Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotne kobiety po 30 maja przeważnie, takie obserwacje

Polecane posty

Gość gość
Pani prawnik która rezygnuje z pracy dla dzieci i rodziny to skarb, taka która nie ma czasu na dzieci to porazka. XXXX nie to głupia rura, która niepotrzebnie zajmowała komuś miejsce na studiach skoro i tak jej celem było rodzenie dzieci i siedzenie w domu. To mozna robić bez szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czy siak samotna kobieta to straszny widok i naprawdę żal za serce ściska że ma tak przewalone życie. większość kobiet z przewalonym zyciem to mężatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież na studia chodzi aby być wykształconym a nie po to aby mieć dobra prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby to mężczyzni mieli wyginać a okazuje się że to kobiety są na wymarciu. Rzeczywiście chęć posiadania dzieci to bezmyślne podążanie za stadem baranów.... no comment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie to głupia rura, która niepotrzebnie zajmowała komuś miejsce na studiach skoro i tak jej celem było rodzenie dzieci i siedzenie w domu. To mozna robić bez szkoły " właśnie, że bardzo mądra, bo po co babie studia? No właśnie po to żeby męża złapać - tzn. tak myśli wielu. Ostatnio świeżo upieczony żonkoś, który czasem chamsko podwala się w pracy do niesparowanej atrakcyjnej koleżanki był wielce zdziwiony jak mu powiedziała, że ona nie była na studiach po to by znaleźć męża. TAKIE MAMY SPOŁECZEŃSTWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotny facet który chce przeroooochac jakąś pijana kobietę to normalny facet. Robi to do czego jest stworzony *******. xxxxxx serio , a nie lepiej przeroooochać taką której sie trochę podobasz i która chociaż trochę sie angażuje w robienie laski i ruszanie dooopa zamiast rżnać jakieś zwłoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:03 z punktu widzenia fa eta nie ma to znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.57 za ok. 40 lat większość mężczyzn będzie niepłodna. Chemia w żarciu, ciasne gacie, laptopy trzymane na jajach, a nawet to że pampersy u małych chłopców podgrzewaja nieco temperaturę krocza i to potem wpływa na płodność. Jakbys nie wiedział to już w tej chwili normy dotyczace nasienia- ilośći i żywotności plemników są zanizone, to co dziś uważą sie za normę jakieś dwadzieścia lat temu uważano za problem i obniżenie sprawności mężczyzny . Za to w pełni możliwe jest juz dzieworództwo, więc kobiety jakoś sobie poradzą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "16:03 z punktu widzenia fa eta nie ma to znaczenia." - dość przykre i chyba jednak nie do końca prawdziwe, bo znam takich którym zależy by drugiej stronie też zależało. No chyba że faktycznie mówimy tylko o jednorazowym numerku a nie regularnym "ru/chaniu zwłok".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:03 z punktu widzenia fa eta nie ma to znaczenia. pewnie jakbyś się kiedyś przespał z kobietą to byś zrozumiał różnicę, ale rozumiem ze jak ktoś tylko trze rąsią to to da niego zbyt trudne i abstrakcyjne kwestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To za 40 lat a kobiety juz dzisiaj nie chca dzieci i uwazaja to za zlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z punktu widzenia fa eta nie ma to znaczenia. buahahahaaha, jasne, to czemu tylu płacze ze mu laska nie umie obciągnąć, albo lezy tylko z miną znudzona i czeka nie wiadomo na co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przespalem siw z wieloma kobietami, nieraz poprostu chcesz spuscic z krzyza i tyle. Raz chcesz romantycznie, raz szybko, raz jeszcze inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z kim tu mieć dzieci, z taką niedorobiona pierdoła jak ty, ty to wsadzić chociaż potrafisz, czy jak kiepski kelner rozlejesz zanim doniesiesz? wyglądasz jakoś, zeby dziecko nie wyglądało jak straszydło? coś masz we łbie zeby nie musiało chodzić do szkoły specjalnej i uczyć sie robienia szczotek? masz kasę na wychowanie i zabezpieczenie przyszłości dziecka? umiesz coś poza bywaniem na dyskotekach i pisaniem pierdół w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przespalem siw z wieloma kobietami, chyba w jednym budynku, o ile mieszkasz w bloku, laski nie rooochaja takich jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko. Mam dwójkę dzieci, ładna żonę, która nie pracuje, wspaniały dom pod Warszawą itd itp. I poprostu lecze kaca dzisiaj dlatego tu jestem. A odpisałem dlatego że nie raz sam poluje na pijane, chętne imprezowiczki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko. Mam dwójkę dzieci, ładna żonę, która nie pracuje, boże jak te biedne kobiety zeby nie popaść w nędzę godzą nie na zycie z byle g.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu jestem z******ty:):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej zj**********y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra synku nudzisz mnie, szkoda czasu na rozmowę z byle kim, idź zdradzać swoja żonę, albo zrób jej 3 dziecko. Bye mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i z kim to robi jak nie z wami. Same się pchacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej w*****a to że tutaj to niby nie lubicie takich facetów a w realnym życiu to nadskakujecie im ile wlezie . Baby są fałszywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej w*****a to że tutaj to niby nie lubicie takich facetów a w realnym życiu to nadskakujecie im ile wlezie . Baby są fałszywe jak która, dla mnie na takiego nawet nie warto narzygać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle tylko że on będzie czarujący i zanim go lepiej poznasz już mu dasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle tylko że on będzie czarujący i zanim go lepiej poznasz już mu dasz. do twojej wiadomości synku, nie mam tak jak twoja matka. Daję tak mniej więcej po roku dobrej znajomości, a raz po 8 latach mi sie zdarzyło. Także nie czuję sie szczególnie łatwa i podatna na czar. Tak żebyś sie nie podniecał- po pierwszym mężu jestem wdową, mam 2 teraz, a pomiędzy miałam jeden związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 8 latach :):):):):):):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 8 latach usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif tak wyszło, nie lubię sie spieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×