Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sfrustrowany gość

Mam prawie 23 lata i jestem sfrustrowany

Polecane posty

Gość Sfrustrowany gość

Tylko raz w życiu uprawiałem seks(rok temu) co sprawia, że czuję się gorszy od rówieśników, którzy w moim wieku robią to regularnie. Nie piję, nie palę, nie ćpam, co sprawia, że mam sporą ochotę na miłość fizyczną. Przez brak seksu staję się agresywny. Jeszcze się kontroluję, ale przychodzi mi to z trudem. Obawiam się niedługo, że nastukam jakiemuś delikwentowi za krzywe spojrzenie. Ostatnio jechałem w pociągu, gdzie w moim przedziale 90% stanowiły kobiety w wieku mniej więcej od 20 do 50. Myślałem, że zwariuje. Nie odmówiłbym żadnej. Jestem nieszczęśliwy. W łóżku z kobietą mógłbym zgodzić się na wszystko praktycznie, tylko po to, żeby doszło do zbliżenia. Wkurza mnie, bo nie jestem jakiś tragiczny. Zwykły chłop, wysoki, średniej budowy ciała o przeciętnej twarzy. Chciałbym, żeby jakaś o obojętnie jaka kobieta wyciągnęła mnie z tego. Wiek i wygląd nie grają roli. Chciałbym w końcu poczuć się spełniony seksualnie, to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już widać, skąd agresja w krajach muzułmańskich... A tak na serio, to natychmiastowy seks możesz mieć za pieniądze, a jak chcesz mieć dziewczynę, no to niestety trzeba się trochę postarać, zaprosić na kilka randek, zrobić dobre wrażenie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałeś że jak dasz tu ogłoszenie to odezwie się jakaś kobieta która z litości się tobą zajmie? gruba pomyłka :D na tym forum siedzą prawie sami faceci, z tego większość tak samo niedo/r/uchana i sfrustrowana jak ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.11.2017 o 11:12, Gość Sfrustrowany gość napisał:

Tylko raz w życiu uprawiałem seks(rok temu) co sprawia, że czuję się gorszy od rówieśników, którzy w moim wieku robią to regularnie. Nie piję, nie palę, nie ćpam, co sprawia, że mam sporą ochotę na miłość fizyczną. Przez brak seksu staję się agresywny. Jeszcze się kontroluję, ale przychodzi mi to z trudem. Obawiam się niedługo, że nastukam jakiemuś delikwentowi za krzywe spojrzenie. Ostatnio jechałem w pociągu, gdzie w moim przedziale 90% stanowiły kobiety w wieku mniej więcej od 20 do 50. Myślałem, że zwariuje. Nie odmówiłbym żadnej. Jestem nieszczęśliwy. W łóżku z kobietą mógłbym zgodzić się na wszystko praktycznie, tylko po to, żeby doszło do zbliżenia. Wkurza mnie, bo nie jestem jakiś tragiczny. Zwykły chłop, wysoki, średniej budowy ciała o przeciętnej twarzy. Chciałbym, żeby jakaś o obojętnie jaka kobieta wyciągnęła mnie z tego. Wiek i wygląd nie grają roli. Chciałbym w końcu poczuć się spełniony seksualnie, to tyle.

>Czuć się gorszym tylko dlatego, że nie jesteś tzw. "ruchaczem"

Daj spokój, 25 lvl here i nie miałem dziewczyny, a jakoś umiem się kontrolować, choć do impotentów nie należę. Seks to nie jest jedyny składnik życia, znajdź sobie zainteresowania  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy szukasz tu pomocy czy chętnej laski jak tu ktoś wyżej zasugerował

poza tym za mało "Danych" podałeś-skąd wynika to,że nie nie uprawiasz seksu,masz problem z kobietami,ciężko ci się je podrywa, Ty sam najwięcej wiesz więc jeśli brak spełnienie seksualnego nie daje ci spokoju(to całkiem  normalne,jesteś zdrowym facetem w sile wieku,ile można jechać na ręcznym :D) to chyba nie raz próbowałeś przeanalizować swoje wszystkie kontakty z kobietami i wysunąć jakies wnioski....

 

są też seksuolodzy ale za malo napisałęś żebym sie produkowała z dobrego serca xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie słuchaj rówieśników, because great talkers are little doers. rząd wszystkich r...a, a nie wszystkich zadowala i nikogo nie j...e. jest w rzeczywistości jak klient burdelu - płaci za lizanie mu jajec. zamiast tego się zastanów, dlaczego nie masz powodzenia u kobiet. podejrzewam, że dlatego, że zbytnio absorbują cię cudze przygody i nie potrafisz zamienić rodzącej się w tobie agresji i związanej z nią adrenaliny na zwykłe stwierdzenie w przedziale pociągowym, że jak byś mógł, to byś każdą z nich kolejno podłączył do wagonu. choć nie jesteś z pkp, ale jesteś słodki, jakbyś był z soku. chociaż nie, to może nie tędy droga. no nie wiem, casanovą nie jestem, w przeciwieństwie do podmiejskich mitomanów i forumowych ekspertów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×