Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

The RomanticArtist

Czy są tu kobiety piękne ,na poziomie ? Reaktywacja

Polecane posty

Gość gość z Paryża
Skoro rzekomo nie wypierasz sie siebie to dlaczego skasowales swoje wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoniemialy
Tak. Nawet hitler czy kuba rozprowacz w penym sensie byli artystami. I jeden i drugi poruszali tlumy :D Ale byli wyrazni i konsekwetni. Sztuka nie zna dobra czy zla. Sztuka nie znosi nijakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRomantyczna nie dla Ciebie
Najlepiej idź prostu do dobrego terapeuty. To żaden wstyd. Zwłaszcza dla...artysty. A dla Twojej wiadomości nie tylko Ty masz artystyczne zamiłowania. Ja np. gram na fortepianie i też robię artystyczne zdjęcia, ale nie odwala mi szajba z tego powodu. Może czujesz się wyjątkowy, ale na świecie jest 7 mld ludzi. Życzę trochę pokory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''jak na kasie w biedronce? '' Kafeteryjna elita, która wyśmiewa ciężko pracujących ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi sie szukac wypowiedzi, na czym polega artyzm autora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutne będą teraz te dni. Dni przemyśleń , podsumowań i refleksji nad swoim życiem. Przegrałem jako człowiek i jako artysta. Kafeteryjna gawiedź pokazała mi gdzie moje miejsce w szeregu. Na samym końcu! Jestem nikim. Muszę teraz jakoś z tym żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukam tylko nici..choć bardzo cienkiej by było porozumienie...Z czasem ta nić może zamienic się w linę nie do rozerwania...Trzeba tylko bardzo chcieć!!!!!!! Bez oczekiwań..Siebie postawic na końcu..jeśli chodzi o przyjaźń i Miłość...Ale być wiernym swoim zasadom.Trzeba być im wiernym bo tylko one nam pozostają by nie splunąc sobie w twarz...popelniamy bledy..tak..ale tylko czlowiek głupi nie wyciąga wnioskow.ja je wyciągnąłem przed miesiącami.i jestem wierny temu co postanowiłem.Wierny!!!!! Wierny zasadom.Nie złamię ich.Nie złamalem.Pokonałem siebie bo ktoś mi kiedyś w nich pomogł...i bedę to pamiętał całe życie...Nie ranić.Tylko jak przekonac.gdy mamy tylko słowa...Nie dotyk..nie poczucie tego jak bije czyjeś serce..co mowią oczy..? No jak???..co jeszcze mozna zrobić???Jak udowodnić ,że jest inaczej.. Tak Jaśminiówko..lubię kwiaty.....mam swoje ulubione które omijam haczką...:) Tego nie da się wyhakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwróćmy na siebie uwagę jak na ludzi ! Autor przyszedł do nas z wyciągniętą dłonią.Zrobił przemyślenia.Czy Waszych rodzinach zawsze panuje zgoda? Nie! Ale, to język, mowa daje Nam zwycięstwo nad zwięrzętami.Szanujmy się nie wytaczajmy dział, całych batalianów.Każdy z NAS, to inwidualny kryształ z którego zbudowany jest wszechświat, złączeni w całość dopiero zobaczymy jego jasność! :) Złączmy się ...Akceptujmy swoje inności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romantyk,sarkazm Ci nie pomoże...To trzeba czuć.Przeżyć upokożenie czasem,by stac się silniejszym.Ale to musi być w tobie..tam w środku..nie na pokaz.Nie siłą jakiejś elokwencji...Bo to nie artyzm wcale.To trzeba czuć w sobie.Ładnie nauczyć się grac może każdy.Ale może byc tylko rzemieślnikiem..nie wirtuozem... Tu na kaffe liczy się kto jest bardiej elokwentny..koto kogo zachęci..jak zachęci do pisania itp..ale To co jest prawdziwe jest po prostu w nas..tego nie da się oszukac...Takie jest moje prywatne zdanie.Ja zacząłem kierowac się zasadami...by nie pluc sobie w twarz. Nie gram i nie będę grał.Jestem soba i bede.Nie drwię z ludzi chocby myśleli inaczej.Po prostu każdy z nas jest inny.Inaczej podchodzimy do świata.nie wchodze na topiki gdzie ktoś pisze z gościa...zakłada topik z gościa.Chcę by ktoś pisał do mnie...personalnie.nawet jak sie ze mną nie zgadza.Tylko po to dawałem adresy.Nie po to by łowic kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulubione które omijam haczką...usmiech.gif Tego nie da się wyhakać. To zdanie to eufemizm? :) Masz na myśli....swojego ....no wiesz....pana i władcę między nogami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoniemialy
Zaden ze mnie krysztal. Jako kamien bylem tez na bruku. Ktos poniosl mnie tez na szczyty. Widzialem wiele i wiele slyszalem. Bylem zwykly i niezwykly. Niczym sie nie wyrozniam. Ale I ja mam szczescie. Podniosla mnie pewna pieknosc, oczyscila i uznajac ze pochodze wprost z kosmosu nosi blisko serca i to ona jest artystką. Poniewaz uczynila mnie pieknym Zycze wam artysty a nie zrozumienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:35 to zdanie przemawia do mnie bardziej niż wszystkie topiki autora razem wzięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRomantyczna nie dla Ciebie
gość dziś ''jak na kasie w biedronce? '' Kafeteryjna elita, która wyśmiewa ciężko pracujących ludzi. X I tu się mylisz :) Przy kasie w biedronce można ocenić jakość obsługi. Są tam 3 buźki. Smutna, neutralna i uśmiechnięta. Z tą smutną mi się po prostu skojarzyło :) Nie miałam nic złego na myśli! X A co do artyzmu Autora...on ma po prostu artystyczną duszę i używa wielokropków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRomanryczna nie dla Ciebie
Gość oniemiały :), ale ładnie to napisałeś :) Dla kochającej nas osoby zawsze będziemy najlepsi, najpiękniejsi, najmądrzejsi i najważniejsi. I o to chodzi w miłości :) Jeśli to zrozumiemy, nie będziemy gardzili innymi, bo choć dla nas ktoś może być przeciętny i niezauważalny, dla kogoś ten ktoś może być centrum wszechświata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:02 A to przepraszam ;-)Moja przyjaciółka pracuje i jak zacznie opowiadać mi co wyprawiają ludzie w związku z maskotkami to ja jej naprawdę wspólczuję ;-) Druga sprawa,że to naprawdę ciężka praca i trzeba jeszcze się uśmiechać nawet jak nie ma na to ochoty. Cóż. Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Piękno i poziom to pojęcia względne, u każdego odbiór jest inny 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×