Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbella

Dzisiaj czuje się jak piąte koło u wozu

Polecane posty

Chyba pora to zmienić. Jednak wydaje mi się, że to troszeczkę przeze mnie. Czasami sama izoluje się od ludzi, bo nie mam ochoty z nimi rozmawiać na głupie tematym, tak zwyczajne i zbyt codziennie. Codziennością się żyje, po co o tym jeszcze wspominać na okrągło? Po co powtarzać w kółko, że coś się zrobi, coś kupi czy coś załatwi. Wystarczy raz. A nie ciągła paplanina w kółko. Chcecie mieć tematy do rozmów- zacznijcie czytać książki, gazety, cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokażesz tyłek w leginsach skarbie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bym cie przytulił ale mógłbym juz nie puśić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewentualnie bym cie przytulił i mółbym sie spuścic to by z pewnoscia zmniejszyło poczucie bycia niepotrzebnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego by zwiększyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jesteś wyuzdana to Cię chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no możeby i zwiekszyło ale spójrz na to w ten sposób że jak sie spuszcze bez ciebie to mi w ogóle nie bedziesz potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak to masz szanse nawet mnie uzaleznić od swojej osoby:) potrzebowałbym cie kilka razy dziennie na początek. pytanie brzmi: czy jesteś gotowa by wziąć na siebie tak wielką odpowiedzialnośc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle to nie wiem znam tylko swój konkretny przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zdaje się, źe mam podobnie jak ty i nie pasuję do większości ludzi.Chociażby dlatego, źe wolę rozmawiać na tematy egzystencjalne i specjalistyczne, a nie co Grażyna z Januszem robili dzisiaj w parku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pewnie moznaby zbudować jakis profil osób z którymi masz przyjemnośc. na pewno mają jakąś wspólną ceche. moze chodzi o jakis organ? nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem z wycinaniem ludziom ogranów będzie narastał bo trzeba przepchnąc klonowanie człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem z wycinaniem ludziom ogranów będzie narastał bo trzeba przepchnąc klonowanie człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie chcesz żebymm ci przeszczepił penisa? czy twoja złośliwosc wynika z poczucia odrzucenia przez najbliższą rodzine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będzie mi radziła jakaś psychiczna panna, która ma problemy sama ze sobą, wypiertalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już raz sie zacznie hodować ludzi na organy albo same organy to bedzie pozamiatane. nikt nie będzie w stanie tego kontrolować. już pomijam ze metody identyfikacji stosowane przez policja jak daktyloskopia identyfikacja po tęczówkach czy dna pójdą sie piertolić a razem z nimi cała masa niewinnych osób znajdzie sie w więzieniu. Podejrzewam że juz sie to robi ale widocznie mają juz jakiś "biznesplan" na organy. nie wiem. wychodzi na to że strzelanie do tych ludzi nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym w takim organie moze sie znajdować jakis genetyczny wyłącznik czy coś. pewnie bedą je opiertalac na abonament jak ich znam. koorfa a było tak miło!!! co mnie koorfa obchodzą czyjeś organy. swojego trzy lata nie używam. niedługo nie bedzie co przeszczepiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja odrzuciłam rodzinę, która okazała się lojalna wobec bogatego psychopaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na swiecie uprawia sie tyle niegodziwosci, ze mozna co wieczor utyskiwac nad dowolnym problemem. Trzeba robic cos malego ale konkretnego, co przeciwdziala zlu na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×