Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

The RomanticArtist

Czy są tu kobiety piękne ,na poziomie ? Reaktywacja

Polecane posty

Gość gość
15.17 owszem, zapomniałeś jeszcze, że pomimo całego twego sq***ysyństwa masz niewytłumaczalną niczym tęsknotę za Dobrem i wszystkim co Ono niesie, ale nie masz odwagi, by za Nim podążyć. To twoje pragnienie jest, jak sądzę, przyczyną twych egzystencjalnych problemów i zainteresowania twą absolutną;) przyszłością Jego.:) Dlatego dał ci opiekuna/kę;), byś nie zatracił tego pragnienia w sobie a rozwijał przez kontakt z ludźmi, do których Cię ciągnie sam nie wiesz dlaczego, bo tylko Cię wkurzają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.03 Czy wczoraj w takim razie Twemu ciału towarzyszyła rownież dusza? Ja myslę podobnie ;) a bez duszy byłoby to tylko kureffstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.15 Jak łatwo Cię rozpoznać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego jest, jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanowne Panie moje..... pozwólcie że odniosę się do sprawy tzw. hejtowania. Czy to naprawdę ma sens? Jesteśmy tu ale przecież tak naprawdę jakby nas nie było. To jest jeden wielki FAKE to całe forum. Przecież równie dobrze zamiast artysty mógłbym być robotnikiem budowlanym, sprzedawcą na kasie w Biedronce , zamiataczem ulic itp. Mógłbym być nikim albo kimś bardzo znanym , bogatym lub bardzo biednym, psychopatą lub człowiekiem całkiem normalnym. Co za różnica? ?? jesteśmy na forum kafeterii i każdy może kreować się na każdego! Możliwości tutaj są nieograniczone a gra aktorska kwestią wyobraźni osoby komentującej..... Czy myślicie więc że robi na mnie jakiekolwiek wrażenie hejtowanie mnie , obrażanie itp.? nie mam lat 20 i w życiu przeszedłem naprawdę ciężkie chwile. Dlatego teraz już tylko z uśmiechem podchodzę do tego co się tu o mnie mówi, ) miłej niedzieli . Wasz Romantic kafeteriano@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Spośród wielu, pod niepozorności maską przekroczył znacznie granice moich fantazji. Obudził coś czego nie byłam świadoma. I choć brzmi to pompatycznie to - prawda. Dusza, rozum - ciało. Dziś tęsknota i chyba złość :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.21 Czyli pisanie z gościa to tylko maska ,Twoje drugie ja? Dlaczego nie piszesz zatem na niebiesko?Masz jego mail.Pisz tam.Tu myślimy że robisz to by ktoś inny to zobaczył.Złość na co lub na kogo?Ktoś Cię zdradził?Zastanów się.Ilu osobom to jeszcze powiesz jeśli to pomyłka?Jeżeli on będzie kolejna pomyłką? Wystarczy Ci życia? Powodzenia zatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie napisałaś tego samego jeszcze komuś kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jakoś nie bardzo mnie interesuje co myślisz, tym bardziej, iż pochopnie - błędnie wnioski wyciągasz :p Pisać będę bo lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezrównoważona osoba! Nie chciałabym by ktoś taki jak nasz ,,artysta" przez małe a który pisze raz tak raz tak,obraża osoby by póxniej się wybielać pisał ze mną lub mnie zobaczył.Nigdy nie byłabym ppewna ,że nie zrobi screena i nie będzie mnie później zastraszał zdjęciam które umiesci być może w necie.Nie chciałabym tego przezywać a nawet zastanawiac się nad tym.Wystarczyło mi to co napisał.Mi by nawet przez myśl nie przeszła taka myśl.Jeżeli wysyłam komuś zdjęcia,a wysyłam, to tylko zaufanej osobie ,którą kiedys poznałam.Nie boję się.natomiast takiemu ,komu myśl taka przyszła do głowy nie pokazałabym się mu za skarby.Nie godzien zaufania.Ciągle by mnie to prześladowało.On nawet może opublikowac wasze listy. Teraz piszesz o hejcie? Sam go sprowokowaleś ,,artysto"Teraz nie wybielaj się.Zachowałeś się jak małolat i możesz teraz zaimponowac tylko naprawdę sfrustrowanym kobietkom.To że masz więcej niż 20 lat tylko źle swiadczy o Twoim stanie umysłu.To jakim jesteś. Nieprzemyslane słowa dobitnie swiadcza o tym kim jesteś naprawdę.To nie żarty.Mimo iż jest to tylko net. ,,Tylko" jak mówisz.Tu siedzą też inteligentne jak mniemam osoby.Nie tylko kureffki, jk to się mówi ,netowe. te ,które za Toba pójdą teraz mogą być tylko sobie same winne za swoją naiwnośc.Kiedyś się o tym bolesnie przekonując.Ja-kobieta myślaca i piekna w to bym się nie wdawała.Szkoda czasu.Jest tyle wspaniałych mężczyzn w necie.Tylko trzeba dobrze szukać.Nie każdy jest artystą,który mówi o sobie,że nim jest.Artyzm polega na czymś zupełnie innym.Mnie pociąga intelekt ,którego Ci jak widac brakuje.Ale może ja jestem jakaś inna?Dlatego wybieram czat lub skype.tam szybciej można zobaczyć kto jest kto .Prędzej wybadać.Tu trzeba było poczytac trochę.Widzialam co piszesz na innych topikach.Zrobilam sobie rozeznanie i dzięki.Najpierw myslalam ,żęś zagubiony.Teraz ,że perfidny.Oczywiście znajdziesz tu taką.Wiem nawet kogo.Dobrze ,że to nie ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mr Artist sobie nagrabił :classic_cool: Jesteś taki okropny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dodam.Tu nie ma kureffek.Tu są myslące i piękne osoby. i takie za toba nie pójdą.Bo sa piękne.tak odczytywałam te które tu piszą.mam nadzieje ,że się nie pomyliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.01 Czyżbyś mnie znała?:) Ja również będę bo uwielbiam pisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie (bez żalu), z przykrością stwierdziłam po Twoim poście, że zupełnie nie zrozumiałaś tego co pisałam a co do Twojego pisania - pisz ile tylko chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
".Ja-kobieta myślaca i piekna w to bym się nie wdawała.Szkoda czasu.Jest tyle wspaniałych mężczyzn w necie.Tylko trzeba dobrze szukać.Nie każdy jest artystą,który mówi o sobie,że nim jest.Artyzm polega na czymś zupełnie innym.Mnie pociąga intelekt ,którego Ci jak widac brakuje" x Piekna kobieta nie powie o sobie, ze jest piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba nie błędne wnioski i nie pochopne.To moja obserwacja.Pisałem o swoim pisaniu tutaj.Szkoda ,że nie interesuje Cię co ja myślę i odczuwam.Szkoda ,że jednak okazałem się tak ,,mały" i nieznaczący już nic. Dlaczego nie stać Cię na odwagę zatem by tu napisać na niebiesko?Przykre to dla mnie ,że musisz? na pomarańczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewna osoba tu tak powiedziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z drugiej strony czego oczekiwaliście ode mnie ? Tym właśnie cechuje się artysta że ma zmiany nastrojów , ma swoje fochy , zachowuje się często irracjonalnie, jest aktorem , ma dystans do siebie i do świata oraz dokonuje nieoczekiwanych zwrotów sytuacji i zachowań.....Przecież nikt Wam nie każe tu siedzieć. Wracajcie do swoich mężów prezesów , byznesmenów , przedstawicieli handlowych . Zróbcie im obiad , podajcie kapciuchy, włączcie im tv i otwórzcie piwko. Nie zapomnijcie wieczorem zrobić bilansu pozostałego kredytu mieszkaniowego! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Skarbeczku Ciebie to nie dotyczy, więc nie spinaj się tak bo i po co? :classic_cool: Pisałam wczoraj - jestem tylko Gość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mr Artist niczym baba z klimakterium ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wciąż jednak myślę, że jest po co bo wczoraj napisałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×