Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

The RomanticArtist

Czy są tu kobiety piękne ,na poziomie ? Reaktywacja

Polecane posty

Gość gośćkijwmrowisko
hello robaczki,pechowy piątek,jadka trwa :-) każdy ma swoje racje ,jedni są bardziej emocjonalni inni mniej ,jaśminka ma fazę na olewanie co autor odczytuje jako dowód na zabawę nim,a autor wrażliwy i pobudliwy musi się pozłościć,intuicja mi mówi że on jest autentyczny,podawał fb mało kto ma tyle odwagi ,chociaż za szybko skasował by tam wejśc :-) hejterzy drażnią dalej ,pozniej się uspokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kijwmrowisko po prostu lepiej nie można było tego ująć! strzał w 10! pozdrawiam i miłego wieczoru! ;) oni wyciągają wnioski juz po 5 min. i skreślają człowieka choćby był ze złota !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo tutaj szczerze obrazić nie chciałem. po prostu ....chyba faktycznie za szybko ufam i rozdaję moje adresy licząc na to samo.....przeliczyłem się. zostałem zmieszany z błotem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkijwmrowisko
to że szybko wyciagają wnioski wiemy od początku :-),staram się być głosem rozsądku ,domyślam się że nie chciałeś ,trochę znam "artystów szybko się rozzłoszczą szybko złagodnieją gdy jest szansa na zrozumienie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkijwmrowisko
nie ma za co,jakoś lubię twój wątek,nie lubię provokacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkijwmrowisko
racja ,grasz na gitarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkijwmrowisko
a już chciałam pochwalić za ostatni kawałek gitarowy :-) bo spojrzałam ale ja jednak nie pamiętam co pisałeś wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne to. Tylko dlaczego mm wrażenie że pomarańczka kij w mrowisko i Romantyczna są tą samą osobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak.pomarańczowym nikiem: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkijwmrowisko
super utwory:-) ,nie nie jestem Romantyczna" dziwne skojarzenie :-) ulegasz iluzjom jak większośc tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkijwmrowisko
a z gościa kilka razy pisałam wczoraj ,jak trafisz pogratuluję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Paryża
Oh mon dieu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRomantyczna nie dla Ciebie
Ja też dementuję plotki jakobym pisała incognito z gościa. Nie mam ochoty na dalsze rozmowy z Autorem, a zdania na jego temat nie wyciągnęłam na podstawie dwóch wiadomości do mnie. Przecież na forum wszystko się zapisuje. Nawet jeśli Autor teraz wszystko kasuje. To co wypisywał zdążyłam przeczytać i widzę, że jest niezrównoważony. Po co mam z nim w cokolwiek brnąć? Żeby mnie zwyzywał jak bogu ducha winną Jasminowke? Przecież ta dziewczyna nic nie zrobiła. Nie można mieć do kogoś pretensji, że nie chce bliższej relacji. Ludzie, to tylko forum. Nikt tu nikomu nie ślubował wierności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż tak mnie nie interesują twoje kontakty z tym panem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×