Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mieliśmy po ślubie kupić mieszkanie wspolnie, okaząło się ze jego mama kupiła to

Polecane posty

Gość gość
Niech Ci odda połowę mieszkania w darowiźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezabelinda
teściowa to wredny babon i dziewczynie radziłabym poważnie nad ślubem sie zastanowić. A teraz PRAWDZIWY przykład z rodziny - dziewczyna i jej chłopak niemal 2 lata zasuwali w Irlandii, kasa szła na wspólne konto - zarabiali jednakowo, w czasie pobytu - chłopak za wspólną kasę kupił nowy samochód i UWAGA ! zarejestrował na siebie i TATUSIA ( bo, niby zniża na OC :( ) , wrócili do kraju z zamiarem małżeństwa (młodzi ale teściowa dewota kwękała "jak to razem śpicie bez ślubu".... i okazało się, że ich dom zapisali synowi przed ślubem - ale wesele na 150 osób - ze wspólnego konta młodych. Skutek - dziewczyna mieszka u tych dziadów, sprzata, zasuwa w ogrodzie, NIE MA WŁASNEGO GROSZA i musi tego gada prosić o forsę nawet na kosmetyki. Czasem dostanie jakiś staż, (ma wyższe wykształcenie, ekonomia w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu) trudno w tamtym zadupiu o pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też "wżeniłam" się w dom. Małżeństwem jesteśmy już 16 lat i co to zmienia? W razie rozwodu nic nie wniosłam i nic nie zabieram, bo wszystko to mężowskie. Ale jaki problem? Dzieci 14 i 12 lat zawsze mogą zostać z ojcem, bo mamie najmniejsza tylko kawalerka się należy za całokształt wkładów w ten dom. Jestem pewna, że mąż dołożyłby do większego metrażu, aby dzieci mu nie przeszkadzały w nowym wiciu gniazda:D Ale nawet jakbym wylądowała w kawalerce, byłoby to sprawiedliwe, zalu do męża bym nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosta sprawa skoro macie swój kącik to kupcie RAZEM mieszkanie na kredyt i wynajmijcie je będzie spłacać się samo. Zawsze będzie coś wspólnego i będziesz miała WŁASNOŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×