Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kla333a

Ile razy w tygodniu uprawiacie seks ?

Polecane posty

Gość gość
21:00 21:02 zamknij się w klasztorze ale niech ci mydło nie upadnie bo a nuż się schylisz po nie i.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta to nie masturbator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto mówi że mam być w związku żeby seks uprawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochany mężczyzna nigdy nie zdradzi żony tylko k****arze tak postępują bo są z kobietami dla samego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:08 no niby masz rację bo cała się do du/py nie zmieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21: 10 jak mam być zakochany w kobiecie która 9 miesięcy nie chce ze mną współżyć co ja jestem robot bez uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks niszczy związek jak go w nim brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie dni ze bym nie wychodziła z łużka !! Średnia z tygodnia 6 jak licze :-))) zapraszam do siebie na transmisję http://zbiornik.tv/go/skWG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow to naprawdę długo.... U nas jest to jakieś 10 minut . Nie wiem czemu ale po prostu po tym czasie podniecenie mija. Już dawno nie kochaliśmy się dłużej niż 15-20 minut razem z grą wstępną .....

Jak Wy to robicie? 

Afrodyzjaki? Zabawki erotyczne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy potrzebuje innego czasu. Seks to nie maraton i nie trzeba go sztucznie przedłużać bo na przykład ktoś inny robi to dłużej to pewnie ja równiez powinnam robić to tak samo długo.... Tak nie ma :) Jeśli chodzi o afrodyzjaki to owszem. Mamy sex elixir ( czyli hiszpańska muchę). Fajna rzecz ale nie na co dzień ale raz na tydzień na weekendy kiedy mamy więcej czasu .Faktycznie podniecenie wtedy narasta. I jest o wiele większa ochota na seks. I potrafimy to robić nawet kilka godzin. Na tygodniu jednak jest tak jak u Ciebie. Kilkanaście minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytam się o to bo zbliża się nasza rocznica. Dzieci zostawiamy u dziadków i oboje wybieramy się w góry ( mamy juz zarezerwowany sobie całkiem fajny apartament w Zakopanem). No i sama wiesz, chciałabym aby ten wieczór był wyjątkowy. Wiem,że w pokju będą na łóżku rozsypane płatki kwiatów i będziemy mieli szampana. Planuję kupic jakieś zabawki erotyczne aby pogrzeszyć. Jak na raze zaopatrzyłam się w grę erotyczną chociaż im blizej tego dnia to tracę do tego przekonanie bo nie wiem czy raczej ta gra mnie nie rozśmieszy niż podnieci 😄

Ten sex elixir gdzie kupowalaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na allegro ale widzialam, że jest jeszcze w sklepach. Musiaabyś sobie sama poszukac bo ceny są bardzo rózne ( akurat w moim przypadku o wiele taniej było to kupić właśnie na allegro....). Czytałam jakieś badania równięż to wyszło, że działa to na prawie 90% kobiet. Kup sobie, weźmiesz. Jak mąż zobaczy jaka jesteś nakrecona na seks to jemu również będzie się o wiele bardziej chciało uprawiać . Swoją drogą to na pewno zobaczysz i tańsze preparaty ale nie polecam bo wszystkie te afrodyzjaki, które kosztują po 5 zł albo mniej to ściema. Jeśli chcesz sobie kupić porządną hiszpańską muchę to jednak trzeba zapłacic trochę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×