Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k85

zaczynam prace w nocnym klubie

Polecane posty

Gość Ja 8104
OOOOOOOOOOOO, witaj k85, cieszę się że już pracujesz i masz takie super warunki, na pewno koleżanki będą Cię wprowadzać w dalsze tajniki tej ''pracy'', pozdrawiam i życzę Ci powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam w podobnym miejscu i były identyczne zasady dotyczace ubioru i też nie było sexu Zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tonacy brzytwy sie chyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie zawsze sie rozbierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Były wczesniejsze wypowiedzi na temat dużego biustu nie do końcs sie z nimi zgadzam Mam duze piersi jestem kelnerką toples z niczym w pracy jak i w codziennym życiu nie mam problemu Jest to sprawa indywidualna mysle jednak ze w tej pracy jest to duży plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie czym biust wiekszy tym napiwki lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
Uwielbiam duże piersi, te wiszące tez, oby kobieta miała nie wiecej niż 40-45 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko napisz jeszcze o tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskany idzi
Jesli maż widzi cie w tej pracy to co mowi jakie jest jego zachowanie gdy jest swiadkiem tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znamy dokładnej sytuacji autorki i jej meża pisała że jest po wypadku i nie może pracowac Wiec co ma chłopina zrobić? Łatwo oceniać ale życie to nie jest bajka Żonka lata po klubie że aż jej mleko w cyckach kiśnie a on patrzy nato z zacisnietymi zebami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało kiedy mi sie tutaj przytrafia abym przeczytała cały temat od poczatku do konca ten mnie zainteresował bardzo zwłaszcza autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak sie zdecydowałaś wiec życze powodzenia i jak to mowią cycki do gory wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia41
Ludzie, czym Wy się tu podniecacie, przecież k85 to facet, kilka wpisów kobiet a reszta to facet się rozpisuje, a na dodatek ma bardzo niewielkie pojęcie o tym co pisze, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga speed limit
Dorcia nie zgadzam sie z tobą facet ma inne podejscie do takich tematow ,ja jestem w temacje i to co autorka pisała pokrywa sie z tym co sie dzieje w takich miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zycze powodzenia przyda ci sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia41
Hej Aga, chyba nie do końca czytałaś te wpisy, bo na pewno nikt nie każe się dziewczynom rozbierać przed 10-cioma facetami na rozmowie o pracę, no chyba że masz doświadczenia w agencji, to z tym się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela nova
Czytałam to od poczatku podobnie jak autorka ja też bede musiała podjac taką prace ,znalazłam sie na życiowym zakrecie Nie miałam zielonego pojecia jak to naprawde wyglada Niewiele jest tematow na tym forum ktore cokolwiek wnosza w życie i mogą byc komus przydatne Jesli ktoras z was ma jakiekolwiek info na ten temat a nie było o tym pisane wczesniej to bardzo prosze o podzielenie sie ze mna tym Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata i jacek
Ja chciałbym zapytac panie (meźatki)ktore pracują w tego typu klubach jak wygladaja wasze relacje z meźem (czy rozmawiacje o tym co było w pracy) Oraz jak r aka praca wpływa na relacje małżeńskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam identyczne pytanie jak ''agata i jacek'' ktos? Cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam przez klika tygodni w takim miejscu nie polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytałem wszystkiego temat jest chyba mega popularny skoro doczekał sie klonowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimatyczny jan
Podobnie jak wpisy wczesniej też chciałbym poznac jak wyglada zycie rodzinne i wzajemne relacje małzenskie jesli kobieta wykonuje prace kelnerki toples lub jest prostytutką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwal se konika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam u autorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pracy cyckami wymiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym temacje najbardziej wartosciowe są wpisy szczegołowo opisujace tą prace i relacje miedzyludzkie niestety jest ich kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimatyczny jan
Autorko może ty nam napiszesz jak wygladają teraz wasze relacje z meżem czy opowiadasz mu o wszystkim? Czy coś ukrywasz? Jesteś dotykana? Czy maż jest obecny w twojej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×