Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

The RomanticArtist

Czy są tu kobiety piękne ,na poziomie ? Reaktywacja

Polecane posty

Gość gość
Mr Artist wyganiasz mnie? :classic_cool: Toć mnie miłość i pożądanie tu przywiodło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się tu wyprawia? co to za ludzie ? gdzie jest moja stara gwardia !? Jaśminiówka, kijwmrowisko czy moja niedoszła wyjątkowo atrakcyjna duchem i ciałem narzeczona Romantycznaniedlamnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie są przyczajeni w krzakach, obserwują rozwój wydarzeń i zastanawiają się kto jest kim :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile groszy płacą od posta? Chętnie z Wami popiszę za opłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudnyś, to poszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caffelogin_
Dziwi mnie to.Skoro ktos kogoś zdradza.Skoro coś się skonczyło.To dlaczego tego sobie nie można powiedzieć od razu i wprost.Po co grać..czy nie można być po prostu sobą i zagrać uczciwie?Po co się męczyć i dręczyć kogoś? Bawiąc się czyimś uczuciem.Uczuciami? To wstrętne, obłudne i nieuczciwe.Każdemu z nas przecież ktoś może wydać się podobny do kogoś w sposobie pisania czy przekazywanej treści.Bądźcie uczciwi i potrafcie spojrzeć prawdzie w oczy. Wtedy i sami sobie odwarznie spojrzycie do lusterka na siebie.Tyle w temacie.Zajrzałem do Was i trochę poczytałem.Oniemiałem jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra Mr Artist ;) Idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się teraz ,że mało tu ludziom brakuje odwagi.W powiedzeniu sobie prawdy.Oj mało.Lepiej ukrywać się pod gościem.A niech tak sobie ktoś coś myśli.Niech mu serce skacze.Jasne..tak najlepiej! Najwygodniej i najbezpieczniej.W razie co to można się wszystkiego wyprzeć.Aleście odważniaki.Fakt.Pełno tu takich Artystów i Artystek.To prawda.Tylko nikt moze nie jest odważny by wam to powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caffelogin_ dziś Wybacz :p, nie chciałam budzić Twoich demonów, tym bardziej, że mnie tu przygnały moje własne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie schlebiaj sobie, Artysto. Kompletnie nie mam zdania na Twój temat. Jestem z tych, którzy masturbują się pod własne posty (czyt. pisanie sprawia im frajdę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Czyżbyś miała tu coś na sumieniu? Jeśli tak to wobec kogo? wobec jakich sformułowań ? Moje Demony trzymam na uwięzi.Nawet nad rozbudzonymi panuję :) By nikogo nie ranić.Myślę tylko i wyciągam wnioski :) z przeszłości na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schlebiasz sobie twierdząc, że mam zdanie na Twój temat. To musiałoby znaczyć, że o Tobie myślałam i wyciągałam na Twój temat wnioski. Jesteś głupi, czy tylko udajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkijwmrowisko
autorze nie narzekaj ,masz stałych bywalców ,prawie 900 komentarzy ,jeden z sympatyczniejszych wątków jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 5a
Caffelogin o czym Ty piszesz jaśniej proszę, zarzucasz komuś zdrady, kłamstwa ? Tu na forum o gościach masz jakieś złe zdanie? To jest smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
whisky lubi długie dyskusje ,ale dziś ma gorszy dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Moje Demony trzymam na uwięzi.Nawet nad rozbudzonymi panuję'' - czyżby? :p Odpuść proszę te nieudolne próby pozyskania brakujących informacji :p A teraz całkiem poważnie: co tu robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 5a
Lubię Was czytać kochane świrusy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż...zostawię was.Pewnie bez żalu z waszej strony.Poczytałem trochę....i dało mi to trochę do myślenia nad tym co piszą pewne osoby i jak można zinterpretować co piszą.Uczymy się z każdym dniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem kochana? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh Nareszcie coś stworzyłem własnymi siłami ! Od początku do końca ! Teraz samo wszystko pracuje jak perpetum mobile a ja mogę odpocząć, otworzyć piwo i podziwiać kolejne wpisy ! JA TO STWORZYŁEM ! JA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×