szalejesz, z kibica wyrosłaś na sędzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek wyraził swoje zdanie i jest atakowany. A dowodów na potwierdzenie wymysłów brak. Jaka szkoda :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różowa ja bym Ciebie chciał. Gorąca 40 jest najlepsza .Mam 30 lat malutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowna Weroniko vel wiki9969, faktycznie, jaka szkoda. Szkoda, że uciekasz do takich tanich zagrywek, aby nie przyznać się do tego, co napisałaś. Otóż w temacie "ile razy zdradziliscie- ale szczerze?" napisałaś, że "Szczerze? Zastanówmy się... Nigdy nie zdradziłam i nie zdradzę. Związek to dla mnie świętość i choćbym na swojej drodze spotkała wielu mężczyzn i z nimi by mnie jakaś znajomość łączyła to mój partner byłby tym jedynym. Mężem, kochankiem i przyjacielem w jednym. A oto link: http://f.kafeteria.pl/temat/f8/ile-razy-zdradziliscie-ale-szczerze-p_3799031/2 Niestety nie mogę teraz znaleźć tematu, w którym napisałaś, że nie masz dziecka, ale już odłożone na nie pieniądze. O ile mnie pamięć nie myli, był to temat o wyprawce dla dziecka. Jednak nie zmienia to faktu, że przykładowo w temacie "Jakie mieszkania macie Wy i Wasi znajomi?" napisałaś: "Ja mam dom rodzinny. Zawsze podobały mi się małe pomieszczenia. Ale wyszło jak wyszło. Teraz planuję dom wyremontować, tak by parter przeznaczyć dla Rodziców, a resztę budynku dla mnie.". A w odpowiedzi na wiadomość gość 2017.09.17 "dla nas wiki,dla nas" napisałaś, że wiki9969 2017.09.17 "Nie. Dla mnie. usmiech.gif" http://f.kafeteria.pl/temat/f1/jakie-mieszkania-macie-wy-i-wasi-znajomi-p_6864190 Kłamstwo ma krótkie nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja doskonale pamiętam co tutaj pisałam i niczego się nie wypre, a i odniosę się do tego co tam napisałam. Skoro tak Ciebie interesuje moje życie, bo własnego nie masz... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz się odnosić. Po prostu jestem chrześcijanką i mam obowiązek zwracać uwagę, kiedy ktoś grzeszy. Wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×