Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kwasy DHA

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Czy ktoś z Was wie gdzie znajdę DHA z alg? Nigdzie nie mogę znaleźć PREGNOFER DHA czy też Prenatal DHA... Czy komuś przeszkadzało to, że to jest zdrowsze od tego kwasu z ryb? O co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinamalina78
Kwas dha dla ciężarnych jest ważny dla prawidłowego rozwoju maluszka ja wybrałam ten z Prenatale. Ma wysoką przyswajalność. Dodatkowo wspomaga prawidłowy rozwoju mózgu i siatkówki oka u dziecka oraz zmniejszenia ryzyka rozwoju alergii u dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabilka
Ja stosowałam mama dha premium i wszystko było dobrze. Po porodzie też łykałam ten suplement. No i oczywiście przed zajściem w ciążę ;) Ale to na pewno wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiszkassa
szukam właśnie dobrych witamin, myslałam o tych mama dha premium, lekarz mi nic konkretnego nie powiedział, kazał brać kwas foliowy, dha i magnez, tu by było wszystko w jednym i to mi się wydaje spoko opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biore mama dha premium plus. jestem w 24 tygodniu.. czy bralyscie to cala ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka

Ja właśnie staram się o dziecko i widzę różne suplementy podajecie, a chciałabym nie brać wielu tylko np jeden, ta mama dha plus naprawdę ma tak dużo witamin w sobie, ze będzie to jedyny suplement, który będę musiała brać przez cała ciąże? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×