Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Universum

Niech mnie ktoś dobije!

Polecane posty

Gość gość
Jak przeziębienie kup sobie grypex max , i 2 do 3 godzin, objawy nasilające znikają, nie męcz się tylko sobie kup, przeszedłem ostatnio przeziębienie katar leciał chusteczki jedna za jedna smarkałem wziąłem jak ręka odjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W zdrowiu i w chorobie", nie sprawdzili się no i zostawili Cię samą, niedobrzy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet dobić nie chcą :D Gościu od gripexa nie mam siły iść do apteki, mogę zadzwonić po koleżankę ale niedziela dzisiaj nie chcę zawracać głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAMYSŁÓW Opolsk wojew
Uniwersum czytałaś że Czarnowąsy zostały przyłączone do Opola 1 stycznia 2017 roku? Czy ty nie czytałaś tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od grypexa
Na wszystkie choroby jest dobry sex, ale nie 10 minut dłuuuugoo, aż się spocisz i wypocisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
namysłów wiesz, że jesteś umysłowo upośledzony i inny niż wszyscy, jak to jest ? napisz prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
namysłów ty skretyniały ułomny odpadzie napisz mi na tym forum kafeteria, czy wiesz o tym, że jesteś nie lotnym debilem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.44 Jak nie będzie ci mijac grypa idz, albo zadzwon po pogotowie Laski nie robia , musza przyjechać , wysoka goraczka Warto isc do lekarza , może potrzebny jest antybiotyk , by po grypie nie rzucilo się na cos innego Najwazniejsze jest wypocić się , każdy ma swoje sposoby, wtedy szybciej mija grypa O polnocy zawsze jest najwieksza temperatura , warto mieć cos na obniżenie Goraca herbata z cytryna nie zaszkodzi Kup sobie witamine C1000 jedna tabletka dziennie , pomaga ustrzec się przeziębieniom I teraz tez ci pomozeZadbaj o siebie ,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego gościa wyżej - antybiotyk na grype ?! - idiotyzm totalny. Antybiotyki nie działają na wirusy czyli na przeziębienia i grypy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAMYSŁÓW Opolsk wojew
uniwersum odsłuchaj dobra? nagrałem dla ciebie nagranie weź sobie odsłuchaj, uniwersum nagranie odsłuchaj nagrałem ci https://vocaroo.com/i/s0m8iXgpTxTN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×