Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2018

Polecane posty

Hej! Jestem w 13 tc ale jeszcze nie bylam u ginekologa. Dopiero w sobote mam miec pierwsze USG, nie moge sie doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia2017
Jestem juz po USG. Wszystko ok :D termin na 14 lipca. Sa tu jakies mamusie na lipciec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K. Ja jestem, pisałam na poprzedniej stronie ( pewnie jakiś miesiąc temu). U mnie 16 tydzień, czuje ruchy maleństwa :-) Na pierwszym USG też wszystko wyglądało dobrze. Jestem bardzo szczesliwa i pełna nadziei, że wszystko będzie dobrze. Mój mąż i dzieci też bardzo się cieszą z powiększenia rodziny, choć czeka nas spora reorganizacja życia i nie do końca jeszcze wiemy jak to wszystko będzie wyglądało. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja mam termin na 29.07 . We wtorek Idę na usg genetyczne. Mam synka 5 letniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Co nas tak mało? Można dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteśmy na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nikogo nie ma. Są grupy na fb albo forum na bellybestfriend.pl dział lipiec 2018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja już powoli robię liste co mi potrzebne i powoli kupuję ;P ostatnio natrafiłam na świetny laktator elektryczny, według dziewczyn które go już mają niczym nie różni się od tych za 400zł a kosztuje 71zł i darmowa wysyłka. Cicho pracuje i można z dwóch albo jednej piersi na raz odciągac pokarm, polecam: http://ali.pub/29ob0p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×