Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

uhcyzrk

zerwałem z dziewczyną a teraz tęsknie .

Polecane posty

Mam 19 lat i ostatnio zerwałem z dziewczyną , byliśmy ze sobą ponad 2 miesiące i bardzo ją kochałem , ( to był mój pierwszy związek ) minęło już pare tygodni i nadal nie mogę o niej zapomnieć , myśle o niej każdego dnia . Dziś przypadkiem natknąłem się na jej post w którym opisuje dokładnie to co się wydarzyło www.netkobiety.pl/t107995.html . Rozstałem się z nią ponieważ nie czułem że mnie kocha , ( czasami mnie krytykowała , coś jej się we mnie nie podobało , czułem się przytłoczony ) . Rodzina i znajomi chcieli mi przetłumaczyć że jest ze mną tylko dlatego że wydaje dla niej pieniądze , że nie pasujemy do siebie ( faktycznie to co zarobiłem szło na spotkania z nią i to nie małe sumy ) narobiłem sobie długów przy okazji ale nie przeszkadzało mi to , ważne było dla mnie jej szczęście . Pewnego dnia napisał do mnie znajomy co tam u nas ( w naszym związku ) no to napisałem mu że zerwałem , chciał pomóc pisząc do niej , prosiłem go aby tego nie robił . Przekazywał mi to co ona o mnie pisała ( że jestem głupi itp. ) ale nie mam do niego pretensji , sam podjąłem decyzje . Przed tymi wiadomościami chciałem jechać do niej i przeprosić za wszystko , ale gdy to zobaczyłem , pomyslałem że nie ma sensu walczyć o nią jak mnie nie kocha . Czytając jej posty na podobnym forum zrozumiałem jak bardzo ją skrzywdziłem i że naprawde mnie kochała . Sam już nie wiem co ze sobą zrobić , zacząłem pić ( nigdy wcześniej nie piłem ) . Po tym wszystkim nie mogę się przełamać by spojrzeć jej w oczy , nie po tym co jej zrobiłem . I teraz mam pytanie zarówno dla mężczyzn jak i do kobiet ,próbować się ogarnąć i zapomnieć o niej aby znalazła kogoś lepszego niż ja czy próbować naprawić relacje między nami ? PS : mieszkamy ponad 300 km od siebie , pracuje w tygodniu a weekendy ucze się . To mój pierwszy post na tegoo typu forum więc proszę o wyrozumiałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz do niej 300 km- i co z tego? Zimna kalkulacja? Opłaci się naprawiać, nie opłaci. To już możesz sobie darować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej ucz sie i pracuj - wiecej ci z tego przyjdzie, a dziewczyne znajdz sobie na miejscu. Bedzie inna to zapomnisz o tamtej. No i uwazaj, zeby z ciebie ta nowa kasy nie ciagnela - nie badz glupi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że ja nie uważałem że ona ze mnie kase ciągnie , znajomi mi tak mówili i rodzina , ale po tym co jej zrobiłem już raczej mnie nie zechce więc chyba lepiej będzie jak dam jej spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×