Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Danuta1234

Facet nie chce nigdzie wychodzić

Polecane posty

Witam jestem z moim facetem prawie 5lat, gdy chce gdzieś wyjść z nim np. do kina, clubu, lub na kawę to zawsze słyszę ze jest zmęczony ze on woli siedzieć w domu. Przez ten okres co jesteśmy razem byliśmy raz w kinie, i raz na imprezie dwa razy w restauracji gdzie on gral na telefonie.Ja rozumie ze można być zmęczonym ale bez przesady. Chwilami mam wrażenie ze on jest zmęczony ale dla mnie jak koledzy zadzwonia to odrazu idzie na piwo do parku. Zaczyna mnie to już męczyć, rozmawialam z nim na ten temat ale to nic nie dalo. Dbam o siebie, sytuacje finasowa mamy dobrą ze możemy sobie pozwolić na wyjście chociaż raz na 2 miesiące. Jest ode mnie starszy o 8 lat. Nie wiem już co mam zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo 5 lat temu to pewnie wychodził? Nie? No zobacz :classic_cool: spadły rózowe okulary od naćpania się hormonami i tyle. Wiec jużwszystko nie jest super i cooooool. "Wybrałam sobie takiego faceta, on zawsze był taki sam a ja teraz płaczę". Genialna logika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyj i daj żyć innym tak jak chcą, nie narzucaj innym swoich poglądów i potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Widzialy galy co braly 2.Zmien faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhaj na swobodzie
nie chce się z Tobą nigdzie pokazywać i tyle na temat z innym , nowym egzemplarzem , chodził by nawet po kanałach 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj wychodzi ciagle.i wraca.pijany a ja sama z.dzieckiem. zamienisz.sie autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mój jest właśnie taki o jakim marzyłam. Dba o mnie, bardzo dobrze mnie traktuje i mimo że cały tydzień był w trasie dziś idziemy do kina na botoks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×