Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2018

Polecane posty

Gość Tinnera
Melbusia88 powiedz gdzie idziesz, tez pojde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbusia88
Moze ovu.... ? Znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinnera
A nie znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbusia88
Ovufriend :-) jest tam dzial ciaza. Zaraz zmontuje nam cos tam:-) znajdziemy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinnera
Ok, ja położę dzieciaki do spania to tez wejdę tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbusia88
zrobione :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
dziewczyny któraś z was ma w tym tygodniu usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwona chodz na forum ovufreinds, jest nas tam duzo i nie ma psychicznych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możecie podać link? nie mogę znaleźć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty psychiczna, ja tez jestem z wami na tamtym forum :D nawet nie wiesz ze ze mną piszesz ujawnię się dopiero na koniec która to ja jak będę mieć info co chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A badz sobie, ale mordą nie szczekasz, bo bys predko odpadla :-) ty i twoje smieszne badania, ktora uwierzy w te bajki. zeby robic badania do jakiejkolwiek pracy, to trzeba miec jasno okreslona grupe badanych, a nas ciagle przybywa, nie jestes w stanie policzyc ppzniej procent poronionych ciaz. No ale to trzeba studiowac, zeby wiedziec jak zrobic badanie metodologicznie, a jak sie jest tępą dziunią z zerową inteligencją, to nawet klamstwa nie wychodzą. Ty siebie przebadaj najlepiej. Bo z glowa cos nie w porzadku. Pamietaj, kazdy adres IP mozna zweryfikowac. Nie jestes anonimowa. Wiec jesli jakims cudem robisz jakies badania, to zebys sie nie zdziwila, jak twoj promotor dostanie wydruk z kafe ktory pokaze twoje prawdziwe oblicze i twoje metody badawcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat promotor się nie zdziwi bo jak to sam określił chce żebyśmy oprucz kobiet w ciąży zbadali barachlo wirtualne. Także nie tylko ja mam o Was takie zdani. A na ove siedzę cicho po to żeby na koniec wam dosadnie napisać więc później niech login blokują bo i tak mi potrzebny nie będzie bo w przeciwieństwie do Was żyje w realnym świecie i badam wirtualnych swirow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna z Ciebie studentka skoro takie błędy robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty możesz nam dziecko dosadnie napisać ? cześc, to ja studentka, co nie potrafię napisać "oprócz" bezbłędnie i robię badanie w sumie to nie wiem czego i nawet nie wiem co to jest metodologia". drogie dziecko nie ośmieszaj się :-) ziębi mnie co ty możesz napisać zgorzkniałe i zawistne dziecko. Chyba mama cię nie kochała w dzieciństwie i szacunku do ludzi nie nauczyła. Kiedyś sama będziesz matką jak cię ktoś zdesperowany weźmie i zobaczymy jaka będziesz mądra ojojoj nie zesraj się z tymi badaniami chuj wie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za badania, że masz badać kobiety w ciąży i barachło wirtualne :-) ? może jeszcze dopisz tam górnicy, hutnicy i baletnice :-D w pierwszej kolejności przebadaj siebie, bo chyva ciśnienie wysokie. Bo ci żyłka w d***e pęknie. Wiesz że tacy złośliwi i podli ludzie często chorują na woreczek żółciowy ;-D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętaj że na ovu jest jeszcze twój e-mail podany :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie widzimy w jakim wirtualnym świecie żyjesz, pół dnia na kafe swoje smutne życie biednej niedouczonej studentki spędzasz. Co studiujesz, socjologię :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dosadnie to wam napisze na przykład to ze za pewno czesc poronień niedoszłe matki są same winne. A życie później z poczuciem winy ze mogło się coś zrobić a się nie zrobiło oj jest paskudne. Co do kierunku bingo jest to socjologia. To nie jest żadna praca a badania na ćwiczenia. Profesor stwierdził ze kobiety planujące ciąże jak i te w początkowej fazie są bardzo specyficzne z punktu widzenia socjologicznego. Ludzie nawet przy nowotworach nie maja takich odchyleń psychicznych jak kobiety starające się i w początkach ciąży. Z punktu socjologicznego to jesteście ciekawe. Najpierw w sposób dość obleśny dzielicie się spostrzezeniami dotyczącymi owulacji po tem jaracie się dwiema kreskami na teście ciążowym wypatrzonymi pod światło a po tem lecicie na usg oglądać kropkę. Pod czad gdy dojrzała emocjonalnie kobieta chcąca zostać matka idzie na konsultacje do ginekologa przed ciąża a jak wykona test ciążowy to nie wydaje fortuny na betę żeby sprawdzić jak rośnie bo wie ze na tym etapie i tak nic nie zdziała tylko spokojnie czeka i idzie do lekarza w chwili gdy jest na to czas. Owszem czasami idzie wcześniej jak są plamienia czy krwawienia a nie jak krzywo piernie. Właściwie to po co ze mną piszecie? Przecież jestem dla was dnem? Nie szkoda wam czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
socjolożka od siedmiu boleści kup sobie słownik, bo nie pisze się "po tem" i "pod czas" ćwierćinteligencie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Gratuluję kierunku studiów, który w 98 % gwarantuje bezrobocie :-D (jeszcze tego nie badaliście na socjologii ilu z was ma po tym g*****e pracę ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2. Co ty możesz wiedzieć co powoduje poronienia i kto za to odpowiada jak jesteś zwykłą przemądrzałą studenciną, a nie dr ginekologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3. Betę minimum dwa razy każe zrobić dobry ginekolog, żeby sprawdzić, czy przyrasta, ale co ty o tym wiesz, w końcu nie masz żadnej wiedzy o ciąży i badaniach jej towarzyszących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4. G****o wiesz o życiu i o ciąży, bo jesteś za smarkata i w ciąży nie byłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę nawet nie sądziłam ze będę się tak dobrze bawić pisząc z wami. Ale wy już nakręcone jesteście. Właśnie dobrze ze przypomniałaś generalnie na każdym jednym wątku jak ktoś się z kimś kluci to przejawia się motyw ortografii to tez warto zapisać. To jest chyba jedyne co wam w życiu wyszło co? Piękna polszczyzna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5. Ty nawet nie wiesz kto to jest promotor, bo najpierw piszesz, że promotor ci coś kazał zbadać, a potem piszesz, że to badania na zwykłe ćwiczenia. Zapytaj wujka google kto to jest promotor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy to wszystko kupicie co się wam wciśnie ma forum? No nie mogę po prostu. Piszcie piszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6. I doprawdy nie wiesz jak jest z twoją płodnością, dopóki nie zaczniesz się starać o dziecko, może się wtedy okazać, że nie będziesz mogła, choć w badaniach wszytsko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe przemądrzałe gówno to mój ostatni wpis tutaj. Także twoja jakże ciekawa zabawa się kończy, nie pobawisz się dalej. Żegnaj, upewniłam się, że mam doczyniania z NIKIM, żałosną gówniarą co pozjadała wszystkie rozumy i co byś nie napisała, to wrażenia na mnie nie zrobisz. Uważaj, żeby karma do ciebie nie wróciła, np kilka razy poronisz i nie będziesz mogła zajść i wtedy staniesz się "ciekawym socjologicznie PRZYPADKIEM", bo człowiekiem, to ty nie jesteś. Bo człowiek szanuje innych, także odmiennych ludzi, którzy mają inne priorytety (zajść w ciążę) niż ukończyć gównianą socjologię, której dyplomem dupę sobie potem podetrzesz. A już zwłaszcza socjolog z prawdziwego zdarzenia SZANUJE środowisko które bada i musi być OBIEKTYWNY, a nie zajmować stanowisko w sprawie i szczekać jak mały jazgoczący york. Ty nawet socjologiem będziesz chujowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co powiecie czemu ze mną piszecie? Macie potrzebę wyżycia się madrowania czy czego tam jeszcze? Kto normalny ciągnie dyskusje która rzekomo mu nie odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mi polszczyzna wychodzi, za to tobie słoma z butów. Szkoda że tobie matura z polskiego źle poszła. "kłuci" :-D co za tłumok. Idź spać dziecko, bo na ćwiczenia zaśpisz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×