Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamanadii565

Wpadlam z 3 dzieckiem, nie wiem co robić aborcja tak czy nie?

Polecane posty

Gość Mamanadii565
Chamstwo tutaj poraża. Nie bede po raz setny pisała ze sie zabezbieczalam. Życzę co niektórym tego samego żeby im 3 razy prezerwatywa pękła mając juz 3 dzieci. Ciekawe czy będziecie takie mądre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łooooooooo matko ona ma problem gdzie na kawkę skoczy ???? nie wierzę !!!! matka dwojki dzieci ?????? a myślenie 10 latki . Jak można zabić swoje dziecko ?? nazywajac je pecherzykiem , zarodkiem etc byle wygodnie , byle prosciej ... żąlosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamanadii565
Wyjedź za granice, pozbądź sama przez rok, gdy maz w delegacji a potem sie odzywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po cos tam pojechała idiotko ? many many many no to masz dziewczynko bez mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamanadii565
Bez przesady nazwałam rzeczy po prostu po imieniu.. pęcherzyk płodowy to pęcherzy a nie dziecko wiec czemu mam pisać ze doktor widział dziecko jak widział pęcherzyk. Sam tak powiedział. Wszystko odbieracie tak jak chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamanadii565
Zamykam temat. Pojawiają sie nic nie wnoszące głupie wpisy. Dziękuje za rady zarówno te pro i kontra ale wyrażone kulturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko na zle forum trafiłaś. Tutaj matki polki cie tylko zlinczują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewygodne odpowiedzi ? trzeba uciekac nieprzyjemne dla uszu ? Poszukam tam gdzie mnie po ramieniu poklepią i powiedza ze aborcja jest fajna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Autorko na zle forum trafiłaś. Tutaj matki polki cie tylko zlinczują . x idz na inne forum o skrobankach zarodków i pecherzyków . Brzmi zupełnie inaczej niż morderstwo . prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci w szkole się wyśmiewają z dzieci z rodzin wielodzietnych wow ciekawe gdzie tak jest w jakim rynsztoku nie szkole u nas może dlatego tak nie ma bo dziś wszystkie mamcie z jednym już mają /bądź są w ciąży z drugim (z wiadomych dla wszystkich powodów ) a te co miały dwoje mają już 3 bądź spodziewają się 3 bynajmniej u nas w mieście masakra z ciężarnymi jak grzyby po deszczu :-) Tak że nie mam pojęcia sama osobiście jak bym sie dowiedziała że mój dzieciak szydził z jakiegoś w szkole to jak nie leje go tak by lanie dostał Nie wiem jak wy chowacie te bachory ja swoje dziecko wychowuje skoro dzieci szydzą w szkole z wielodzietnych rodzin to same sobie o tym zdania nie wyrabiają tylko czerpią z kogoś przykład tak samo jak z całą resztą :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieciaki co słysza w domu od matki i ojca to klepią dalej w szkole i podwórku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamanadii565
Chyba napisalam ze dziękuje za odpowiedzi te za aborcja i przeciw ale napisane kulturalnie. Czy wy najmądrzejsze matki na świecie juz nie umiecie czytać ze zrozumieniem? Na pierwszej stronie była dziewczyna ktora w poprawny sposób przekonywała mnie do zostawienia dziecka. Nauczcie sie tego od niej bo wasze argumenty "ty idiotko sama sie zabij" w ogóle do mnie nie trafiają. Mnie linczujecie a jak sie same zachowujecie, matki a wyzywają anonimowo na forum obce osoby. Wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd wiesz dziewczynko czy matki ? a jesli matki to zapewne nie takie durne morderczynie jak ty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja Ciebie doskonale rozumiem.Sama bylam w takiej sytuacji i usunelam ciaze farmakologicznie.Minely 4 lata juz ale nigdy tego nie zaliwalam.Mam dwojke dzieci i trzrcie nie wchodzilo w gre.Sama musisz podjac decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja tez Cie rozumiem .Gdybym teraz zaszła w ciąze to wiem ze usunę . Teksty o zabijaniu itd wcale mnie nie ruszają .Moje zycie i moja sprawa co nim robię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz autorko, taka mamusia milosierna a i dzieciach pisze bachory. Tylko brać przykład. Super ze takie zatrzęsienie ciężarnych, szkoda tylko że nie z miłości, a dla kasy. Tak to jest miłość macierzynska. Cóż za hipokryzja. I później takie dzieci biegają samopas, bo matka nawet nie wiem jak wyglądają realia szkolne :-D Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie nie bierz za seks albo naucz sie odpowiednio zakładać prezerwatywę, wtedy nie bedziesz miała takich dylematów. Jak sie poprawnie zakłada to nie ma prawa pęknąć jeśli nie ma innych uszkodzeń mechanicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamanadii565
No ja tej prezerwatywy chyba nie zakładałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli sama pisze, że ma 3 czy 4 dzieci, ona by nie zabiła itp, to jak myślisz kaleko umysłowa, słód wiadomo, że matka :-D cóż za inteligencja Wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.54 Szkoda, że twój ojciec nie założył poprawnie prezerwatywy. oj szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autroko a tak z ciekawości jak to jest w Niemczech . Idziesz do lekarza i umawiają cie na zabieg w szpitalu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamanadii565
Ide do lekarza i daje mi tabletkę u siebie w gabinecie a po dwóch dniach dostaje druga dodomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Nie żaden zabieg gdzie wyciągają dziecko miniaturowe ze widać raczki nóżki, tak moze jest ale w 25 tygodniu. To wysikiwanie dziecka do toalety to mit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ci chałupę rozwalą terroryści i nie będziesz miała pokoju dla swoich dzieci to też je zabijesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja usunęłam właśnie w Niemczech. Wyjechałam z mężem, mieliśmy 1 dziecko. Zaczęło się psuć między nami, myślałam o powrocie do kraju, nawet o rozwodzie, ale daliśmy sobie jeszcze 1 szansę. A tu nagle 2 ciąża, chociaż brałam tabletki, ale w międzyczasie chorowałam i brałam inne lekarstwa. Bałam się urodzić drugie dziecko i miałam rację, bo okazało się, że mąż mnie zdradzał. Teraz jestem rozwódką z 12-letnim dzieckiem. Wróciłam do kraju, syn jest już w miarę samodzielny, sam idzie do szkoły, wróci, posiedzi godzinę czy 2 sam zanim wrócę z pracy. A tak miałabym jeszcze 2-latka, nie wiem, co bym zrobiła sama, zwłaszcza, że nie mam nikogo do pomocy.Także aborcja to czasami dobre wyjście. Nie czuję wyrzutów sumienia, tylko właśnie ulgę, że wówczas się na to zdecydowałam, bo z małym dzieckiem nie dałabym rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też już mieszkam długo w Niemczech, ponad 10 lat, mamy 35 lat oboje z mężem. Mój mąż również pracuj***ardzo dużo inaczej byśmy się nie dorobili np domu. Ja pracuję na pół etatu, bo pewno dobrze wiesz jak to tu jest podatkami. Nieważne ile bym zarobiła na piątce biorę połowę. Wcześniej również sama dużo pracowałam i nie miałam za bardzo czasu na znajomych. Dopiero jak pojawiła się córka i poszła w wieku trzech lat do przedszkola to znalazło się bardzo dużo mam które tak samo jak ja nie miały tutaj nikogo z rodziny i bardzo się cieszyły że mogą się ze mną zaprzyjaźnić. Absolutnie nie przeszkadzało to że jestem z Polski. I mamy małą paczkę jesteśmy w trzy koleżanki i się super rozumiemy. Jedna z nich też ma trójkę dzieci. Jeżeli finansowo dobrze stoicie to nie wiem po co się zastanawiasz, dzieci naprawdę dają dużo szczęścia. Jeżeli u was ceny domów są takie wysokie to musisz mieszkać gdzieś na Bajerach, Monachium czy Stuttgart. Ja mieszkam w małym miasteczku obok Köln, tu domy nie są takie drogie. Życzę podjęcia dobrej dla ciebie decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A jak ci chałupę rozwalą terroryści i nie będziesz miała pokoju dla swoich dzieci to też je zabijesz x Wtedy dostanie od Państwa piękne 4-pokojowe mieszkanko w ramach odszkodowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Köln to siedlisko patologii, mieszkaliśmy tam z pół roku i miałam absolutnie dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usunelam i nie żałuję. Nie mam dzieci. Z tego co wiem, w Niemczech przed zabiegiem jest rozmowa z psychologiem. Może warto pójść z mężem i rozważyć wszystkie opcje. Jak pragniesz tego dziecka, to dopadna Cię wyrzuty sumienia. Jeżeli jesteś przekonana na 100%, Że nie chcesz, to Twoja sprawa. Rodzina w Polsce nie musi o tym wiedzieć. Masz czas aby dobrze się zastanowić. Każda decyzja jest na całe życie i tu nie ma łatwych wyborów. Pozdrawiam serdecznie, trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×