Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wasza pierwsza mysl jak widzicie na spacerze z dzieckiem wytatuowana matke

Polecane posty

Gość gość
Jak bede Stara to i brzydka. Ty też będziesz Stara i brzydka i tysiące innych osób też więc ten brak tatuażu akurat ci nie pomoże. Powiem więcej jak będziemy stare to będziemy mieć w nosie jak wyglądamy,no chyba,że masz zamiar być dewota?? Bo już powolutku wchodzi Ci w kości :D zresztą na stare lata już nie w głowie będą mi krótkie bluzeczki i sukieneczki. To przywilej młodych i pięknych. A co kto uważa..no cóż,trudno sie mówi. Ja żyje dla siebie,nie dla opinii ludzi. Tobie też polecam. Takie obrzucanie go...em ludzi po tatuażu czy ubiorze świadczy tylko o Tobie,o tym,że jesteś pusta i twoja opinia jest nic nie warta. Takich ludzi się unika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś do kogo Ty mówisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kontekstu chyba do tej osoby co straszyła starością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam spory tatuaz 34lata i 2 dzieci. Slucham rocka i lubie sie mocniej wymalowac jak gdzies wychodze. Na codzien ubieram sie dosyc elegancko choc lubie laczyc rozne style. Mam gdzies co o mnie ludzie pomysla. Ja nie oceniam ludzi po wygladzie. Wiem jedno mam swoj styl a nie gonie za tym co modne i kopiuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.12.19 - czyli według forumowych modniś jesteś konserwatywna i mało oryginalna w swoim stylu ubierania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaże jeszcze tak nie kojarzą się z patologią jak ktoś jest normalnie ubrany, chociaż i tak walą po oczach i sie kojarzą że ktoś jednak ma głupio w głowie. Ale najgorsze co może być to jak sie widzi w lecie młodą matke z dziarami i w kusych dżinsowych szortach. Pierwsze skojarzenie to "patoli sie trafiło"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy, że spojrze w lustro,haha Matki nie nakrecajcie się...każdy wygląda jak chce i będzie robił z ciałem co chce. Dajcie na luuuz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to przez tatuaże czy przez te shorty? Chociaż zgadzam się, że to głównie to jak ktoś się ubiera wpływa na to jak inni nas odbierają, nie tatuaże. Co do mam z tatuazami - moja ma, ale robiła jak ja już byłam dorosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tematu - mysle to samo, co o kazdym innym wytatuowanym czlowieku, Wisi mi, tyle, ze nie moja bajka, nie moje estetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślę o wytatuowanych matkach z dziećmi na spacerze? O ile to małe dziecko nie jest wytatuowane to nic nie myślę. Nawet nigdy nie zwracałam uwagi na to czy ktoś ma tatuaże czy nie. Nie obchodzi mi mnie to, nie moja sprawa. Może sobie ktoś być jednym wielkim tatuażem (całe ciało), co mnie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15letnia kokezanka mojego syna jest mocno w kilku miejscach wytatuowana Kto na to pozwala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe kto ją wytatuował... Jej matka to pewnie jedna z tych co niemowlakom przebija uszy bo to tak ładnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi takie matki kojarzą sie z agresja. Jestem mocno uprzedzona ale to dlatego, ze osobiście na własnej osobie doswiadczylam kultury i słownictwa takiej mamuśki z tatu. Rynsztok, dno i bagno leciało z buzi a na rękach ok 6 mczne dziecko. Mieszka pode mna w bloku, dzien w dzien ma przed drzwiami wystawione: Wózek (targa go na 2 piętro mimo ze jest zamykana na kod wozkarnia, ciekawe dlaczego swoja droga? Boi sie, ze ktos jej nasea?), teraz w okresie zimowym jeszcze sanki, drabinkę na której suszy wycieraczke i ręcznik do wycierania psu lap, śmieci wszelkiego rodzaju np puste butelki po chemii, opakowania po pizzy... 3 pary butów itp. Ostatnio zeby zejść z dzieckiem musiałam ta drabinkę przestawiać bo stala przy poręczy a moje dziecko jak schodzi i wchodzi to trzyma sie poręczy, ostatnio tez wylala olej na klatce... No kobieta masakra poprostu. (nie dokucza mi po jej tupie czy cos, bo w mieszkaniu nad nią tylko pomieszkuje jak jestem przejazdem w tym miescie a tak stoi puste, i tak przez te kilkanaście dni w roku co tam jestem to ta zawsze to samo...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musi być już wybitny element :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ciekawości zapytam, o co wyskoczyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka strona nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękny, delikatny tatuaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie rzeczy tylko u ruskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko, na szczęście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, myślę, fajny tatuaż. Też planuje jakiś zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba trochę przesadziłam z ilością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×