Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2018

Polecane posty

Gość gość
18.40 nie myśl bo ci nie wychodzi. Wróżka ci podpowiedziała ze mam dzieci? Ani razu o tym nie napisałam. Nie denerwuj się bo poronisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
Jak mozna byc taka podlą su/ką ? Jakie to uczucie zle zyczyc ludziom? Wiesz ze karma wraca? To, ze ty wpadlas i nie potrafilas cieszyc sie ciążą jak normalne kobiety, to nie znaczy, ze inni nie mają ludzkich odruchów. Zajmij sie lepiej dzieckiem, a nie pol dnia na kafe siedzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie masz dzieci, to nie wiesz, czy z twoja plodnoscia wszystko ok i sie nie odzywaj :-D podsumujmy - nie masz dzieci, nie starasz sie, to co robisz na forum " ciaza i macierzynstwo"? Aaa zapomnialam - debila z siebie robisz :- P musisz miec bardzo nudne, slabe zycie, ze siedzisz tu pol dnia i sie produkujesz. Wyjdz do ludzi, znajdz kogos, kto mimo twojej szpetoty wewnetrznej cie p******* to ci sie lepiej zrobi :-D bo ci zylka pęknie z tej zgryzoty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze przyszla mamusia, ona nie ma dzieci, bo nikt by to kijem nie tknal. Agresja kipi uszami. Zyciowy przegryw 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może przyszła mamusia ile jeszcze wątków założysz? Co miesiąc zakładasz temat. Oj nie możesz zajść w ciąże? Co za szkoda ile tu już lat? In vitro się nie przyjęło? Czy cię nie stać ma nie? Oj raczej już marne szanse może macierzyństwo jest nie dla ciebie? A do reszty kretynek nie napisałam ani ze mam dzieci ani ze ich nie mam a może jestem facetem? Wybierzcie sobie scenariusz który wam pasuje. A do tej co mnie od debilki wyzywa. Uwazaj bo jeszcze debil urodzisz same mówicie ze karma wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty masz takie problemy z tozsamoscią ze nas pytasz czy moze jestes facetem :-D ? Z ktorego psychiatryka cie wypuscili smutny czlowieku :-D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz cos o sobie, my tez sie chetnie posmiejemy :-) ilez to ludzi zaburzonych na kafe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest na sali psychiatra :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiejcie się, to wasze ostatnie chwile radości nadchodzi usg a tam będzie rozczarowanie dla niektórych No cóż takie życie :D co do tożsamości śmieszne jesteście to wy przydzielacie mi różne postacie a ja was nakręcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbusia88
Nie karmcie trolicy. Tinnera ile mają twoje maluchy :-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinnera
Melbusia88 wobec takiej sytuacji na kafe może lepiej nie pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbusia88
Nie przejmuj sie, kazdy taki odwazny jak anonimowy... juz sie cicho zrobilo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinnera
To prawda, szkoda ze na priv nie mozna pisać tutaj (chyba)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie:-( moze inne forum gdzid trzeba sie logowac? Bo to ogranicza dostep psycholi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy któras z was ma usg po niedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melbusia88
Ja mam dopiero 15 listopada. Ale Tinnera idzie w jutro do lekarza, to pewnie bedzie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie bo ja z badaniami stoję :D czekam na te wasze usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1985
Cześć! I ja się melduje.... Narazie nic ciekawego... Do 20/11 daleko :/ jeszcze muszę poczekać ale to będzie pełen 8 tydzień ;) A na te głupie komentarzy nie odp. ;) Po co się wkurzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melbusia88
Gosc1985 a jakies objawy masz:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie już tez się z wami pisać nie chce. Będę was tylko podczytywać i spisywać poronienia do statystyk także spoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka09
Hej. Ja od tej ciąży wpadki :D. Z tym plującym jadem gościem nie mam nic wspólnego. Moj mąż się z naszej małej niespodzianki ucieszył, więc nie jest tak źle. Wyszłam już z pierwszego szoku. Co mnie dziwi to fakt, że mam juz objawy ciąży. W pierwszej tak nie miałam, a teraz mdłości od rana do wieczora i okropny posmak w buzi :/. Zastanawiam się też na kiedy umówić się do ginekologa. Wiadomo że teraz nie ma sensu bo i tak nic nie zobaczy. 7 tydzień? 8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz w 7 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie jesteście tylko medycznymi przypadkami wiec gdzie tu plucie jadem? Potrzebne mi te informacje do szkoły i tyle. Przecież to i tak wiadomo ze czesc z was poroni ja muszę to tylko w tabeli zestawić i tyle. Jak pieprzycie na forum o ciąży bo przyjaciół nie macie to trzeba się tez liczyć z takimi jak ja. A ja nie muszę się wysilać bo same piszecie wszystko ze szczegółami bardzo często jesteście obleśne ale do badań mi to wystarczy. Także czekam na wasze usg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudna sie robisz kolezanko od badan badaczka z ciebie jak z koziej d**y trąba. Ktos kto bada nawet anonimowa grupe ludzi w internecie, to im tego nie pisze, bo wtedy wyniki beda zaklamane. Wiesz dlaczego? Bo teraz nawet jesli ktoras z nas poroni, to zadna tu tego nie napisze, ja bynajmniej bede pisac dalej jakby nigdy nic i wyjdzie ci, ze 100% tych co zaszlo, to donosilo i sie zdziwisz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty nie masz przyjaciol, ze musisz badac obce osoby na kafe zamiast pogadac ze znajomymi i ich zestawic w tabelce. Tylko jakbys sie tak glupio cieszyla na wiesci o poronieniu to bys w psyk dostala i pewnie by ci sie urojone badania skonczyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W srod znajomych to w ciąży są 2 może 3 osoby to co to za ilość do badań ale ktoś kto myśli macica mógł przeoczyć ten fakt. Mam do zrobienie z trzech miesięcy wiec lipcowki sierpniowki i wrzesniowki. Pobędę z wami tylko do końca pierwszego trymestru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie moja wina,,ze masz tak malo znajomych. To sie zdziwisz, bo nikt ci prawdy nir napisze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam znajomych wśród których pewna ilość jest w ciąży a nie krowy rozpłodowe. Widzę ze jak dla was to każda baba powinna w ciąży chodzić. No ale jak obracasz się tylko wśród krów rozplodowych to nic dziwnego ze trudno ci to zrozumieć ze nie zawsze 1 kobieta = 1 ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jakie stufia ty dziecko te badania robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbusia88
Dziewczyny ja sie chyba przenosze na jakies forum gdzie trzeba sie logowac, a jak ktos pisze bzdury, to adnin go bloluje, bo nie zdzierże tej psychopatki. Nie bede niczyim numerkiem w tabelce, w d**e sobie wsadz swoj***adania trolico. To forum zeszlo na psy, a porządku nikt z tym nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×