Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

The RomanticArtist

Czy są tu kobiety piękne ,na poziomie ? Reaktywacja

Polecane posty

NIGDY NIE BYŁEM ŻONATY !!!.....ale oprócz tego tu jakaś konkurencja widzę się obudziła, jakieś stare romanse, miłości. ....straszne !!!! daję kontakt i godzinę nie mogę się doczekać na 1 napisane słowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym było wiele głosów szkalujących ,niektórym puszczają nerwy zanim sami sprawdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caffelogin_
Jaśminiówko:) Tak ,Ty to odebrałaś jako hejt.Ale ktoś kto Cię poznał musi być o Ciebie trochę zazdrosny.Tak jesteś i to bardzo wrażliwa.Bardzo i wiem że też niejednokrotnie przegiąłem:)Ale przyjdzie mi się z tym pogodzić.Przeprosić za coś co nie tak było.Do wszystkiego masz prawo Jaśmin.To Twoje zycie.Tylko zawsze bądż ostrożna .Bardzo ostrożna.Bo ja widzę Jaśmin co się dzieje na kafe. Któż jak nie ja prawda? i jak wiedze jak popelniasz błędy to...No wybacz mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konkurencja zazdrośnicy ,wielbiciele może niechciani ,jak w realu :-) ja nie lubię oceniać ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że nie pisała by cie lepiej poznać ,i zadzwoniłaby z zastrzeżonego,ale ty masz zablokowany więc jej pomysł nie wypalił ,wielbiciel podrażnił i się zniechęciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caffelogin_
Słowa moje może ostre ale hejtem nie były Nie były nim w zamiarze. Były pokierowane troska przed kolejnymi blędami, bo nie wiesz komu można tu zaufać na kafe sama się o tym przekonałas..Oby Ci się udało.Oby Jaśminiówko i chcę byś była szczęsliwa. Inaczej nie mogę Ci tego przekazać co pisze teraz.Ale Przepraszam jeśli poczulas się obrażona.Tak.Ty jesteś wrażliwa istotką. Wolną i wartą zachodu.Mówię to wszem i wobec!!!! Jesteś dobrą dziewczyną bo i piękną i mądrą.A to nie idzie zawsze w parze.Powodzenia Jaśminko:) Przepraszam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz objaśniam. mój numer przypisany do konta what's app jest już nieważny bo mam nowy .....jednak wpisując go do kontaktów można potem komunikować się ze mną na what's app. proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę powiedzieć że wzbudza ona we mnie emocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja rozumiem to wyjaśnienie :-) no nic jutro piątek 13 może będzie weselej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzwiedzam
bo konkurencja udawała hejtera z zazdrości i teraz się ujawniła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caffelogin_
Ja już nie jestem konkurencją Romantic . Niestety:) Ale cóż...zdaża się.Czasem komuś nie po drodze z kimś. Jaśmin 🌼 ;) Wszystko będzie dobrze! Głowka do góry i nosek też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiem czy są tu kobiety na poziomie,wiem za to że jest tu masa uszczypliwych jadowitych które na każdy temat napastnikiem odpisują,dlatego przestałam tu zaglądać bo ileż można słuchać-o seksie,dzieciecych wysypkach,zdradach,i innych glupotach,ale życzę powodzenia w szukaniu autorze,pozdrawiam M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caffelogin_
Nie potrafię udawać hejtera. Łagodność bierze górę,gdy wiem jak ją złośc na to wszystko ogarnia. To naprawdę fajna dziewczyna i zna swoją wartość.Trochę zarozumiała jest tylko ;) Ale ma powody!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzwiedzam
to w sumie miły wątek,jak emocje opadają można się porozumieć,hejterskie zachowania nie sprzyjają normalnej rozmowie i robi sie piekło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caffelogin_ dziś Paniczny strach przed policja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie,dobrze napisane,zawsze trafi się ktoś kto nie licząc się z nikim zacznie hejtowac,i niszczyć całą rozmowę,nie jestem pewna czy jestem pewna czy jestem na poziomie ale w lusterko popatrzeć lubię,Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku tu nie ma żadnej normalnej baby,albo mężatki szukające wrażeń,albo matki dzieciom szukające porad jak ubić tesciowa,albo gówniary ,albo niedorajdy życiowe niepotrafiace zagadać do faceta,40-letnie dziewice i wszystkie łączy jedno JADOWITOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caffelogin_
Większy chyba przed sobą samym i przed własnym sumieniem i robieniem komuś krzywdy . Bo to wszystko działa obusiecznie. Skoro wytłumaczyłem to już nie jest hejt. Bo wyjaśniłem swe racje.Nie wyzywałem lecz mówiłem czym się to może skończyć. Zbytnie zaufanie komuś na kaffe.W swoich postach nie napisałem żadnej nieprawdy.Napisałem ,że Jaśmin jest wspaniałą osoba i w nią wierzę. Zaufalem aż za bardzo. i ona wiej jak bardzo. Chociaż myslalem że jeśli to się skończy to bardziej pokojowo.Kązdy uczy się czegoś nowego codziennie.Jaśmin jeśli to byłaś Ty o 23.31 To wiesz ,że to nie tak.Boli mnie to tak samo jak Ciebie bolało. Naraniliśmy się już wystarczająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Sw/inia ryła w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caffelogin_
Wydaje mi się ,że nie tylko ja tu ryłem.Ja tylko z obawy o nią. Bo kiedyś powiedzialem ,że będę ją chronił. Może w głupi sposób ale tak chcialem.To że się ze mną skonczyło i nie wróci to wiem.Zdaję sobie z tego sprawę.Ale jak widzę pisali tu również inni.Sami teraz zobaczcie jak wielkie spustoszenia w nas to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi koles czytać spier...oiles ... My faceci chcemy żeby kobieta myślała tak jak my. wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caffelogin_
Angażuj się spokojnie Romantic.Tylko nie zrób jej krzywdy.Później sobie tego nie wybaczysz...i spojrzysz do lustra tak jak ja.Może z Tobą będzie jej lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×