Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gartenmann45

zdrada

Polecane posty

Gość gość
Też znałem taką z zasadami i co? Zasady poszły się........jak awansowała w pracy kariera,wyjazdy służbowe mąż zadowolony że żona w końcu zarabia dobrze i tu nagle zonk. Pozew rozwodowy bo kolega z pracy jej tak w łepetynie namieszał,że wzięła rozwód z mężem,a jakie to ona miała zasady obrończyni moralności. Więc nigdy nie mów nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha oczywiście musiał być ślub kościelny bo cywilny to nie ślub,wesele 120 osób wydana kasa i po cholere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najwyrazniej ble to ja
Hej skromna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ble
I do czego doszliście? Zdrada jest zła czy źle jest o niej tak myśleć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrada jest zła, ale usprawiedliwienie zawsze można znaleźć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofelia mi się dobija do okna, musiałem pozamykać x Ehhh i Ty też...wybrałeś akurat o kobiecym imieniu, wystarczy że naukowcy nazywają kobiecym te niosące największe zniszczenia :D mnie tylko rolety w oknach skrzypią delikatnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puchaczu to spadaj nikogo nie obchodzą twoje ćmy i jak je nazywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ble
:D Ciekawe czy zdrada była by tak kusząca gdyby nie była zabroniona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doszliśmy do tego że dla zdradzających super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:29 całość, skromna czytaj... i co runął świat? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:29 całość, skromna czytaj... i co runął świat? smiech.gif x Hahahaha :D mocno zabawna jest twoja wiara w to że zacznę się z jakąś sytuacją/kimś identyfikować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobrze że chociaż się śmiejesz, nie chciałbym być z tobą na tej bezludnej wyspie. codziennie gwałt. No zwyczajnie znudziło by mi się. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puchaczu to spadaj nikogo nie obchodzą twoje ćmy i jak je nazywasz x Uroki forum Puchaczu :) zawsze przypałęta się jakiś bezrozumny idiota :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ble
Jest odrażająca. A fuuuuu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
Tez tak uwazam, ze te kobiety ze świetlanymi zasadami moralnymi przy lada okazji by zdradziły, albo juz to zrobiły tylko na pokaz sa takie krystalicznie czyste. Trzeba przecież pokazać kto tu jest lepszy i sie dowartościować. A puchacz to ru/chacz, sam specjalnie poprzestawiał litery. W polu dymasz kobiety, czy tylko ta jedyna wybrana? Puchacz chce uchodzić za kolejnego papieża, tak tu sie kreuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie same niedouki zamiast uważac na gełografiji to pewnie w czołgi grali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W polu dymasz kobiety, czy tylko ta jedyna wybrana? Puchacz chce uchodzić za kolejnego papieża, tak tu sie kreuje. x Ehhh hipokryto, reprezentujesz poziom gimnazjalny co najwyżej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
Skromna ja, odnośnie „przypałętania”, czy ty czasem nie robisz tego w tym temacie. Przepraszam, czy to twoje osobiste forum, ty tu rządzisz i decydujesz kto tu przychodzi? Twój nick skromna całkowicie co innego sugeruje niż prezentujesz tutaj na forum. Kolejna zakłamana osoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„Ehhh hipokryto, reprezentujesz poziom gimnazjalny co najwyżej” x Dla mnie nie wychodzisz poza piaskownice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skromna ja .To dziewucha z południa po pisaniu widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie „przypałętania”, Przepraszam, czy to twoje osobiste forum, ty tu rządzisz i decydujesz kto tu przychodzi? x Wiesz co oznacza stwierdzenie faktu ? :classic_cool: nie musisz przepraszać za bezrozumność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„Wiesz co oznacza stwierdzenie faktu ? cool.gif nie musisz przepraszać za bezrozumność oczko.gif” x Potrafię czytać ze zrozumieniem w przeciwieństwie do ciebie. Myślisz, ze ironią komuś tutaj dopieczesz? Naucz się najpierw skromności... Puchacz Rolny = Ru/czach Polny, czyż nie byl taki zamysł. Oj piaskownica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
Puchacz Rolny = Ru/chacz Polny słownik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś bardzo mądry koniobijca :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od jakiegoś czasu jako gość
Gość12312 Piona! Napiłbym się z tobą piwa. Spodobał mi sie tekst o geografii. W prawdzie nie rozumiem jego kontekstu w dyskusji pyskówce. Ale przyznaję to ja gralem na gełografiji. I wysylalem sms na karteczkach do koleżanek. Ty kochana wkuwałaś w tej chwili liczbę ludnosci Czechoslowaji. Ech i co ja teraz biedny zrobię. :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od jakiegoś czasu jako gość
Sprawnością nigdy w klasie nie dostawałaś zalotnej karteczki sms w klasie od chlopaka. Stąd oby ci jest ten swoisty motyl w brzuchu który miał za zadanie uksztaltować kobietę-anioła. Stąd bierze się ta zawiść i nietolerancja do motyli innych ludzi. :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×