Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko same przegrywy

Przecież życie na obczyźnie jest przesrane

Polecane posty

Gość gość
gość 2017.10.07 pani hippopotam znowu się odezwała, rozmiar 8-10 to masz jak podzielisz na 3 lub 4 hahaha.... dupsko jak garaż a udaje jakąś miss, co za tłusta świnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak czytaj gazety zwlaszcza lewicowe gó/wna to sie ubogacisz hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleś, ale żałosny jesteś :D kilka ndi myslałeś ad tą odpowiedzią? prosze, znajdź mnie na fb - wpisz Marta Zielińska (jest nas duuuużo - no ale ja nie mieszkam w Polsce) powodzenia nzjsdź mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto normalny uzywa jakiegos fejsZBUKA :D portal dla pedałów i lanserów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto normalny używa jakiej pokazywarki?? :) Akurat na fb można nawet znaleźc pracę / pracownika....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa prace na fb:D chyba fizole tak szukaja :D porzadni ludzie szukaja w agencjach pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokladnie a ten kto skonczyl porzadne studia w pl to praca sama znajduje jak mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzysz, spoko, twoja broszka. Moja koleżanka została na fb poproszona o kontakt w sprawie pracy - poproszono ją, czy ma prodil na linkedIn. w swoim profilu na fb publicznie podawała, gdziei jako kto pracuje (pracowała wtedy dla Santander group). podala tej osobie - przedtawicielowi tamtej innej firmy linka do LinkedIn. kilka ty gpozniej zaprosli ją na interview, poszła; po tygodniu miala tam prace. płatną lepiej i ciekawszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjazd z syfu plu to najlepsze co mnie w zyciu spotkalo :) kocham Cie UK!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwiekszym syfem jestes ty pedale:D gnij w uka spedaleńcu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brexit blisko, będzie wielki burdel z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkie piekno bo duzo polaczkow dzieki temu wyjezdza z UK. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie imigranci i polacy z PL to uk by padło taka prawda, kto normalny oszczedza tam i wraca z powrotem do siebie , PL pieknieje a uk dziadzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UK BREXIT YES
UK istniało serki lat bez polaczków i po Brexit też da rade, bo to mocarstwo które potrafi robić innych w hooja i dadzą sobie rade bez waszych pedalskich zapitych mord.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahahahhahahah mocarstwo:D chyba alkonowe, co 100metrów tam pub i ochlejmordy :D wlasnie widzialem w polskiej TVP pokazywali jak wydajnie angole pracuja i sa chetni do pracy, bez imigrantow to byliby drugim zambezi :D jak sie ciesze ze po brexicie tak sie stanie bo juz nie bedzie do nich plynac kaska z UE :D koniec naszego pomagania, niech sie lenie wezma do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mylisz się smyku. TO BYŁO mocarstwo OKRADAJĄCE do gołej ziemi swe kolonie. a teraz są kolonizowani przez byłe kolonie. po brexicie będą poważne zawirowania, a za 30 lat to będzie kalifat. finis britaniae. wiem co mówię - bo widzę skład uczniów w pobliskiej primary school :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK padnie bo już nie ma skąd kraść, wszystkie kolonie się usamodzielniły, niewolnictwo nielegalne więc roboli za darmo nie mają, emigranci się kształcą i za pół darmo nie chcą robić a przybysze z Afryki się lenią i siedzą na socjalu, więc UK kaput, rozniosą go ciapate, szczególnie jak królowej już nie będzie, a wiecznie żyć nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mnie to obchodzi jakas królowa cwelu ja juz hajsu tam nakosilem i zyje na wypasie w PL, gnij tam do konca zycia na wygnaniu i płacz sobie jak uka traci pozycje na rzecz PL :D brawo PIS i prezydent Andrzej Duda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego nazywanie kogos 'krolowa' w 21 wieku rozpi/erdala mnie calkowicie:D :D od razu kojarzy mi sie z 15 wiekiem, no ale u angoli od tamtego czasu wiele sie nie zmienilo, budownictwo goowniane na potegę i dwukurki :D :D:D normalne kraje maja prezydentów a nie kukłę ubraną na kolorowo zwaną krolową buehehheheheheheh:D caly swiat sie z was smieje prymitywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol pedal juz czeka na smierc. Je/bana polaczkowa nedzna swinia bez honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś X Podobno za ten skoszony hajs kupiles kawalerke i gnijesz tam ze swoim chlopakiem i adoptowanym bachorem hehehe no to rzeczywiscie zycie na wypasie w tej klitce :D no ale jak w UK gniles z kilkoma kumplami na pokoiku to jestes prsyzwyczajony do takich "luksusow" buehihihihih :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zona i corka wuefista mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W simsach ma zone i corke, udaje kogos kim nie jest. W realu jest cwelopedalogejuchem i mieszka z chlopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kran
Dnia 19.10.2017 o 16:39, Gość gość napisał:

W simsach ma zone i corke, udaje kogos kim nie jest. W realu jest cwelopedalogejuchem i mieszka z chlopakiem

I wuj z tym bo bogacz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerry
5 godzin temu, Gość Kran napisał:

I wuj z tym bo bogacz jest.

Zbił majątek w kilka lat i dobrze zainwestował w pl. Nie musi już nigdy pracować, bo żyje z odsetek. Milionerzy tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×