Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k85

zaczynam prace w nocnym klubie

Polecane posty

Gość 80nina
Milena podpowiedziała ci dobre rozwiazanie problem polega tylko na tym jak na takiego człowieka trafić? Wymaga to troche zachodu kiedyś tez o czymś takim myslałam po kilku telefonach wszystko było jasne jak słonce docelowo chodziło kazdemu o sex meżatka nakrecała ich jeszcze bardziej Kolejna sprawa to ci ludzie prawie sami zboczency i biedacy z fantazjami czasem rozlanczałam sie w trakcje rozmowy bo nie było o czym z nimi rozmawiac Kilku szukało w ten sposob żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 10.49, tak '',mająca...''masz rację 1000 to nie majątek, ja wiem tylko z opowieści koleżanki jakie pieniądze i prezenty ''latają'' w takich klubach, ale to są naprawdę ekskluzywne kluby, ja w takim nawet nie byłam, ja obracam się w średnich klubach ale speluny omijam szerokim łukiem, tu klienta ocenia się na oko, tu nie ma klientów z polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAJACA COS WSPOLNEGO Z TYM TEMATEM czytam kazdy twoj wpis napisałaś ze w tego typu pracy nie jest preferowany duży biust dlaczego? Mysle ze duże piersi dodatkowo nakrecaja facetow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie duże piersi przyciagają uwage chodziło jej chyba o to że jest nie wygodnie takiej kelnerce gdy sie nachyla lub cos podaje Zresztą sam nie wiem najlepiej niech sie wypowie jakas kobieta wykonujaca taką prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goral nizinny
Nigdy nie byłem w takim klubie ciekawi mnie jak są takie kobiety ubrane/nieubrane czy od otwarcia klubu chodzą juz toples ? Czy rozbierają sie w miare rozkrecania imprezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seba dyro
Kolega organizował impreze była tam zaproszona kelnerka toples tak na oko 30+ Było około 15 facetow i ona jedna kolega nie miał zadnego pomysłu jak spedzić czas poza picjem alkoholu potrafiła przejac inicjatywe od gospodarza i wtedy było super Rozmawiałem z nią powiedziała ze ma meża i dziecko dorabia tak od pewnego czasu Zadnego sexu nie było a za dodatkowe pieniadze w trakcje imprezy pokazywała coraz wiecej ostatecznie została w majtkach Była dobrym psychologiem i potrafiła prowadzic tą gre stopniowo atmosfera robiła sie coraz bardziej goraca Było naprawde fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jesli jestes atrakcyjna i masz duży biust to raczej bedziesz wabikiem dla tego klubu kelnerki maja małe i srednie piersi Ty bedziesz chyba udawaną kelnerką majacą przyciagac klientow do lokalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedni zarabiają głową inni rękami a ty cyckami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ona ma przyciagac tylko jej cyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie dawać c**y aż będzie jęczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajacaCosWspolnegoZTymTematem
Do: gość gość Tak dokladnie, jesli mowimy o "normalnej" kelnerce, barmance itp to na dluzsza mete i w zaleznosci od tego co dokladnie ma robic to "duzy-ale naprawde duzy" biust przeszkadza, tak samo jak w codziennym normalnym zyciu biust zwyklej kobiety) goral nizinny To zalezy od miejca i od rodzaju imprezy i jej planu seba dyro I wlasnie takie Panie maja duzo mozliwosci "nie dania dup.. czy przymusu seksu, bo potrafia zainteresowac czyms innym, a laski ktore tylko ograniczone sa do zainteresowania cialem niestety czesto drugim etapem jest jakis rodzaj sexu i na tym sie konczy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 11.18 są różne sposoby to prawda, ale jak idziesz z kimś w klubie do ''pokoiku'' to faceta nie interesuje tylko biust i jakieś teksty, on płaci i chce seksu a nie pogaduszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam Twój poprzedni wpis, ja też tak pracuję, tu nie ma żartów, jak chcesz zarobić to majteczki trzeba zdejmować kilka razy na noc i tu nie ma luksusów, wypinasz dupę na szybki numerek i dalej do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale to smutne i prawdziwe, trzeba d**y dawać facetom w klubie a w domu mąż czeka, a najważniejsze to trzeba w domu udawać orgazm podczas stosunku z mężem no i dyskrecja obowiązkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga wschodnia
Jestem kelnerką w prywatnym klubie włosy mi stają dęba jak czytam czesć wpisow u nas nic takiego nie ma Chodzi o erotyczną atmosfere w lokalu pracuje prawie trzy lata i nigdy żadnego sexu nie było owszem miałam propozycje od napalonych klientow ale były to tylko pytania W naszym lokalu organizowane są rózne imprezy bywają tygodnie gdzie pracuje jak najzwyklejsza kelnerka Podobnie jak autorka mam meża i dzieci zapewniam ze da sie pogodzic zycie rodzinne z taką specyficzną pracą i NiE uprawiając seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajacaCosWspolnegoZTymTematem
Do: gość Pogubilam sie czy ty to Ona czy On, ale tak czy tak, chyba myliszprostytucje obowiazkowa z okazjonalna i mozliwa ewentualnie, a dwa to zdziwilbys sie/zdziwila ilu mezczyzn przychodzi i nawet jak maja okazje do "sexu" to tego nie robia i chca wlasnie czegos innego lub delikatnego itp gość Wspolczuje jesli ktos musi i to ciekawe z jakigo niby powodu udawac sex orgazm z mezem ktory to czeka w domu. Chyba nie przeczytales/las mojej wypowiedzi na ten temat. Pozdrawiam i jesli ktos pisze "do mnie" to prosze to zaznaczyc abym wiedziala w razie czego komu i na co odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajacaCosWspolnegoZTymTematem
Do: aga wschodnia Brawo, pisalam o tym duzo wczesniej, ze to wlasnie zalezy jaki lokal bo roznie jest, a wiekszosc skupia sie na niewiem jakich mylac to z czynna prostytucja i przymusem dawania kazdemu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga wschodnia
Koleżance przyznaje racje''majaca cos wspolnego'' a wiec: - nigdy nie ukrywajcie tego przed meżem - nie podawajcie klientowi lokalu nr telefonu i adresu -zadbaj aby dzieci nigdy o tym sie nie dowiedziały -nie pij alkoholu itp srodkow narkottki ,dopalacze -nie unikniesz rozbierania sie wiec zaczynajac tą prace trzeba miec tego swiadomosc -bedziesz dotykana chcacy/niechcacy/przypadkiem/przepraszam panią/nie mogłem wytrzymac/oj przepraszam i tego typu teksty -nigdy nie zgadzaj sie na sex!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiercie mark
Do majacej cos wsp. Jak wyglada plan takiej imprezy ? Czy rozbierasz sie całkiem? Moze jakies ciekawe lub zabawne sytuacje zwiazane z tą pracą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jrek1
Sledze ten temat ciekawe wpisy ,chciałbym sie dowiedziec czy autorka postu podjeła tą prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam zrobić kurs i wziąść się za siebie a nie dupą krecić przed oblechami z zapitymi mordami. Jak bym miał wybierać to wołał byl dealować czymś na boku niż wypuścić żonę na takie gówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem znajomą która wzięła kredyt we frankach, mieszkała w bloku co ja, 3 dzieci, ona sama. Nie zdążyła nawet wydać połowy z tego co wzięła gdy uświadomiła sobie co zrobiła i ile musi oddać. Wyskoczyła z 8 piętra, byłem akurat w domu... Nigdy nie bierzcie kredytów, to was zgubi, banki to legalna mafia, wole mieszkać w kawalerce niż wziąć 500tys kredytu.. Sami się w dołki pakujecie a później szukacie tych najmniej wyszukanych pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajacaCosWspolnegoZTymTematem
Witam Do: zawiercie mark wczoraj Plan, kazda impreza zorganizowna ma plan, to jest chyba oczywiste i nie ma tu co tlumaczyc, impr kameralne czy w danym klubie i tak saczesto i bardzo rozne, mysle ze tu nie ma co sie wypowiadac. jrek1 wczoraj Juz dawno nie ma tu zadnej wypowiedzi od autorki, zwrocilam na to uwage, juz w duzo wczeniejszej, pierwszej mojej wypowiedzi. gość dziś Ta wypowiedz jest do czego, do kogo? Polecasz zrobis kurs? Hmm Komu to polecasz, tak bez sensu sobie piszesz, rozumiem, wujek dobra rada. Nie polecasz krecenia dupa, no to ladnie a co z aktorkami, piosenkarkami, tancerkami itp przeciez Oni One tez kreca i tyo nie tylko dupa - gratuluje myslenia. Co do oblechow z zapitymi mordami - to juz pojechales po calosci jesli twierdzisz ze tylko tacy faceci istnieja i tylko takie lokale, nic tylko sie smiac;) Wolisz dealowac na boku - no tak ladnie chcesz ŁAMAĆ PRAWO, a praca ciałem to jest zgodne z prawe i kto sie tu osmiesza? Wypuszczenie zony - ale z ciebie wazniak - tylko zapominasz ze to NIE TY decydujesz tylko KOBIETA i nie masz nic do gadania - i to niewane czy to bylaby twoja zona, dziewczyna, narzeczona, czy przyjaciolka, czy corka itp - kazda osoba sama osobie decyduje - co najwyzej moga byc rozne tego konsekwencje ale nikt o nikim nie decyduje - ladnie o tym zapominasz. Gowno - coz skoro gownem dla ciebie jest zarabianie na zycie, czesto bardzo oplacalne, itd - to coz nie mam pytan. gość dziś Co twoja wypowiedz ma wspolnego z tym tematem? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k85
Podjełam tą prace napisze jak jest mianowicje: Atmosfera dziwna tajemnicza relacje miedzyludzkie ograniczone do samej pracy nikt nie opowiada o rodzinie czy o życiu prywatnym W lokalu są cztery sale jedna duża i trzy małe takie na 10-12 osob Jest to raczej klub typu vip nie jest otwary dla ludzi z ulicy chyba ze ktos wczesniej zamawia sale na okreslony dzień Praca jest w rożnych godzinach Klienci to przedewszystkim ludzie biznesu Polska ,Niemcy, Korea ,Chiny Japonnia,Finlandia,Wegry i Indie Dni pracy są planowane wczesniej i nie ma tutaj ponoć nic ''na wczoraj'' Jest jedna barmanka i trzy kelnerki dodatkowo jest kuchnia gdzie sa dwie kucharki Alkohol jest z całego swiata wina wodka i piwo ,jedzenie podobnie Zapomniałam dodac są też rosjanie Jestem kelnerką czasem barmanką Wymagane sa jezyki obce przynajmniej jeden Są stali klienci Jestem legalnie zatrudniona umowa o prace Ubrania dla mnie zostały uszyte przez krawca i są rożne wczesniej mam informacje co mam ubrać Czsami jestem na danej sali tylko chwile podaje co mam podac i wychodze zeby nie przeszkadzac Innym razem przebywam na sali długo rozmawiam z nimi itp Ludzie niby na poziomie lecz czasem zawstydzeni i niesmiali jest pewna prawidłowosc w grupie jest odwaga i po alkholu Nie ma żadnego sexu Jesli ktoś chce miec ''erotyczną atmosfere'' wspomina o tym podczas rezerwacji sali Jesli mam cos wiecej pokazac robie to według własnego sposobu czyli wszystko stopniowo i za opłatą trzeba to wyjasnic na poczatku gdy padnie takie pytanie Bielizna zwykła i erotyczna podobnie inne ubrania Maż może byc w klubie wiadomo nie na sali gdzie sa goscie Jesli są pytania do mnie chetnie na nie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggilona
Erotyczne ubranka czyli jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k85
Dekolty ,przeswitujace bluzki( biel i czerń) Nie mam mini i nie chodzimy tam w spodniach ,tylko kiecki Ładna i wygodna bielizna chodzi mi o biustonosze niestety są też stringi (nie byłam w nich) Krawcem jest facet niepełnosprawny jezdzi na wozku przymiarki są u niego w domu ,naprawde potrafi uszyc wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggilona
Jesteś pewna że nie ma sexu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k85
Nie ma i tak nigdy bym sie na to nie zgodziła Samo paradowanie w staniku lub bez jest dla mnie wyzwaniem nie lubie tego robić i czuje sie z tym żle wiec o sexe nie ma nawe mowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggilona
Sa uszczypliwe i złosliwe uwagi dotyczace ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k85
Do chwli obecnej nie miało to miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×