Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość Pauli24
ja juz przytylam 5 kg hehehe ;* :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli24
Jak przejść na kolor niebieski bo ten drugi wpis nie jest odemnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli24
Kjkjkj ja narazie stoję w miejscu z wagą na początku spadłam na jakiś tydzień 2 kg potem wróciło do normy i tak stoi mam nadzieję że dużo nie wzrośnie bo w pierwszej ciąży przytyłam bardzo dużo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak teraz ale tydzien temu u mnie bylo minus 3 kg. Madera nie pisz mi juz nic o obowiazjowych badaniach bo coraz bardziej zaczynam nienawidziec mojego bylego lekarza heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh to jakby mi spadło 2kg na początku to bym była tylko 1,5kg na plus hahah to byłabym zadowolona :D niestety apetyt mi dopisuje. Żeby być na niebiesko musisz się zarejestrować (prawy górny róg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga130427
Ja kończę 17tc i przytyłam tylko 2kg. A w 1 ciąży przytyłam 23kg!!! Czy mogę zrobić się na niebiesko z poziomu telefonu? Bo nigdzie nie widzę takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rejestrowałam się przez tel,więc powinno się dać. Może spróbuj nie przez nasz wątek tylko www.kafeteria.pl/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga poczekaj moment zaraz poszukam linka bezposrednio do rejestracji. ja ostatnio wlasnie przez tel sie rejestrowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga130427
nie da rady. musze jechac do kafejki internetowej oddalonej od mojego domu o 10 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga130427
Podsj mi ten link bo w życiu tego nie znajdę a mój laptop chodzi z prędkością światła i prędzej urodzę ;) A do trolla powyżej mam pytanie czy są jeszcze kafejki internetowe?? Jak byłam nastolatką to były naprawdę sympatyczne miejsca hehe, mam z tym mnóstwo wspomnień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
To ja nagminnie śpię na brzuchu,w obu ciazach tak spałam a teraz coś mi nie bardzo z tym leczeniem na brzuchu...bardziej na boku brzuszka ale zaraz odczuwam jak maleństwo gdzieś tam wchodzi w ten bok na którym śpię więc się muszę odwrócić. Dziewczyny od tego poniedziałku w Lidlu jest fajna oferta na dziecięce ubranka..body 100% bawełny 2szt za 14 99 a jakościowo są super ,dzisiaj za 5.99 kupiłam i bodziaki i takie spodenki na r.56 .....lubie jakość tej odzierzy i wanny dizajn moim zdaniem....popatrzvie bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za linka :) Już jestem niebieska, mam tylko mniej cyferek, coś mi ucięło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
fajne tez maja majtusie dla ciezarnych. ja uwielbiam kolor rozowy wiec zakupilam 10 opakowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, a ja dziś akurat zostałam bez auta :( Jutro może podskocze do Lidla tylko czy jeszcze coś zostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajne te rzeczy! Inga ale to dopiero w następny czwartek 22.02 :) trzeba będzie jechać z samego rana haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z oferty od dzisiaj to nie widzę rzeczy dla bobasow tylko dla takich większych dzieci. Patrzę na gazetkę na necie. A za tydzień będą ubranka dla niemowlaków i dla kobiet w ciąży będą koszulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takze meeg dzięki za informacje! :) Jakoś nigdy nie śledzę tych gazetek a jak jestem w lidlu i jest coś fajnego to oczywiście już za pozno i prawie wszystko wykupione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak wy ale ja od paru dni cierpię na przewlekłe "nic mi się nie chce" . a jak sobie pomysle ze za 1,5 tygodnia znowu sie zacznie bieganie do szkoly na 3 pietro rano i po poludniu to juz wogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Nie wiem jak Was ale mnie już irytuje ten podryw. ...o majtusiach to nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Madera ..bo to co dzisiaj kupiłam to w Naszym Lidlu była wyprzedaż,ale to co w gazetce to na pewno kupię bo warto,cena fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa następny tydzień, to może się wybiorę :) U nas niestety już po feriach i zamiast się wyspać pobudka o 7 i 2 razy dziennie wycieczka do szkoły, bleee. Meeg jedyna rada na podszywa to zrobić się na niebiesko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to nawiedzę lidla :) czyli od kiedy te ciuszki dla niemowlaków? Bo już się pogubiłam ;p Meeg dawaj na niebiesko i będzie spokój. Laura u mnie też ferie :) wlkp? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Hej, mój mąż miał wczoraj wieczorem wypadek, był w takim szoku że skasowanym autem przyjechał do domu. Nie wiadomo co się stało bo mój mąż nic nie pamięta. Do 2 w nocy była policja, oglądali i zdjęcia robili, mężuś w szpitalu że wstrząśnieniem mózgu. Całą noc nie spałam z nerwów, dziś mimo że byłam u niego to dalej nerwy mnie trzęsą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra gosc Agnieszka... ale poza wstrzasnieniem mozgu nic mu nie jest? zadnych obrazen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej to strasznie gość Agnieszka! Dobrze, że nic poważniejszego się nie stało. Zdrówka dla męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×