Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2018

Polecane posty

Gość Melbusia88
zrobić na czczo jednorazowo, bez żadnych odstępów, bo to nie krzywa cukrowa, tylko glukoza. Krzywą cukrową zlecają dopiero koło 20 tygodnia. x gość1985 a dlaczego mocniejsze bóle mają wystąpić koło 8 tyg? Czy po prostu u ciebie tak było przy pierwszej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1985
Melbusia88 Wydaje mi się że poprostu wtedy bardziej macica się rozciąga itd. Wogole mialam bóle brzucha...twardniał mi strasznie od początku...a gadali że tak ma być... Ogółem ogromna byłam... Na koniec dostałam zatrucia ciążowego więc do porodu byłam 27 kg cięższa :/ Teraz się boje ze znowu będzie... No ale każda ciąża inna... Niektóre wogole boli nie mają... Szczęściary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga900
Mam nadzieje, ze dołącze do Was. To mój 2-gi cykl starań. Okres powinien byc wczoraj lub przedwczoraj, ale nie zapowiada się. Piersi usroły, troche bola, zwlaszcza sutki, które sa drazliwe. Brzuch boli jk na @, ale tez ciagnie. Zobaczymy, czy się udało. Na razie nie testuje, moze okres przyjdzie, to po co patrzyć na 1 kreske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbusia88
dziewczyny co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zrobilam wczoraj test, pozytyny od razu. Okres spoznia sie od paru dni. W srode ide do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aga super! to twoje pierwsze? napisz coś o sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinnera
Gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem ze gratulujecie dwóch kresek? Bo czy z tego rozwinie się ciąża to jeszcze nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinnera
Gość chyba każdy ma tego świadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbusia88
Po co te uszczypliwosci. Na razie gratulujemy dwoch kreseczek, potem wysokiego wyniku beta HCG ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbusia88
Tinnera byls juz u lekarza? Masz jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co idziesz do lekarza? przeciez on Ci jeszcze nic nie powie, na usg nic nie będzie widać, pójdź w 6 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu wyzej a moze sie przedstawisz, powiesz cos o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinnera
Melbusia88 ja idę w poniedziałek do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinnera
Lekkie nudności, i węch wyczulony ale nie jest jeszcze źle :) a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbusia88
Tez mam węch wyczulony :-) ale nudnosci brak. Jedynie ta cukrzyca mnie dobija, a raczej koniecznosc trzymania diety juz od pierwszych dni :-( daj znac w poniedzialek jak tam u lekarza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Dzis zrobiłam test i wyszła druga blada kreska. Nie ukrywam, że ciąża to wpadka i jestem przerażona. Mam już jedno lipcowe dziecko (4 lata). jakie witaminy polecacie? W pierwszej ciąży bralam femibion, ale może pojawiło się coś lepszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinnera
Melbusia88 oczywiście dam znać :) współczuję diety aczkolwiek z drugiej strony dobrze bo za wiele nie przytyjesz :) Gość nawet jrsli to będzie ciąża - wpadka, będzie dobrze, głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbusia88
Wolalabym sobie troche pofolgowac niz jesc 6 posilkow dziennie z zegarkiem w ręku, ale moze faktycznie waga po bedzie jakims plusem :-) byle malenstwo bylo zdrowe. Co do witamin to nic mi na razie lekarz o nich nie wspominal. Tylko kwas. Teraz jem mnostwo warzyw, wiec nie wiem czy bede musiala suplementowac. A ty Tinnera bierzesz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinnera
Ja tez biorę kwas, zobaczymy co lekarz powie. Przy poprzednich ciazach brałam falvit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie kreski na teście ciążowym i już szał macicy. Zaraz zaczną o porodzie gadać zanim lekarz potwierdzi ciąże eh szkoda mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinnera
Gość a mi Ciebie szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tinnera jeszcze sie nie ciesz do 12 tyg wszystko się może zdazyc już się nakręciłas a jak coś nie wyjdzie to będzie płacz i po co ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbusia88
Nie rozumiem ludzi ktorzy tu wypisuja "jeszcze sie nie ciesz" i ze ledwo zobaczylysmy dwie kreski i juz szalejemy. Tak, ja szaleje, bo czekalam na te ciaze i jestem szczesliwa, ze zobaczylam ta mala kropke na usg. Jak sie nie uda, to wtedy bede sie martwic i nie bede czekac do 12 tygodnia, bo pozniej tez moze sie cos przydarzyc, wiec idac tym tokiem myslenia, to do porofu nie mam prawa sie cieszyc, bo nie wiadomo czy wszystko bedzie ok.... Tylko po co pisac czarne scenariusze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbusia88
Nikt wam nie kaze siedziec na wątku "lipcówki 2018" tylko po to, zeby sie mądrzyć i studzic entuzjazm. Ten wątek jest stworzony dla określonej grupy kobiet jak sama nazwa wskazuje, a jak chcecie sie wygadac, to sobie zalozcie " zgorzkniale i zlosliwe" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam lubię się pośmiać z ludzi na forum a najwiecej śmiechu jest z ciężarnych albo tych co się starają. Az strach pomyśleć ze te geny przechodzą dalej o zgrozo. Cieszą się jak głupi do sera ze dwie kreski widza po tem z kropki na usg i wieczne pisanie ze będzie dobrze ze kciuki trzymają itp a jak jednej z druga beta spada to oczywiście błędy w labolatorium i każą wierzyć w cud. No taki cyrk to tylko na Kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To smiej, smiech to zdrowie, tylko zgryzota ci nie sluzy. Bezplodna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinnera
Gość stracić ciaze mozna i na końcu, chyba za malo w życiu widziałaś, a jak masz jakiś problem ze sobą to chyba nie ten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzę statystyki ile lasek porania ciąże w pierwszym trymescie i dlatego tu siedzę :D pewnie byś chciała ale z moja płodnością wszystko dobrze. Zobaczymy ile z was zostanie do końca 12 tyg dalej co będzie mnie nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilka :-D twoje dziecko tez jest takim debilem? Bo to dziedziczne podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×