Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o blogu Kosmostolog?

Polecane posty

Gość gość

Z jednej strony wiedza oparta na faktach naukowych z drugiej strony wkurza mnie to w jakim ona i jej zwolenniczki piszą o innych. Taki kpiaco-drwiacy, pisany z wyższością. Niby takie mądra ale nie do końca bo nie trzeba być inteligentnym żeby wiedzieć że pisanie do kogoś drwiac z niego na bank niczego się nie przekaże mądrego. Druga sprawa która jest jej zarzucana to uwielbienie na LRP. Miałam kosmetyki tej firmy i jakieś rewelacji nie zauważyłam a używałam bo pod każdym jej postem są polecane. Trzeci zarzut to dermokonsultacje przez skypa. No trochę jest to dziwne jednak...a wy co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mozesz podac przykłady, kiedy kosmostolog drwi z innych, bo nie zauważyłam tego w żadnym z jej postów? Jedyna krytyczną opinię, zresztą w pełni zasłuzoną, wystawiła książce Skin coach. Jej blog jest spokojnym miejscem wolnym od jadu i hejtu. Chyba mówisz o jakies innej osobie. Uwielbienie dla LRP? owszem, ale poleca równiez wiele innych marek ostatnio Liqpharm, Neostrata i Bandi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gghh

Kosmetyk i które poleca mają fatalny skład względem ceny. Napchane tanimi silikonami, ktire powierzchownie wyglądają skórę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×