Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co u Was? Wizyty? Jakies dolegliwosci? Ja kompletnie stracilam glos, taka jestem przeziebiona. Otwarte okno w nocy? Zly pomysl. Mowie szeptem, zeby nie przeciazac strun glosowych. Corka sie smieje i tak mnie probuje... Ona doskonale zdaje sobie sprawe z tego, ze nie krzykne - kazda proba podniesienia glosu konczy sie okropnym kaszlem i tzw. wyskoczonymi oczami z orbit. Gosciu coraz lepiej idzie Ci nauka alfabetu. A potem zd/ziwienie ze sierpniowki natrzaskaly tyle stron, jak polowa to podszywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga1304
Ja miałam dziś wizytę :) Młoda waży 1600g (30t2d). Po drodze od lekarza pojechałam kupić parę bodziaków, bo mnie niedługo poród zastanie, a ja owinęła dziecko w ręcznik i polece na szoping ;) Madoro współczuję utraty głosu. Ja jestem przyzwyczajona do chłodu - od wiosny do późnej jesieni śpimy zawsze z otwartym oknem. Trochę się martwię co będzie jak się mała urodzi bo ja z zamkniętym oknem się uduszę jak zamknę okno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga ładnie twoja dzidzia waży. Ja mam usg 30.05 i już się nie mogę doczekać. Ciekawa jestem czy się niunią już obruciłam bo kopniaczki czuję tak jakby jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Abcdefghijklmn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu Agnieszka masz poważny problem z ortografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madoro zdrówka :* Ja w nocy otwieram póki co okno w drugim pokoju, bo boję się że mnie podwieje ;) ale gorąco jest, że ciągle odkryta śpię. co to będzie w lipcu! O! miałam napisać jak sprawuje mi się rogal- nie oddam go za żadne skarby :) Pierwsze dwie noce były koszmarne, miałam ochotę przez balkon go wyrzucić, ale teraz pokochałam go- o wiele wygodniej mi się śpi z nim. Jedyny minus, że jestem odgrodzona od mojego lubego :D Z dolegliwości u mnie standardowo ból pleców i od dwóch nocy (a tak się cieszyłam, że mnie to nie dotyczy) budzę się i zasnąć nie mogę- młody wykopuje mi wszystkie narządy pod gardło :/ a usg prywatnie szykuje mi się dopiero 5.06 :( jutro mam ginekologa, to może uda mi się na przyszły tydzień zapisać na nfz.. zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Abc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Abc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Defghij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny to ja mordoro,dzis z goscia Juz calkowicie stracilam glos..Co robic??Corka sie tylko ze mnie smieje a maz nabija :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slomka88
Ale niby czemu się śmieją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mordoro
Nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się tu syf zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaa
Hej :) widzę, że na naszym forum bawią się dzieci- alfabet ważna sprawa. U Was tez taka duchota? 28.05 mam 3 usg genetyczne, trochę wcześnie, ale młody jest o 2 tyg większy cały czas (różnica między okresem a usg). Zaczynam panikować bo łobuz ciagle jest ułożony posladkowo..Mam porównanie u koleżanek ostatnio: jedna po CC po 2 tygodniach zaczęła w miarę funkcjonować, 2 po naturalnym po pary godzinach odpoczynku jak młody bóg :D. Zakupowo jestem w D..., pomimo pójścia w końcu na L4 cierpię na brak czasu :P. Trzymajcie się ciężarówki w te ciepłe dni :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123446689

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu chciałbyś mieć tak przekochanego męża jak ja, który troszczy się, szuka w necie naturalnych antybiotyków i podaje mi je w różnej formie, żebym tylko przełknęła i jak najszybciej odzyskała głos. A poza tym jest już zdecydowanie lepiej. Może nie brzmię jak skowronek, ale mówię. :) A poza utratą naturalnej barwy głosu jestem w pełni sprawna i dziwie się, że masz czas wypisywać takie bzdury. Jejku jaki Ty musisz być nudny, że niema Ci kto zając wolnego czasu. Ja mam prenatalne dopiero 11.06. Specjalnie zapisałam się na sam koniec. :) Moje maleństwo też w zeszłym tygodniu było ułożone pośladkowo. Jeszcze maleństwa mają czas. :) Mój termin też był na 18.08, a zrobił się 04.08, ale nie sugeruję się tym kompletnie. Mojej siostrze z pierwszym dzieckiem praktycznie od połowy ciąży ciągle pokazywało 3-4 tyg do przodu. A urodziła po terminie, ale wielkoluda. :) A drugi syn główką do dołu odwrócił się dopiero w 37 tc. Pod koniec 36tc była na kontroli - pośladkowo, za tydzień miała przyjść na wizytę skontrolować i ewentualnie już zapisywać się na cesarkę. Przyszła i dziecko w pozycji do naturalnego porodu. Niemożliwe staje się możliwe. :) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy zazadroszcza ci męża a przede wszystkim tego błyszczącego cv którym chwalisz się w każdym możliwym temacie na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz bardziej beznadziejnie dzieje sie na tym forum. podszywy i trolle biora gore a alfabet na sierpniowkach to juz brak slow. wspolczuje bo widze ze z energicznej wymiany slow pozostaly tylko strzepy informacji. weszlam z ciekawosci zobaczyc co u was bo macie terminy troszeczke szybciej niz ja i dramat. 3majcie sie. a ty trollu znajdz sobie zajecie. madoro fajnie mu dos.ral.as. ale teraz bedzie sie znecal. wroccie laski bo szkoda dawac pozywke jakiemus przyglupowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madoro na gardło kupiłam synowi pastylki fiorda i kobiety w ciazy, z tego co farmaceutka mówiła tez mogą je brac a są skuteczne. U mnie od początku jest różnica między okresem a wskazaniami usg. W pierwszej ciazy różnica pokazywała się pod koniec, a wiadomo każde dziecko inaczej rośnie. Kurczę, to oby łobuzy się odwróciły :( i naturalnego i cesarki się boję, ale jednak naturalny to szybszy powrót do życia ;). Gdzie pozostałe dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga1304
Dzieci standardowo mają czas gdzieś do 32-33 tygodnia na obrót więc spokojnie. A tak jak Madoro pisała zdarza się i później. Moja też ostatnio jeszcze na tyłku siedziała, a teraz 30+2 już główkowo. Mam nadzieję, że jej nie strzeli do głowy obrót i nie wda się w mamusię, która urodziła się pośladkowo naturalnie bo takie były czasy ;) Ja też się boję CC, mam nadzieję, że nie będzie takiej konieczności. W ogóle to nie mogę się doczekać porodu. Wiem, że będzie boleć, ale i tak będzie fajnie. W najlepszym wypadku moja ciąża będzie donoszona za 6tyg i parę dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafe sie zaczęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunalaluna
Dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slomka88
Zaraz dobije my do 100 stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×