Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agatka198801

jak tam wasze przedszkolaki ?

Polecane posty

Gość gość
Moj 3 latek chetnie chodzi do przedszkola, ja chętnie go tam zostawiam bo cieszę sie ze mogłam już wrócić do pracy bo po 3 latach siedzenia w domu mialam dziwne mysli, :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szcza jeszcze w pieluchę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka wy dopiero myślicie o angielskim ???? Jakaś nidorozwonieta ta twoja mała ??? Moja ma 20 i mówi w dwóch językach teraz wprowadzamy trzeci. Myślę ze na wiosnę będzie miała już opanowane. Ja zastanawiam się czy czasem od września nie zapisać jej do szkoły bo taka zdolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:36 Do Cambridge jeszcze byly wolne miejsca :) Agatki córka dostała się tylko do przedszkola ale widać twoja to już wyższa półka MENSY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Podejrzewam, że są ludzie, którzy jeszcze nie wybrali odpowiedniego przedszkola dla swojej pociechy :) Dlatego, jeśli jesteś z okolic Piaseczna czy Konstancina gorąco polecam przedszkole Goodstart. Jest to kameralne przedszkole anglojęzyczne. Mają naprawdę dużo ciekawych zajęć. Warto się przyjrzeć temu miejscu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatko moje dzieci chętnie zostają w przedszkolu i nie płaczą, a gdy je odbieram słyszę radosne "mamusia!!!" I ochoczo wracają do domu. Jeszcze mi się nie zdarzyło by dzieci wolały zostać w przedszkolu po 8 godzinnej rozłące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatko Ty lepiej wracaj do gotowania tych bio kaszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×