Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

The RomanticArtist

Czy są tu kobiety piękne ,na poziomie ? Reaktywacja

Polecane posty

Gość Caffelogin_
Tak.To ja spie rto liłem. Przyznaję.Własnie przez głupią zadrość. obawę.Ktoś musiał nie wytrzymać parcia.teraz widzę ,że wszystkie tzw miłości na kafe kończy zadroścć.To najgorsze co moze nas spotkać na kaffe..i spotyka każdego z nas piszących.Wystarczy poczytać to co piszą tzw goście na uczuciowym i jakie zakladają tematy. Kocham... pisane z gościa.itp...tęsknię za Toba..i tp....i każdy mysli ,ze to do niego..a póxniej pojawiają sie dure wpisy..swoista paranoja kafeteryjna.To potrafi zniszczyć wszystko..bo przecież wiemy ,że jak ktoś raz zaczął tu pisac to powróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caffelogin_
O nie,nie forum. Romantic.Tu każdy jest realny.Każdy coś czuje.Można udawać tylko nieczułego.a jeśli To Tyczy się Jaśminiowki i mialeś rzeczywiście tylko dobre intencje w stosunku do niej, to ja Ci nie będę na pewno w to wchodził.Ona mnie już po prostu nie chce i to jest pewne.Gdyby chciala to dawno miala okazję by interweniowac.Nie było tego więc ja tu się już w ogole nie liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caffelogin_
Myślisz ,ze nie probowalem?:) Ja już dzisiaj wiem ,że to koniec. Ona jest inna niż ja.Chyba na nią naprawdę nie zaslugiwałem.Zawsze jakoś to wiedzialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caffelogin_
Czas mówią leczy rany.Chyba tylko nie aż takie.Nie spieprz tego Romantic:) Ja wam już nic nie zepsuję.Na pewno nie jej. Ciebie nie znam.Ale zasłuż na nią.To ja odchodzę w cień.Nie napisze już nic.Nic co by było dla niej smutne.Ode mnie już nie usłyszy / cie tego.Żadnego hejtu:)Dzisiaj jeszcze bardziej zrozumialem jak ją skrzywdziłem ponownie.Gdy chciala poznać w końcu jakiegoś wrażliwca.A ja i inni przyslużyliśmy się tylko w tym co złe.A obiecałem ją chronić.Ładnie chroniłem.Nie ma co! To jest moj wyrzut sumienia i z tym tylko zostanę.Wszystkiego dobrego jej..i wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O resztę już Ją tylko pytaj.I tak za dużo powiedziałem:) Może niepotrzebnie.Ale może to też kogoś nauczy czegoś nowego.Np jak nie ranić? Jaki to ból ,gdy ktoś się bawi czyimś uczuciem.jak wiele znaczą słowa,które wypowiadamy czasem tak nieopacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, nieeeeee !! Myślałam, że nic mnie już nie zaskoczyyyyyy.Weszłam teraz, bo mam w głowie wczorajsze emocje i chciałam podziękować za dojrzałe podejście gościazwiedzam- i osobom, życzliwym i za mądre wypowiedzi ludziom, którzy wyczuli moją osobą i mój stan wczorajszy....Poczytam teraz spokojne loginacaffa i zaraz odniosę się do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caffeeloginie Twój język raptownie się zmienił po mojej wypowiedzi z Z wczoraj szukałes już ze mną kontaktu i dialogu .Zaprzestałeś hejtować.Zapewniając o chronieniu mnie.I zmieniając się na troskliwego sprzymierzeńca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caffe poznałam na kafeterii był pierwszym i jednym kimś z kim zaprzyjazniłam się.Zanim prześliśmy na tor prywatny trwało to ok 6 tyg .Chodz szalał od początku o kontakt tak jak tu wczoraj :) ...Nasza znajomość przebiegała pozytywnie nie przypominam sobie jakiś "dziwnych rzeczy" w pewnym momencie jak mają, to mężczyzni poznał kobietę inną, więc z tego tytułu odsunęłam się od niego zerwałam kontakt....Wczoraj myślałam, że spotkałam kogoś z kim będę mogła dzielić się emocjami..Jednak nie wyszło.Jeszcze raz dziękuję pozytywnym dobrym ludziom.....I w piątek trzynastego :) Najlepszego Wszystkim :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahhh te dramaty i nieoczekiwane zwroty akcji na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaje się że rozumiem !!!! Stałem się ofiarą. Zostałem perfidnie wykorzystany do jakichś gierek, do prowokacji i do wywołania w kimś ZAZDROŚCI....nie dam się więcej nabrać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
The RomanticArtist ja na miejscu Jasminiówki już bym sobie odpuściła Ciebie za takie oskarżenia. Ty nie jesteś wrażliwy tylko pieniacz albo oszust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAKŁAMANIE, OBŁUDA I TCHÓRZOSTWO....stworzyliście tu sobie alternatywną rzeczywistość aby uciekać od problemów codzienności. Wasza "szczerość" i prawdziwość jako ludzi ogranicza się do tego durnowatego forum! Wasza anonimowość tutaj was ośmiela jednak do prawdziwych relacji międzyludzkich nie jesteście zdolni bo jesteście tchórzami i uciekacie jak szczury w popłochu gdy tylko pojawi się choć cień bliższego poznania . Macie twardo ustalone granice których przekraczać panicznie się boicie ! W tej waszej alternatywnej rzeczywistości macie szansę choć na chwilę uciec od swoich mężów, żon, dzieci ,kredytów mieszkaniowych i problemów łóżkowych ! Jesteście tylko WYDMUSZKAMI.....podwijajcie ogon dalej tchórze i żyjcie sobie na tym FAKE forum tracąc czas. Na nic innego was nie stać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FAKE to twoj whatsap! Osobny numer do lasek z neta co? A jaminiowka ma pisać ze swojego prawdziwego. Cwaniak się znalazl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, wyszlo prawdziwe oblicze! Nie do pojęcia to są te twoje kombinacje alpejskie , na nowym tel/numerze tez mozesz miec whatsap. Ale to rozumiem dla innej kategorii znajomych, laski z neta na drugi telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×