Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Ja tez pije kawke, bo aura u mnie dzisiaj taka, ze tylko spać by sie chcialo... Co do snów w ciazy to ja mam często jakieś koszmary porąbane, a dzień przed wizyta u lekarza to prawie nie spie! Niby to moja trzecia ciąża, a ja i tak się strasznie stresuje i martwię jakbym pierwszy raz była.moglabym co tydzień do gina chodzić, aby sprawdzać ze wszystko jest ok... Jadę chyba dzisiaj połazić po galerii, muszę młodszej córce spodnie kupić bo rośnie jak na drożdżach.milego dnia Wam życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też śpię jakoś lekko ...nie mogę spać,a nie mi się głupoty ale ja praktycznie już w pierwszych tygodniach miałam problem że znam tylko ,że wcześniej spałam praktycznie całymi dniami..bylam nie przypomną.Teraz w dzień mało kiedy śpię a w nocy i tak nie mogę.Nawet teraz,podczas choroby nie śpię. Ja wizytę mam dopiero 14 jak dobrze pamiętam a tak naprawdę już bym chciała, będę wtedy w 19 tygodniu więc zbliża sie"koszmar "poluwkowy :D mój gin.pewnie się ucieszy ha ha ...moze poznam płeć i będę mogła jak wy mieć ten komfort psychiczny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ostatnio się śniło ze mnie zamknęli w szpitalu psychiatrycznym w jakiej piwnicy strasznej. Aż obudziłam się z płaczem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poluwkowy? to chyba jednak nie jest kwestia pospiechu w pisaniu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie to koszmar poluwkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
połuwkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
połufkofy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
połufkkkka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie reagujecie? w takim razie nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkj
Ja mam wizytę 12.03 już niedługo :) Będzie to 16+4tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjjkj
dziewczyny a co kupujecie paniom z przedszkola lub szkoly na dzien kobiet? zastanawiam sie nad mikserem, czajnikiem elektrycznym albo jakas fajna bizuteria? wy cos kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja spie "jak zabita". Spacer na siku wcale nie przerywa mi snu :) Malo tego corka tez wola w nocy "siku", jest za malutka zeby sama poradzic sobie z siadaniem na sedes, wiec ogolenie w nocy tez mam co robic. :) Spimy do 8. Rano nie potrafie dojsc do siebie hehe. Praktycznie od 23 lat (szkola, praca) jestem zdana na wczesne poranne wstawanie i nareszcie druga ciaza pozwala mi na kompletna beztroske. ;) Juhu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co ty nie powiesz? chyba nie ogarniasz tego ze nie da sie podrobic czyli zrobic dokladnie takiego samego niku bo masz zastrzezony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czy siak prowokacja sie udala bo zareagowalas :D punkt dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam kiepski sen. Po kilku godzinach boli mnie kręgosłup. Podobnie jak Wy w czasie zmiany pozycji zawsze się budzę, no i kilka razy w nocy muszę się napić wody :D kjkjkj mnie dzisiaj jakimś cudem głowa noe boli. Aż boję się mówić o tym na głos hehe a jak tam zgaga moje drogie? Pytam bo nadeszła do mnie ;p od kilku dni popołudniami. Mam nadzieję, że nie rozkręci się bardziej. Jutro zaczynam 16 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie, bobas zdrowy, waży już 322 gram i potwierdzona córka :) Słomka ja już od 2 tyg "płonę" wieczorem. Siostra poleciła mi gaviscon zawiesinę. Działa super, więc też polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zgaga jak na razie nie dokucza. W pierwszej ciazy ze zgaga mialam tylko krotki ale intensywny epizod. Pani w aptece polecila mi Rennie Ice - jak reka odjal. :) Teraz cukierki eukaliptusowe daja rade. ;) Fajnie, ze juz poznajecie plci dzieci. Ja dowiem sie w wielki piatek. :) Pamietacie, ze w przyszla niedziele sklepy beda zamkniete? Ja raczej nie praktykowalam zakupow w niedziele. Sama jakis czas pracowalam na stacji benzynowej i w niedzielne zmiany nawet stare dziadki po kosciele przyjezdzaly. Albo rodzinki jadac do marketu czy na basen wpadali na hot dogi. A w zeszlym tygodniu jak szlismy ze spaceru to po 18 przechodzilismy kolo Lidla. Sklep do 18, a kilka minut po 18 kolejka przy kasach jak cholera. Biedne kasjerki, mam wrazenie ze ludzie do nich juz dawno stracili resztki szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga ale super!!!! A masz już synka? Dobrze pamiętam?! :)) Co do zgagi to jakoś od tygodnia nie mam tego problemu. Ale od samego początku ciazy tak mnie to męczyło, że już mialam naprawdę dość. A była to dla mnie totalna nowość tak jak zaparcia. No ale skoro Wy się męczycie ze zgaga to chyba nie będę się cieszyć ze u mnie to już się skończyło :) pewnie to chwilowa przerwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga- super wieści, gratuluje córeczki. Ja mam dwie i są kochane, chociaż wiek dorastania to masakra:-) Zapisałam się dzisiaj na połówkowe na 4 kwietnia, to będzie 20 tydzień akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mam już synka, w tym roku będzie miał 8 lat :) Jakoś nigdy sobie nie wyobrażałam mieć córki, ale już się zdążyłam po mały oswoić. Lubię czesać włosy, więc będzie fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę wam zazdroszczę że znacie już płeć, też bym już chciała wiedzieć a muszę czekać do połówkowego usg. Zgagi nie mam jak narazie. U mnie ciąg dalszy chorób, jelitówka pomieszana z jakimś wirusem. Mnie też złapało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Wy jesteście normalne wywlekając tak intymne i czasem obrzydliwe sprawy na forum publicznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROBLEMOWICZKA89
Hej dziewczyny. Dołączam do grona sierpniowe. Termin niby na 19.08. ale zobaczymy kiedy się wysypiemy... Moja pierwsza ciąża. Lekarz powiedział, że będzie córka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkj
Problemowiczka - gratulacje i witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROBLEMOWICZKA89
moj nick wynika z tego ze mam wiele problemow z ktorymi sobie nie radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROBLEMOWICZKA89
i lubie byc w centrum uwagi dlatego mam nick z CAPSA zeby byl widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×