Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gartenmann45

zdrada

Polecane posty

Gość gość
Ja 15.33, nie martw się, ja wiem że najgorzej jest się odważyć, ale jak spróbujesz pierwszy raz to będziesz chciał więcej i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie Jeśli chcesz sobie dorobić do wypłaty, to zapraszam Cię do panelu internautów Opinie Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty (z reguły po kilkaset pkt), które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne (10 000 pkt to 50zł). Dlatego myślę, że może Ci się spodobać! Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie kliknij na poniższy link: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76215207 i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 5 min.). Ankiety wysyłane są na adres e-mail, którego uzyłeś/aś podczas rejestracji do serwisu, tak więc sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę mailową! Pojedyncza ankieta warta jest od 100-1400 pkt (0.50-7zł). Program nie pobiera żadnych opłat rejestracyjnych, tak więc nic Cię to nie kosztuje - możesz jedynie zyskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„Jestem 20 lat po ślubie . Piszę z kimś od dłuższego czasu , wcześniej nie zdradzałam męża . On chce się spotkać mam straszną ochotę na skok w bok z innym . Boję się jednak co będzie potem czy zdołam ukryć to przed mężem .” x Kreca mnie takie mężatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak takie idealnie pasują i na mojego pytona. Tzw cichodajki pogardliwie okreslane przez kobiety ktore nie maja tego czegos w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku związku dobierany się wg różnych kryteriów, rozmawiamy o wszystkim a sex traktujemy po macoszemu. Ukrywamy swoje doświadczenia i pragnienia. Uważamy że im więcej ukryjemy tym lepiej. Wyobraźcie sobie sytuację gdzie kobieta mówi brałam udział w sexie grupowym ja i 5 facetów, mega przeżycie chętnie to powtórzę, lub faceta który chwali się że chyba jest lekko bi bo kiedyś possał pałę. Potem udajemy że tego nie potrzebujemy, że wystarczy sex pod kołderką bo jest wielka miłość, motylki z czasem przestają latać a pragnienia pozostają. Nie lepiej od razu powiedzieć co i jak? Dlaczego związek to zazwyczaj kompromis, czyli ograniczanie swoich potrzeb bo partner ich nie lubi, a nie na odwrót przekonam się do tego co partner lubi i spróbuję, jak mi się nie spodoba niech robi to sam. I nie tylko o sex chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 33 Czy mąż wie że go zdradzasz ? Jak pierwszy raz zdradziłaś go miałaś jakieś wyrzuty . Ja chciałabym ale boję się , nie chciałabym rozstać się z mężem chcę spróbować sexu z kimś innym . Z mężem jest wszystko ok ale po tylu latach z jednym chcę czegoś innego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Podkreślam,że wizyta kobiety u faceta ginekologa to dla mnie zdrada! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:19 Skąd wiesz że ja mam w sobie to coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc poszukaj kobiety ginekologa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:34 ja też chcę spróbować z inną aczkolwiek mam obawy. Po latach rutyna daje znać o sobie a ona nie widzi potrzeby zmian. Jeśli masz ochotę rozwinąć temat na priv to zapraszam pawelwawka@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szukam kochanka . Chodzi mi o opinie kobiet które zdradziły męża . Mam mieszane uczucia i obawy czy warto dać się porwać . Czy nie będę żałować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
!Ostrzegam! Dziewczyny miałam kiedyś wątpliwą przyjemność spotkać się z tym typem, posługiwał sie tym samym emailem więc nie ma mowy o pomyłce, to wstrętny ćpun i alfons, z trudem udało mi sie uciec. Ostrzegam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żałuje się wtedy gdy zdradzasz bo nie masz seksu w domu albo masz byle jaki i jesteś sfrustrowana tą sytuacją,ale gdzieś i tak w głębi duszy człowiek robi sobie wyrzuty jeżeli coś go łączy prócz .kiepskiego nawet seksu z tą osobą.Zależy jakim jesteś człowiekiem czy uczuciowym,czy chłodnym piszę to z doświadczenia faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potencjalnego kandydata mam . Podoba mi się i strasznie mnie kręci . Namawia na spotkanie a ja ciągle odmawiam mimo że mam straszną ochotę . Co raz ciężej mi to przychodzi ale jak pomyślę że mąż dowiedział by się o tym to mnie trochę stopuje .Ku.... nie mogę się zdecydować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta ma chodzić do lekarza ginekologa też kobiety inaczej ja czuje się zdradzony przez nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:19 ile masz lat i czy warto musisz decyzję podjąć sama jeżeli związek funkcjonuje dobrze to czasami gra nie warta świeczki z drugiej strony lepiej żałować,że coś się zrobiło niż żałować później ,że mogłaś,a tego nie zrobiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:32 super wypowiedź potwierdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym tkwi mój problem jestem po prostu zbyt uczuciowa chyba .Kocham męża sex też mimo tylu lat jest ok . Ale takie nowe doświadczenie z jednej strony mnie podnieca i tłumaczę sobie że to tylko sex bez uczuć ale z drugiej myślę o mężu i o tym jak się będę czuła z tym gdybym go zdradziła . Facet ma na pewno inne odczucia niż kobieta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet myśli główką a kobieta głową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt za ciebie nie zdecyduje , oczekujesz że ktoś powie tak zrób to i będzie to odpowiedz w większości mężczyzn . Kobiety zastanawiają się analizują . A decyzję musisz podjąć sama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci z tego tematu to jakieś bagno. Jakie oni wzorce musieli mieć w domu. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie popieram zdrady ale też nie krytykuje.Każdy lubi zmiany ale to nasze sumienie nam dyktuje czy zrobić ten krok czy jednak cofnąć nogę .Nigdy nie miałem kochanki mimo,że mam i miałem okazję jak już to korzystanie z wiadomo kogo i to raczej bezstosunkowo a to raczej nie taka wielka zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:49 do kogo pijesz bo jestem facetem i nie zgadzam się z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona się już zdecydowała na zdradę, chce zdradzić tylko boi się że mąż się dowie. Dajcie jej 100% gwarancję że nikt nigdy się nie dowie to migiem poleci do kochanka. Wychodzi na to że kobiety mają taką samą ochotę na zdradę jak mężczyźni, są tylko mniej odważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzeba to zrobić dyskretnie jak już ktoś ma takie parcie na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie jej 100% gwarancję że nikt nigdy się nie dowie to migiem poleci do kochanka. Chyba żartujesz nie jestem idiotką . Chcę poznać opinie kobiet . Co czuły potem czy nie żałowały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,, korzystanie z wiadomo kogo i to raczej bezstosunkowo a to raczej nie taka wielka zdrada " czyli jak ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiają dwie koleżanki: - Jak tam Twój wczorajszy sex? - Beznadzieja... mąż przyszedł do domu, w 3 minuty zjadł obiad, potem 4 minuty bzykania i po dwóch minutach spał. A u Ciebie? - No u mnie rewelacja, mąż przyszedł do domu, zabrał mnie na przepyszną romantyczną kolację. Później przez godzinę wracaliśmy do domu spacerkiem przez miasto, potem świece ,godzina przecudownej gry wstępnej, później godzina nieziemskiego sexu a na koniec wyobraź sobie, że przez godzinę rozmawialiśmy czule ze sobą. Bajka po prostu! W tym samym czasie rozmawiają ze sobą ich faceci: - Jak tam Twój wczorajszy sex? - Beznadzieja. Przychodzę i akurat prądu nie było, zabrałem więc gdzieś starą na kolację. Żarcie beznadziejne, drogo, kasy mało, więc musiałem wracać z buta. Wróciliśmy dalej nie było prądu, to musiałem zapalać te j****e świeczki. Byłem tak w****iony, że przez godzinę nie mógł mi stanąć, a później jeszcze ku*wa usnąć nie mogłem. A u Ciebie? - U mnie z***biście! Przychodzę do domu, żarcie na stole, nawp*****lałem się, p*****ałem i poszedłem spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×