Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Casting na żonę

Polecane posty

Nie. Mam jednego którego kocham i więcej nie potrzebuję. Jestem po prostu miła, ale to takie dziwne w obecnych czasach. Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary forumowy wyjadacz robi sobie jaja. Sprytny, ale nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiki ma faceta i nie zdradza ;) a czy będę mogła dorabiać po godzinach na boku.. :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiki a przyznaj się zdarzylo ci się fantazjować o dwóch panach po obu stronach twego ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znany nick męski stąd robi sobie jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi się ten Twój mąż wcześnie kłaść spać :-p a wie że jesteś nocą miła na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiki tak samo w nowej sukience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część Casting! Długo już tutaj siedzisz( od 2015 roku napewno) i nic nie znalazłeś :( biedactwo. Czy to oznacza, ze wszystkie laski są brzydkie, czy z Tobą jest coś nie tak? Sam urodą i obyciem nie grzeszyles i nie grzeszysz, a wymagasz tego od "kandydatki" na żonę? Aż Się śmieje w głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę ostatni raz. Jestem tu od kilku dni i żadne spekulacje na temat kim jestem nie mają sensu. Nie znacie mnie, a ja nie byłem tutaj wcześniej. I śmieję się w głos takim gosciom jak co niektórzy tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doprawdy? Cóż, klawiatura wszystko przyjmie. Powtarzaj to cały czas, że jesteś nowy a z pewnością sam w to uwierzysz:D Podobno towar macany należy do macanta ( byla) żona już nie chce bo się poznała na Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Casting na żonę dziś Gość... Ty tak serio czy może Downa masz? X Casting, nic do Ciebie nie mam i to nie ja pisałam wcześniej. Ale teraz muszę. Daruj sobie to porównanie. Piszę to w imieniu wszystkich rodziców, ktorych dzieci dotknięte są tą chorobą. Ile Ty masz lat? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spaliłeś się właśnie i nawet wiki nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:34 nieeee z tym brokatem dobre było ;) sie zaczyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Casting na żonę dziś Gość... Ty tak serio czy może Downa masz? X Casting, nic do Ciebie nie mam i to nie ja pisałam wcześniej. Ale teraz muszę. Daruj sobie to porównanie. Piszę to w imieniu wszystkich rodziców, ktorych dzieci dotknięte są tą chorobą. Ile Ty masz lat? Nie mam nic do dzieci z tą chorobą. Są mądrzejsze i inteligentniejsze niż co niektóre osoby tutaj. Ot powiedzenie zasłyszane gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś 10:34 nieeee z tym brokatem dobre było oczko.gif sie zaczyna To są plusy posiadania nastoletniej córki... Zawsze rzuci jakimś hasłem. Tak ogólnie... Rozumiem że ktoś ma tutaj ból d**y... Może maści podesłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś przewodnikiem, masz dziecko na boku czy jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też pasuje na darjuża :D Wklej jakieś opowiadanko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Mnie też pasuje na darjuża smiech.gif Wklej jakieś opowiadanko jezyk.gif Może mnie uświadomisz kto to jest ten darjuż? Jakiś Bóg tutejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darek, Darek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Mnie też pasuje na darjuża smiech.gif Wklej jakieś opowiadanko jezyk.gif Może mnie uświadomisz kto to jest ten darjuż? Jakiś Bóg tutejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowakula
Sama bym poznała jakiegoś fajnego mężczyznę w wieku 40 paru lat. Z tym, że slub nie wchodzi w grę. Jeden juz mialam i nie planuje powtórki. Wystarczyłaby relacja przyjacielska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok... Uchylę rąbka tajemnicy. Mam na imię Zbyszek nie Dariusz. Z tego co widziałem ten Dariuż pisał z niezarejestrowanego konta, więc jak to się ma do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu każdy moze być kim chce. A darjuż, czyli ty pisał z zarejestrowanego też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli przyjacielskie bzykanko :D No tak, tak najwygodniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×