Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k85

zaczynam prace w nocnym klubie

Polecane posty

Gość gość
Do autorki masz doswiadczenie w takiej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k85
Wygladam normalnie i żadnego doswiadczenia w takiej pracy nie posiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erotomanowi chodzi jaki masz biust a gdy napiszesz mu wiecej to bedzie w niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj wiecej szczegołow tej rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v900
Dziwne ze cie nie dotykali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takich klubach preferowane sa kobiety biusciate szczupłe i z ładnym tyłkiem angielski jest podstawowym jezykiem plus inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie prawie każda ma wyższe wyk. Nie chodzi tylko o swiecenie cyckami ona ma nawiazac kontakt z klientem i potrafic rozmawiac na każdy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to nedzne prowo dla debili napisane przez idiotke :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggilona
Co robisz/robiłas zawodowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bym byl dziewczynom to bym dawala wszystkim we wszystkie dziurki sie ruszac. Niewiem dlaczego z was takie cnoty do konca zycia chcecie byc dziewicami orleanskimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich jak ten wyżej będziesz obsługiwać, a oni będą Cię klepać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kiedy idziesz do tej pracy ? Daj znac jak ci poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję w klubie nocnym od miesiąca. Jako pokojówka. Wstępną rozmowę miałam razem z inną kandydatką. My tak samo musiałyśmy rozebrać się do naga. Obecna była większość personelu. To jest chyba normalne w tej branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne? Prosze cie pomysl czasami troszke albo zapytaj swego chlopa o zdanie. Dzis jestes na stanowisku pokojowki jutro barmanki pojutrze striptizerki zgadnij gdzie potem. Oni siedza w tym biznesie od lat i wiedza jak manipulowac kobietami zeby robily co oni chca. Rozbierasz sie i widza czy sie nadajesz na sex czu na rure, niby po co ich az tylu cie oglada? Przepraszam jesli cie obrazilem kobiety sa inteligetne ale czasami nie potrafia myslec logicznie pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 sytuacja) Po co sie rozbierac do naga przy szefie i jego 10 pracownikach kiedy przyjmujesz sie do pracy przy zbiorze truskawek? 2 sytuacja) Po co sie rozbierac do naga przy szefie i jego 10 pracownikach kiedy przyjmujesz sie do pracy jako pokojowka/kelnerka? Odpowiedz brzmi plantator truskawek tego nie zrobi a po co robi to wlasciciel klubu? Jest tylko jedna i jasna odpowiedz na to jestescie jego wlasnoscia tzw. towarem na sprzedaz 0% prowizji 0% zysku. Zero zera poprostu. Zaznacze jeszcze jedno ze gdyby nie wy polskie polki to oni mieli by zysk 0% z 0 dziewczyn. Pozdrawiam i zycze milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy wpis wczesniejszy jest prawdziwy jakaś kobieta pisała że ubiegała sie o posade pokojowki i na rozmowie wstepnej rozbierała sie???? Chyba jakiś odosobniony przypadek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wszystkie teksty to fantazje starego onana którego podnieca myśl że żona doprawia mu poroże :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam podobną historie miało to miejsce kilka lat temu ,dziewczyna dwudziestoparo letnia starała sie o prace w hotelu w miejscowosci leżacej przy granicy kraju ,kierownik obiektu sugerował jej aby sie rozebrała chciał w ten sposob zobaczyc czy nadaje sie do tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka postu nie zdaje sobie sprawy jakie mogą byc nastepstwa z pracujac w takim zawodzie .Zawsze jest ryzyko ze ktos znajomy lub z rodziny ja tam rozpozna ,opinia bedzie jednoznaczna ciągnaca sie przez całe życie .Odbije to sie na dziecku Nie znam dokładnie jej sytuacji materialnej mysle ze jest inne wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wicek
Autorka nie jest ''przypadkiem odosobnionym'' moja partnerka też mysli o podobnej pracy łatwo jest kogoś krytykowac a czasem nie ma innej drogi i robi sie to na co nie mamy ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanca40
Lubię zaglądać na Kafeterię ale to jest ciekawy temat, szkoda tylko że piszą tu faceci, no kilka wpisów jest od kobiet które moi zdaniem znają temat, ja też go znam z własnego doświadczenia, wcale się nie dziwię jak jedna z piszących tu Pań porzygała się patrząc w lustro po pierwszej przepracowanej nocy, kilka dobrych rad nie zaszkodzi Ci k85 ale decyzję musisz podjąć sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autora zamilkła!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie goli cipkę i szykuje się do ''pracy''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k85
Jestem zdziwiona kilkoma wpisami no ale na to nie mam wpływu prosze o dyskusje zwiazana z tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam ci dziewczyno ze tutaj są sami erotomani i erotomani typu ''to jest prowokacja'' a dalej to czyta i pisze komy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka3412
Przecież mówiłam że tu najwięcej piszą faceci, szkoda bo temat wart rozmowy. Pozdrawiam Cię k85.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum jesli erotoman czuje ze ktos to wyczkrył ze nim jest to daje sobie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znasz jezyk to wyjedz za granice zarobisz pewnie niewiele mniej niz tutaj swiecac tylkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech nasz Pan ma cie w opiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×