Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

The RomanticArtist

Czy są tu kobiety piękne ,na poziomie ? Reaktywacja

Polecane posty

Gość gość
The RomanticArtist dziś a najbardziej mnie bawi to że zaraz zmienię NICK i znowu jakaś p***a się nabierze i to będzie najprawdopodobniej ta Romantyczna !!! hahaha ...a ja będę grał przykładnego ojca rodziny o duszy dziecka! hahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha jestem w stanie zagrać WSZYSTKO i nikt się nie pokapuje że to ta sama osoba; )) zzz Powiedz, ile zarabiasz na kafetere?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo warto jest zaglądać w duszę gdy koś ją ma :) ;) Zajrzeć i umieć odczytać właściwie:) Dobranoc.Nie chce już tu zaglądać.Za bardzo boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos kiepsko grasz skoro zadna z tych lasek nie napisala do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry życzliwi . Dzień dobry wredni. Dziś dzień wyciszenia i zadumy.Wycieczka do lasu zawsze koi rany...z okazji osiągnięcia 500 + wchodzimy w nowy wymiar konwersacji........ Wybaczam i proszę o wybaczenie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za donos.....ale nic mnie tak naprawdę nie zdziwi ;) ....pozdrawiam. ...aha...a dla wszystkich innych (tych wrednych )jeśli chcecie mnie opluć to od dzisiaj możecie to zrobić osobiście. Takie poniżanie drugiego człowieka na forum świadczy wyłącznie o swojej słabości . dlatego podaję email : kafeteriano@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Donos? Nie pisząc bajek nie Miałaby się czego obawiać. Z zainteresowaniem śledziłam Was, jak rozwinie się ta historia, do pewnego momentu... zaglądam tu czasem rano kiedy piję kawę i zauważyłam jej nowy wpis. Zdziwiłam się. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził....jedni tutaj uznają mnie za agresywnego psychopatę niespełna rozumu, a drudzy za wrażliwego ale wybuchowego artystę.... jest tylko 1 rada ! ZAWSZE TRZEBA ROBIĆ SWOJE....a jeśli jest choć JEDNA osoba która myśli jak ty znaczy nie jest najgorzej. ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również pozdrawiam. Życzę powodzenia w poszukiwaniu...Szczęścia. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem rozdwiedziona.Nie ma w tym nic zdrożnego, że jestem po nieudanym związku, jestem monogamistyczną kobietą wychowaliśmy wspólnie dziecko.Miłość uciekła ...dostała nóg sprinterskich i z prędkością światła znikła.Piekło jest usiane "dobrymi uczynkami" gościu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps. Widzę, że nie tylko ja lubię kropeczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:42 Nie oczekuję od Ciebie żadnych wyjaśnien. ;-) i nie muszę znać Twojej historii ;-) brawo za szybką reakcję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:44 to była uwaga skierowana do Artysty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nikogo.Mam częste wyjazdy.Dbam o swoje kwestie zarobkowe.Sposób w jaki żyję nie pozwala mi jak innym, uczestniczyć w życiu towarzyskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Jaśminiówka ! Nastał nowy dzień. Nastał czas zmian....jeśli kiedykolwiek poczułaś się przeze mnie obrażona proszę o wybaczenie . Z natury jestem dżentelmenem ale czasami pod wpływem ogromnych emocji spowodowanych fałszywymi posądzeniami i oskarżeniami tracę fason ! Jako szef tutaj i autor powinienem dbać o spokój i rozwagę. Zachować zimną krew nawet jeśli robi mi się czarno przed oczami z bólu czytając co poniektóre komentarze. ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ktos
"The RomanticArtist dziś jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził....jedni tutaj uznają mnie za agresywnego psychopatę niespełna rozumu, a drudzy za wrażliwego ale wybuchowego artystę.... jest tylko 1 rada ! ZAWSZE TRZEBA ROBIĆ SWOJE....a jeśli jest choć JEDNA osoba która myśli jak ty znaczy nie jest najgorzej. ...pozdrawiam" X A ja Cie uwazam za projekt . ;)Ile jest prawdy z tego co tu piszesz wiesz tylko Ty . Dziwi mnie tylko jak wszyscy ( kobiety) tu wszystko lykaja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:49 Każdy musi dbać o coś/kogoś...życie jest poplątane. Dla osoby postronnej ,któa z zainteresowaniem śłedziła Was (Ciebie i Artystę) i nie wie nic o Tobie dziwne wydało się stwierdzenie ''jestem wolna'' a później GDZIEŚ INDZIEJ za chwile napisane ''mój mąż i dziecko''. Czy byłam nadgorliwa. Być może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 9:45 i 46...... pozwolę sobie zauważyć że nie jesteś tu sama i być może inni oczekują wyjaśnień czy też chcą poznać moją historię....proponuję tu nie wchodzić i nie czytać. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dóópa wołowa a nie Artysta (projekt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:53 Nie jestem...mówię tylko w swoim imieniu i nikomu nie zabraniam oczekaiwać wyjaśnień. Każdy ma prawo wyraźić swoją opinię. ;-) Ma? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moment zrozumienia przyszedł , gdy kiedyś słuchając na youtube wykonania koncertu fortepianowego Rachmaninova przez światowej sławy i ubóstwianego przeze mnie pianistę , poczytałem komentarze poniżej. ..... Jedni pisali że absolutnie genialnie... drudzy że to nieporozumienie! !! Wtedy dotarło do mnie że to czy coś lub ktoś nam się podoba jest WZGLĘDNE i jedyną radą jest ROBIĆ SWOJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj twórco.....! W porządku, było minęło :) Znam siłę hejtu.Musisz też coś wiedzieć z racji tego, że jest, to forum ja jako kobieta czyli czyt...słabsza płeć, jestem pełna niepewnoścì jeden czynnik, który zaczyna wypływać tuuu na forum, który tworzy w mojej głowie niepewność karze mi ...uciekać.A ucieczka, to strach.Dla Ciebie coś jest oczywiste i prawdziwe, a teraz.... zamknij oczy i wyobraź sobie...że w świecie jest tyle zła....i bądź przez chwilę tą osobą, która stoi po drugiej stronie...i ma tylko ...Twoje słowa - a je można bez tonu głosu i wyrazu twarzy odczuwać pozytywnie lub negatywnie.Dla Ciebie coś może być żartem...dla mnie wskazówką, że kpisz i drwisz i zmieniasz zdanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kobietą.Mam doświadczenia związane z życiem rodzinnym.Nadgorliwa osobo.Pomyśl, że ktoś nie musi opisywać czasu teraźniejszego tylko przeżycia, które wypływały lub trwały na przestrzeni lat...........iiiiiiii........kropeczki.....dla tego od kropeczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×