Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2018

Polecane posty

Gość gość
22.54 tos poszalała :D z ove się dowiem co tam z teoja ciąża :D kurczę normalnie wszystkie się z tego ove zleciały do moich gownianych badań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA TROL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wiecie ze w ciąży nie można się denerwować? Mówił wam lekarz? Wiecie ze stres do poronienia prowadzi? Wyluzujcie mamuśki. Dobranoc słodkich snów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADMINISTRATOR00
WĄTEK NIECZYNNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA TROL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEJ mi beta wyszła 7075 w 40 dc, ale tyle sie nasłuchałam o ciążach biochemicznych, że cały czas się boje. Wiecie do kiedy najpóźniej takie ciąże trwają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa i usg mam na wtorek umówione...mam nadzieję, że coś będzie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biochemiczna do około 7 tyg ale przy takiej becie to się nie bój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biochemiczna jest wtedy jak jest na tyle mała ze nawet na usg nie raz nie widać pęcherzyka a pęcherzyk widać od bety 1500 wiec ten problem na pewno nie będzie cię dotyczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mnie pocieszyłyście na maksa dziewczyny :)))) mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze a jak tak to rodzice dostaną pod choinkę zdjęcie z usg, wcześniej im nie powiemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO pierwsza ciąża dlatego ją tak przeżywam :D i mam pełno pytań i obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ogólnie jednorazowe sprawdzenie bety to nic nie daje bo tu chodzi o przyrosty ale jak już lada dzień masz usg to będzie coś widać na pewno moim zdaniem to nawet masz już szanse na serduszko. Wiesz wiadomo ze niby te pierwsze 12 tyg to różnie może być ale jakby człowiek miał myśleć tymi kategoriami to by zwariował bo zaś przy końcu to się martwią czy łożysko nie za stare w sumie to zawsze jest coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te posty wszystkie do ciebie pisałam ja jeden i ten sam gość :) powodzenia i nie myśl ani nie czytaj za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak masz rację a jak poczytać co piszą o tym co jeść a czego nie tylko w ogóle masakra. No mam taką nadzieję że będzie widać. W sumie cykle mam ok 30 dniowe, więc trochę byłam zdziwiona ta beta ale w sumie jest normalna w normach. Objawów takowych za bardzo nie mam tylko katar od tygodnia, twardsze i lekko wypukłe podbrzusze, ale jestem bardzo szczupła. A jak jeszcze byłam przed wykonaniem testu to mąż się dziwnie na mnie patrzył że tyle jem na weselu dobroci u znajomych a teraz już wszystko rozumiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszazabawka.pl Kontrastowe zabawki. Każda stworzona tak, aby od pierwszych chwil pomóc w stymulowaniu wzroku u maluszka, a to za sprawą biało czarnych kolorów, które są najbardziej rozpoznawalne. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami na stronie pierwszazabawka.pl oraz na black&white baby stuff na fb i instagramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
dziewczyny jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
któras ma usg w tym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nikogo nie ma już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamamo
Hej dziewczyny, termin mam na 17 lipca! Pierwsza betę robiłam tydzień temu (9/11) -54! A druga wczoraj -1030! Czyli podwaja się co 30godzin! To dopiero początek piątego tygodnia. Bardzo jesteśmy z mężem szczęśliwi choć nie planowaliśmy jeszcze. Dobrze, że jest ta grupa i możemy dzielić się naszymi zmartwieniami i radościami! Serdeczne gratulacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
witaj kamamo, to twoja pierwsza ciąza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamamo
Pierwsza. Chyba dopiero teraz zaczyna to do mnie docierać. Ściągnęłam kilka aplikacji na telefon, które pokazują "aktualne zdjecie" dzidziusia, opisują dokładnie co się dzieje i dzięki którym można też rozmawiać na forum z innymi mamami. Mój mąż też ściągnął żeby być na bieżąca. Nagrywamy też reakcję każdego z kim dzielimy sie dobrą nowiną. Jak się czujecie dziewczyny? Któraś miała już usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest ktoś jeszcze na lipiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem19
I ja jestem lipcówka ..termin 19.07..obecnie 7tc..serduszko bije ..cosiek mój ma prawie 1cm..jestem mamą 19sto letniej Alexandry.i 8 letniego Kacperka..poronilam dwa razy ..mam 38 lat i troche juz doświadczyłam...trzymam kciuki za każdą z nas...o dzidzie starałam sie trzy lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K. Cześć, ja mam termin na 4.07. pierwsza wizyta za tydzień z USG od razu. To nasze 4 dziecko - mamy już w domu dziewczynkę i dwóch męskich rozbójników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, proszę powiedzcie w którym tygodniu ciąży byłyście na pierwszej wizycie u ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poszłam na wizyte pierwszą w 6tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem teraz w 5tc a wizytę mam dopiero za 3 tygodnie i nie wiem czy to nie troche pozno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 8TC jak najbardziej wizyta pierwsza i usg będzie już wtedy serduszko wcześniej nie ma sensu bo może być za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×